Ankara

Adres

Bahçelievler Mahallesi Aşkabat Caddesi (7.Cadde) No 61 /E Çankaya Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 970 05 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ankara@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi - Ankara

Ankara Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Vize merkezimiz aracılığı ile Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapmış olacağınız vize başvurunuzda sizler için gereken bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizi detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz Vize Merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Vize merkezimizin Ankara şubesi başta olmak üzere Beypazarı, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Şereflikoçhisar, Yenimahalle gibi Ankara'nın ilçelerinden ve Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya gibi komşu illerden yapabileceğiniz Ekvator Ginesi vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 312 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak ya da ayko@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İstiyormu?

Vize merkezimiz Ekvator Ginesi ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde sizlere her aşamada yardımcı olacaktır. Ekvator Ginesini ziyaret edecek Umuma mahsus (bordo), Diplomatik (siyah),Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamı Ekvator Ginesine girmek için vizesi almak zorundadırlar.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi’nin Türkiye’de resmi bir Büyükelçiliği veya Fahri bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Vize başvurunuzda karşılaşacağınız tüm durumları yazımızın ilerleyen bölümünde ayrıntılı bir biçimde başlıklar altında bulabilir vize sürecinizi değerlendirebilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan belgeler sizlerin ziyaret nedenine, mesleki durumuna ve pasaportuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri Vize merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere belgelerinizi hazırlamanız aşamasında da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırlamış olduğunuz belgeleri Vize merkezimize kargo ile ulaştırabilirsiniz ya da size en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Gerekli evraklarınız vize merkezimizin deneyimli uzmanları tarafından başvurunuzda herhangi bir sorun oluşmaması için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

Ankara ilimizde ve çevre illerinden gerçekleştirmek istediğiniz başvuru vize başvurunuz için Vize merkezimizin Ankara şubesine ayko@vizemerkezi.com Web adresimizden ulaşabilir yada +90 312 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi yapacağınız vize başvurunuzda sizden veri sunumu talebinde bulunmaz belirli durumlarda ülke sizlerden veri sunumu gerçekleştirmenizi isteyebilir. Konsolosluklar randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir Vize Merkezi çalışanlarımız sizler için belge onay prosedürünü gerçekleştireceklerdir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzun bu prosedüründe yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize başvurunuz sonuçlanma evresini Vize Merkezi uzmanlarımız sizler için takip eder ve kontrol ederler. Vize başvurunuz onaylandığı anda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da talebiniz doğrultusunda kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Vize merkezimizin tüm ayrıcalıklarıyla vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanınızda bulunduğu gibi bu bölümde de sizlere eşlik eder. Vize başvurunuz için gerekli vize başvurunuzun ücretini Vize merkezimize ulaşarak size uygun bir biçimde öğrenebilirsiniz ve size en yakın Vize Merkezi şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz veya EFT/ havale ile vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - Ankara

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge, form ve evraklar talep etmektedir. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Ekvator Ginesine seyahat nedeninizdir. Vize başvurunuz için sizlerden talep edilebilecek her şeyi aşağıda vize maddeleri içerisinde bulabilirsiniz. Ek olarak Ekvator Ginesi vize alımlarında aşı talebinde bulunabilen bir ülkedir.

Vize başvurunuzla hakkında daha fazla bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmek için ve vize başvurunuz için uzman danışmanlık hizmeti almak için +90 312 970 05 34 numaralı telefonumuzdan ya da ayko@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Ankara

Ekvator Ginesi seyahatiniz için vize başvurunuzu seyahat planınızdan en az bir ay önce yapmalısınız. Vize çıkış süreniz belirli durumlar akdinde değişim gösterebilir. Ekvator Ginesi vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre yada vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterir. Ancak genel vize işlem süresi 4-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Fakat konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre bu süre normalden daha uzun sürebilir. Ayrıca seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir.

Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkış süresi ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için ayko@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret edebilirsiniz ya da +90 312 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak Vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6072