Dubai Vize Uzatma

Dubai vizesi kişinin Dubai’de kalacağı gün, saat sayısına ve Dubai’ye giriş sayısına göre alınan bir vize türüdür. 48 saatlik, 96 saatlik, 30 gün tek girişli, 30 gün çok girişli, 90 gün tek girişli, 90 gün çok girişli ve 24 saatlik Dubai vip vize türleri bulunmaktadır. 

Yolcularımız kendilerine uygun vize tipini seçerek sahip oldukları vizelerinin bitiş süresinden önce Dubai’den ayrılmaları gerekmektedir. Fakat iş ya da özel sebeplerden dolayı yolcularımız Dubai’de biraz daha kalmaları gerektiği için Dubai’den ayrılamıyor. Dubai’den ayrılarak yeniden vize başvurusunda bulunmak istiyorlar, en kötü durumda ise kişi vizesi bitmesine rağmen işi bitmediği için ülkeyi terk etmiyor ve kendisi hakkında cezai işlem başlatılıyor ve bundan sonraki Dubai vizeleri için olumsuz bir durum ortaya çıkıyor.  

Dubai Vizesi Nasıl Uzatılır?

Yolcularımız mağdur olmadan Dubai’de kalmalarına devam edebilmek için Dubai vize süresi bitmeden 7 gün önce Vize Merkezi Dubai vize uzmanımıza 0212 970 05 10 numaralı telefonla ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine mail atarak iletişime geçmesi gerekmektedir. Dubai’den çıktıktan sonra vize uzatma işlemi yapılamamakta, bu durumda kişinin yeni bir Dubai vize başvuru işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Dubai vizesi 30 gün olarak uzatılmaktadır. Dubai vizenizi uzatmak için uzatma işlemine uygun vizeniz olması gerekmektedir. Aşağıdaki listeden hangi vize türlerinin uzatılabilir olduğunu kontrol edebilir ve size uygun vize başvurusunda bulunmak için https://www.vizemerkezi.com/dubai/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai Vize Uzatma İşlemine Uygun Vize Türleri

  • 30 gün tek girişli vize
  • 30 gün çok girişli vize
  • 90 gün tek girişli vize
  • 90 gün çok girişli vize
  • 30 gün çok girişli cruise vize

Yukarıdaki vize türlerinden birine sahipseniz siz de vizenizi uzatabilirsiniz. Vize uzatma işlemi onayı 7 gün sürmektedir. Bu nedenle 48 saat ve 96 saatlik vize türlerinde herhangi bir uzatma işlemi yapılamamaktadır. Vize başvurusunda bulunurken bu durumu göz önünde bulundurmanızı önermekteyiz.

Dubai Vize Uzatma Ücreti

Dubai’de bulunurken vize uzatmak istemeniz durumunda Vize Merkezi Dubai vize uzmanlarımızın size vereceği hesaba 360 USD ücret yatırmanız gerekmektedir. Vize bitiminden 7 gün öncesinde vize uzmanımızla iletişime geçmeniz durumunda Dubai’de 30 gün süre ile vizeniz uzatılabilmektedir.

Dubai Vize Uzatma Evrakları

Dubai’de vizenizi uzatmak isterseniz vize sürenizin bitmesine en az 7 gün kala aşağıdaki evrakları vize uzmanımıza mail yolu ile iletmeniz gerekmektedir.

  • Pasaport: T.C bilgilerinin olduğu fotoğraflı sayfa
  • Dubai Vizesi: Dubai’de bulunmanızı sağlayan vize belgesi

Vize Merkezi ile yapacağınız tüm Dubai vize başvuruları Emirates Group iştirakı Dnata Group güvencesi ile en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai 2020 Expo
Dubai Online Başvuru
Turistik Vize
30 Gün Çok Girişli Vize
30 Gün Tek Girişli Vize
90 Gün Çok Girişli Vize
90 Gün Tek Girişli Vize
Ticari Vize
Transit Vize
Dubai 96 Saatlik Transit Vize
Dubai Cruise Vizesi
Yabancılar için Dubai Vizesi
Evrak Tasdik İşlemleri
Gerekli Evraklar
Vize Ücreti
Vize Reddi
Dubai Vize Uzatma
Telefon
x