Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Sevgili Vize merkezi ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi yolculuğunuz için yapmış olacağınız vize başvurunuz dahilinde sizler için gerekli bilgilerin tamamının güncel ve sizlere özel olarak belirtildiği vize merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Edirne şubesimiz en başta olmakla birlikte Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Enez, Havsa, İpsala, Uzunköprü ilçeleri ve Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul gibi çevre illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda açık ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Vize merkezimiz ayrıcalıkları ile birlikte Ekvator Ginesi vize başvurunuz için sizlerde özel bir danışmanlık hizmeti almak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için +90 850 460 15 34 numaralı hattımızdan ya da edirne@vizemerkezi.com Web adresimizden vize merkezimizin uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekli?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup Hususi (yeşil) , Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) Pasaporta sahip olan bireylerin tamamı Ekvator Ginesi vizesi almaya mecburdur. Vize merkezimiz Ekvator Ginesi seyahatiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinizin her aşamasında sizlerin yanında bulunur ve vize başvuru sürecinizde sizlere eşlik ederler. Ekvator Ginesini ziyaret etmek isteyen kişiler durumları ne olursa olsun vize almak zorundalardır ülke vize prosedüründe kişi ayrımı yapmaz.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi vize başvurunuz dahilinde sizlerden talep edilen, hazırlamanız gereken ve sizlerin vize sürecini devam ettiren tüm prosedürleri sizler için dört başlık altında toparladık ve vize sürecinizden detaylı olarak bahsettik. Ekvator Ginesinin vize başvuru sürecini sayfamızın devamında bulunan başlıkları takip ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ekvator Ginesinin Türkiye de resmi bir temsilciliği ya da Fahri bir konsolosluğu yoktur.

  • Gereken Belgelerin Hazırlanması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize başvurunuz için sizlerden belirli belgeler hazırlamanızı ister. Bu belgeler sizin ziyaret sebebinize, mesleki durumunuza ya da pasaportunuza göre değişiklik gösterir. Vize başvurunuzda sizlerden istenecek belgeleri vize merkezimizi arayarak ya da sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek sizlere uygun bir şekilde vize uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlamanız aşamasında ise vize merkezimizin uzmanları sizlere yardımcı olacaklardır. Hazırladığınız belge ve evrakları vize merkezimize kargo yolu ile ulaştırabileceğiniz gibi vize merkezimizin size en yakın şubesine gelerek hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamamını elden teslim edebilirsiniz. Gereken belge ve evraklarınız başvurunuzda bir sorun çıkmaması için vize merkezimizin uzmanları tarafından kontrol edilirler. Daha sonra sizlerin de onayı doğrultusunda Ekvator Ginesi vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi aksi durumlar olmadıkça sizlerden veri sunumu talebinde bulunmaz ancak aksi durumlarda kişiden veri sunumunda bulunması talep edilebilir. Vize başvurunuz için gerekli tüm aşamalarda vize merkezimizin uzmanları sizler için konsolosluklarda olurlar. Vize merkezi Uzmanlarımız vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz tüm belge ve evraklarınızı onaylatarak sizlere yardımcı olurlar ve vize sürecinizin akışını sağlarlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun bu aşamasında vize merkezimizin uzmanları sizler için vize sürecini düzenli olarak takip ederler. Bu aşamada, vize başvurunuzun sonuçlanmasını beklersiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda ise pasaportunuzu size en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak alabilir ya da takdir ederseniz pasaportunuzun kargo ile adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Ekvator Ginesi seyahatiniz için vize ücreti gidiş sebebiniz ve pasaportunuza bağlı olarak değişim yaşamaktadır. Ekvator Ginesi vizesinin ödemeniz gereken ücretini vize merkezimizin sizlere yakın şubesine ulaşarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi şubemizi ziyaret ederek nakit olarak ya da kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizin ödemesini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne şubemizden ayrıca çevre il ve ilçelerinden yapmakta olduğunuz Ekvator Ginesi vize başvurunuz için edirne@vizemerkezi.com Web adresimizden ya da +90 850 460 15 34 numaralı telefonumuzdan ulaşarak vize başvurunuzun tüm detaylarını öğrenebilir, vize başvurunuzda merak ettiğiniz bütün soruları sorabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - Edirne

Ekvator Ginesi vizeniz için seyahat sebebinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuzun türüne göre sizden belirli belge ve evrak talebinde bulunur. Ancak seyahat sebebiniz vize başvuru sürecinizi etkileyen en önemli unsurdur. Edirne ve komşu illerinden yapacağınız vize başvurunuzda seyahatinizin sebebine uygun belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler şeklinde bulabilirsiniz.

Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize başvuru sürecinizle ilgili daha detaylı ve kaliteli bir bilgiye ulaşmak için ve daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 850 460 15 34 numaralı telefonumuzu arayarak irtibata geçebilir ya da edirne@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesinin Çıkışı Kaç Gün Sürer? - Edirne

Konsolosluğun yoğunluk durumu ve tatil günleri göre ayrıca seyahat sebebiniz ve pasaportunuza bağlı olarak vize çıkış süreniz değişebilir. Bu sebep ile vize başvurunuzu seyahatinizden en az bir ay on gün önce gerçekleştirmelisiniz. Ekvator Ginesi vizesinin çıkış süresi 4-7 gün arasında belirtilmiştir.

Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak ve vize sürecinizde uzman bir el ile birlikte çalışmak için vize merkezimize edirne@vizemerkezi.com Web adresimizden yada +90 850 460 15 34 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir kaliteli danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5814