Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 20 94

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi yolculuğunuz için yapacağınız vize başvuru sürecinizde merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulacağınız ve vize başvurularınız için gereken tüm bilgileri detaylı bir biçimde öğrenebileceğiniz vize merkezi sayfamızda hoşgeldiniz.

Başta Bursa şubesi olmak üzere İznik, Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Kestel, Orhangazi, Yenişehir ilçelerinden ve Kocaeli, Balıkesir, Bilecik, Kütahya, Sakarya, Yalova gibi komşu illerden yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız ayrıca sayfamızda vize başvuru detaylarınıza göz atabilirsiniz. Ekvator Ginesi vize başvurunuz için daha uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 224 322 20 94 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da bursa@vizemerkezi.com Web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekir?

Ekvator Ginesine yolculuğa çıkacak Hizmet (gri), Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil) ve Umuma mahsus (bordo) Pasaportu bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ekvator Ginesi vizesi almak zorundalardır. Ülke ayrım yapmaksızın tüm bireylerden vize almalarını talep eder.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi için vize başvurunuzun detaylarını sayfamızın devamındaki başlıkları takip ederek öğrenebilirsiniz. Önemli bir detay olarak, Ekvator Ginesinin Türkiyede resmi bir temsilciliği ve Fahri bir konsolosluğu yoktur. Vize başvurularınız hakkında geriye kalan tüm bilgilere bizler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  • Gereken Belgelerin Hazırlanması: Ekvator Ginesi, yolculuğunuz için sizden belirli belge ve evrak talebinde bulunur. Bu evraklar sizin seyahat sebebinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuzun türüne göre değişebilir. Ekvator Ginesi için sizden istenen belgeleri vize merkezimizin çağrı merkezini arayarak ya da size en yakın vize merkezi şubemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Öğrenip hazırladığınız belge ve evraklarınızı vize merkezi Bursa şubemize kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz ya da dilerseniz sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden de teslim edebilirsiniz. Elimize ulaşan belge ve evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından kontrol edilir ve sizlerin de onayınızla vize başvurunuz yapılır.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize ücretleri yıldan yıla değişiklik gösterir. Bu değişikliği pasaportunuzun türü ya da Ekvator Ginesine seyahat sebebiniz de etkiler. Vize merkezimize ulaşarak Ekvator Ginesinin güncel vize ücretini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Size en yakın şubemizi ziyaret ederek nakit olarak ya da kredi kartınız ile ödemenizi yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi seyahatiniz için sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak aksi durumlarda sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Konsolosluklar randevu sistemiyle çalıştığı için tatil günlerine ve konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Bu sebeple konsolosluktan randevunuzu mümkün olan en tarihte almanız önemlidir. Ayrıca konsoloslukta bizzat bulunmanız zorunlu değildir. Vize merkezimizin uzmanları konsoloslukta sizin için bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatıp ve sizlere yardımcı olurlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun bu aşamasında pasaportunuzu bizlerden teslim almanız gerekmektedir. Vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun onay süreci devreye girer vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda pasaportunuzu teslim almak için dilerseniz sizlere en yakın şubemize gelebilirsiniz dilerseniz de kargo ile pasaportunuzun sizlere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Bursa ve komşu illerden yapacağınız vize başvuru süreciniz de merak ettiklerinizi ve başvuru sürecinizi daha detaylı bir şekilde öğrenmek için vize merkezimizin Bursa şubesine bursa@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek ya da +90 224 322 20 94 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - Bursa

Ekvator Ginesi, yapacağınız vize başvurunuz sizden seyahat sebebinize, mesleki durumunuza ya da pasaportunuzun türüne göre belirli belge ve evraklar talep eder. Fakat seyahat sürecinizi etkileyen en önemli faktör Ekvator Ginesine gidiş sebebinizdir. Bursa ve komşu illerinden yapacağınız vize başvurunuz için seyahatinizin sebebine uygun belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler şeklinde bulabilirsiniz.

Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize başvuru sürecinizle ilgili daha detaylı ve kaliteli bir bilgi almak için ve daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 224 322 20 94 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir ya da bursa@vizemerkezi.com web adresimizi ziyaret ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesinin Çıkışı Kaç Gün Sürer? - Bursa

Ekvator Ginesi vizesinin çıkışı bayram ve tatil günlerine ya da konsolosluğun yoğunluğuna göre değişebilir. Bu süreyi seyahat sebebiniz ve pasaportunuzun türü de etkileyebilir. Ancak Ekvator Ginesinin çıkışı 4 ile 7 gün arasında belirtilmiştir. Vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte yapmanız tavsiye edilir. Başvuru sürecinizde ortaya çıkabilecek sorunlar için bu oldukça önemli bir detaydır. Ekvator Ginesinin vize çıkış süresi hakkında daha detaylı bir bilgi almak için vize merkezimizin Bursa şubesine +90 224 322 20 94 numaralı telefonumuzu arayarak ya da bursa@vizemerkezi.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5685