30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Dubai vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Dubai’ye kısa süreli seyahatleri için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai 30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi, Dubai’de 30 gün konaklamalar için geçerlidir ve vizenin süresi uzatılmaz. Vize veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerlidir. 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden biri olan Dubai’ye turistik amaçlı seyahat etmek için online başvuru yapılması gerekir. Dubai vize başvurusu online olarak, web ortamında kayıt oluşturularak yapılır. Dubai’ye turistik yani gezi, eğlence, tatil gibi amaçlarla seyahat etmek isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk Vatandaşları 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai turistik vizesine başvuruda bulunabilirler. Dubai vize prosedürü gereği, T.C. Hizmet Pasaportu (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Diplomatik Pasaport (Siyah) sahipleri Dubai’ye seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan ziyaretlerinde Dubai vizesinden muaftırlar.

Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

Dubai turistik vize başvurunuzu yetkili acenteler aracılığıyla şahsen başvuru yapmaya gerek kalmadan online olarak yapabilirsiniz. Dubai e-vize Dubai Göçmenlik Ofisi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni olan yabancı pasaport sahipleri seyahatlerinden en fazla 1 ay en az 1 haftada öncesinden vize başvurusu yapabilirler.

Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının vize başvurusu yapmadan önce pasaport sürelerinin seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin olduğunu kontrol etmeleri gerekmektedir.
Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

Dubai turistik vizesinin geçerlilik süresi 60 gündür fakat kalış süresi 30 gündür. Kalış süresi giriş yapılan ilk günden itibaren sayılmaya başlanır. Tek girişli Dubai vizesiyle 60 gün içerisinde Dubai'ye giriş yapabilir, giriş yaptığınız tarihten itibaren 30 gün kalabilirsiniz.  Dubai’ye turistik amaçla ziyaret edecek kişiler vize başvurusunu online olarak sisteme başvuru yaptıktan sonra bilgiler Konsolosluk tarafından incelenip 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Başvuru esnasında oluşabilecek problemlerden ötürü başvuru süresi uzayabilir. Resmi tatiller, bayramlara denk gelen vize başvurularında süreç uzayabilir.

30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai Turistik Vize

Dubai turistik vize başvurusu online olarak yapılabilmektedir. Dubai vizesine online başvuruda bulunacaksanız gerekli belgeleri tarafımıza e-posta ile gönderebilir veya Dubai e-vize formuna Vize Merkezi’nin internet sayfasından ulaşılabilirsiniz.  Başvuru formunda istenen bilgiler tam ve eksiksiz doldurularak başvuru gerçekleştirilir. Dubai vizesi başvurusunun işleme alınabilmesi için başvuru formun doldurulması zorunludur. Dubai Konsolosluğu vize başvuru formundaki bilgileri dikkate alır herhangi gerçeğe uygun olmayan bir durumda vize başvurusunu reddedebilir. Dubai’ye turistik amaçla seyahat edecek kişilerin kalma süresi 30 günden az ise 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai vizesine başvurmaları tavsiye edilir. Dubai vize ücretlerinin kalış ve Dubai’ye giriş çıkış sayısına göre değiştiğini hatırlatırız.

30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai vizesi, vize onayı belirtilen tarih aralığında ülkeye tek sefer giriş ve en fazla 30 gün boyunca ülkede kalmak için kullanılır. Kısa süreli tek girişli vize ile kişilere en fazla 30 gün Dubai’de kalma hakkı verilir.

Dubai Turistik Vize için Gerekli Evraklar

Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir vizedir. Dubai Konsolosluğu’nun istediği evraklar, vize türüne değişiklik göstermektedir. Dubai vize başvurusu yapmadan önce vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüzü belirledikten sonra gereken evrakları temin edip tarayıcı ile renkli olarak taratıp online vize başvuru formunu doldurup online vize başvuru sistemine kayıt ettirmeniz gereklidir. Kayıt sonrası başvuru süreci başlar ve başvuru sonucu online sistem üzerinden e-posta adresinize gönderilmektedir.

  1. Taranmış Renkli Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. Taranmış Renkli Pasaport Fotokopisi (Fotoğraf ve kişisel bilgileri içeren sayfa)
  3. Dubai Vize İşlemleri İçin Yatırılan Banka Dekontu
  4. Taranmış Renkli T.C Oturum Belgesi (Yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

Dubai vizesi için birden fazla vize başvurusu yapılmış ve birden fazla geçerli Dubai vizesi varsa vize başvurusu ret ile sonuçlanır. Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu Dubai vizesine yapılacak her yeni başvuru için aynı evrakların hazırlanmasını ister. Dubai vizesinin her yeni başvuruda alınabileceğinin garantisi yoktur. 

Dubai turistik vize başvurusu yapmak isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de çalışma ve oturum izni olan kişilerin Dubai turistik vize başvuruları, Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından işleme alındıktan sonra 72-96 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Dubai vizesi, Dubai güvenlik departmanında incelemeye alınırsa vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir. Dubai Göçmenlik Ofisi, vize süresini aşan kişiler hakkında cezai işlem uygulamaktadır. Dubai’den çıkış yapıldığında fazla kalınan süre için para cezası kesmektedir. Kalış süresini aşan kişiler hakkında Dubai Göçmenlik Ofisi’ne kaçak rapor edilir ve bir sonraki Dubai vize başvurularında ret alma olasılığı bulunmaktadır.Alınan Dubai Turistik vizesinin seyahat tarihi bitiminde uzatma imkanı söz konusu olmadığından vize geçerlilik süresinin aşıldığı takdirdi 3000 USD cezai yaptırım uygulanmaktadır.

Vize Merkezi, Dubai vize başvurularınız için profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Vize başvurunuzu arzu ettiğiniz vize türüne göre en kısa zamanda profesyonel danışmanlık hizmetiyle doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.  30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem Dubai turistik vizesine başvurmak, daha fazla bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

30 Gün Tek Girişli Kısa Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formunu dolduldurmak için tıklayınız

Dubai Vize Ücreti

Dubai Turistik Vize Ücreti

Dubai turistik vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınabilmesi için istenmektedir. Herhangi bir sebepten ötürü reddedilen vizelerin ücreti iade edilmemektedir. Dubai turistik vize başvurularında herhangi bir yaş ayırım yapılmaksızın tam ücret talep edilmektedir. Dubai vize ücreti belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Dubai vize ücretleri hakkında bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Dubai vize ücretleri için müşteri temsilcimizle  iletişime geçebilir, temsilcimizden detaylı evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-posta ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai 2020 Expo
Dubai Online Başvuru
Turistik Vize
30 Gün Çok Girişli Vize
30 Gün Tek Girişli Vize
90 Gün Çok Girişli Vize
90 Gün Tek Girişli Vize
Ticari Vize
Transit Vize
Dubai 96 Saatlik Transit Vize
Dubai Cruise Vizesi
Yabancılar için Dubai Vizesi
Evrak Tasdik İşlemleri
Gerekli Evraklar
Vize Ücreti
Vize Reddi
Dubai Vize Uzatma
Telefon
x