Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 51 43

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Ekvator Ginesi yolculuğunuz için yapacağınız vize başvuru sürecinizde merak ettiklerinizi bulacağınız ve vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Başta Antalya şubesi olmak üzere Korkuteli, Kepez, Gazipaşa, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradı dışında Konya, Muğla, Burdur, Isparta, Karaman, Mersin gibi komşu illerden yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuzda sizin için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır ve açık bir şekilde sunmaktayız. Daha uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 242 255 51 43 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekir?

Ekvator Ginesine ziyaret edecek Hizmet (gri), Diplomatik (siyah), Umuma mahsus (bordo) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Ekvator Ginesi vizesi mecburidir. Ekvator Ginesini ticari, turistik, çalışma, öğrenim ya da oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Ekvator Ginesi ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde vize merkezimiz bütün aşamalarda yanınızda olup sizlere yardımcı olacaktır.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesinin Türkiye’de fahri bir konsolosluğu ya da resmi bir temsilciliği bulunmamaktadır. Ekvator Ginesi için yapacağınız vize başvurunuzun sürecini ve merak ettiklerinizi sayfamızın devamındaki başlıkları takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Ekvator Ginesi vize başvurunuz için Ekvator Ginesi sizden belirli belge ve evraklar isterler. Bu belge ve evraklar sizin paraportunuzun türüne, seyahat sebebinize ya da mesleki durumunuza göre değişir. Ekvator Ginesi vizesi için gereken güncel belge ve evrakları vize merkezimizin çağrı merkezine ulaşarak öğrenebilirsiniz. Hazırladığınız belge ve evraklarınızı vize merkezimize kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz. Ya da dilerseniz size en yakın vize merkezimize uğrayarak elden teslim edebilirsiniz. Gönderdiğiniz belge ve evraklarınız vize merkezimizin uzman ekibi tarafından incelenir, kontrol edilir ve sizlerin de onayı ile vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi yolculuğunuz için sizden herhangi bir veri sunumu talebinde bulunmaz. Fakat bazı aksi durumlar olabilir. Aksi durumlarda Ekvator Ginesi sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Konsolosluklar randevu sistemiyle çalışırlar ve randevu almak bazı durumlarda zorlaşabilir. Konsolosluğun yoğunluğu ve resmi tatiller dolayısıyla randevu almanız zor olabilir. Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart olmadığı için vize merkezimizin uzmanları sizin için konsoloslukta bulunarak belgelerinizin tamamını onaylatarak sizlere yardımcı olurlar.
  • Pasaportunuzun Teslim Alınması: Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, bu aşamada sadece vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize merkezimin uzmanları sizler için bu aşamayı da takip ederler. Ekvator Ginesi vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu vize merkezimizin en yakın şubesine uğrayarak elden teslim alabilirsiniz. Ya da dilerseniz pasaportunuzun kargo ile size gönderilmesini talep edebilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, vize merkezimiz sizlere bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Ekvator Ginesi vize ücreti yıldan yıla değişiklik gösterebilmektedir. Ekvator Ginesinin güncel vize ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ekvator Ginesi vize ücretinizi vize merkezi Antalya şubemize uğrayarak nakit olarak ya da kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Vize başvurunuz için vize merkezimizin Antalya Şubesine +90 242 255 51 43 numaralı telefonumuzu arayarak ya da antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden kolaylıkla ulaşıp, vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - Antalya

Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi, vizeniz için pasaportunuzun türüne, seyahat sebebinize ve mesleki durumunuza göre belirli evraklar talep eder. Ancak vize başvurunuzu etkileyen en önemli unsur sizin Ekvator Ginesine seyahat nedeninizdir. Antalya çevresinden yapmış olacağınız vize başvurunuzda seyahatinizin sebebine uygun belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler şeklinde bulabilirsiniz.


Vize merkezimizin sayın ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize başvuru süreciyle ilgili daha detaylı ve kaliteli bir bilgiye ulaşmak için ve daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 242 255 51 43 numaralı telefonumuzu arayarak irtibata geçebilir ya da antalya@vizemerkezi.com Web adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Antalya

Ekvator Ginesi vizesi çıkış süresi 4-7 gün arasında belirtilmiştir. Fakat bu süre konsolosluğun yoğunluğuna, bayram ve tatil günlerine göre uzayabilir.Ayrıca seyahat sebebiniz ve pasaportunuzun türü de bu süreyi etkileyebilir. Bu sebeple vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte, örneğin bir ay öncesinden yapmanız tavsiye edilir. Bu vize süreciniz de gelişebilecek tüm olumsuzluklar için oldukça önemli bir detaydır. Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla ve güncel bilgi edinmek isterseniz vize merkezimize antalya@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek yada +90 242 255 51 43 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5427