Dubai Cruise Vizesi

Cruise kelime olarak seyir anlamına gelmektedir. Günümüzde ise yüzen otel şeklinde tabir ettiğimiz Cruise gemilerine denilmektedir. Cruise yolculukları ile şehirler, ülkeler hatta kıtalar arası seyahat etmek bile mümkündür. Odanızın camından bakarken farklı şehirler de ya da farklı ülkelerde uyandığınızı hayal edin. İçerisinde barlar, marketler, kuaförlerin olduğu yüzen şehir gibidir.

Cruise Gemi Turu Nasıl Yapılır?

Kendinize bir rota belirlemelisiniz. Hangi şehirde, hangi limandan bineceğinizi ve hangi limanda ineceğinizi seçmeli ve buna göre bir tur aramalısınız. Dilerseniz İstanbul ya da Antalya’dan bilet alabilir ve uçakla o şehire giderek tura oradan katılabilirsiniz.

Dubai Cruise Vizesi

Dubai’ye gemi turu ile seyahat etmeyi düşünen yolcularımız Dubai Cruise vizesi almalıdır. Dubai gemi turu vizesi olmadan Cruise turlarına katılım yapılamamaktadır. Dilerseniz Cruise vizenizi alarak uçakla Dubai’ye geçebilir ve Dubai’den geminize biniş yapabilirsiniz. Dubai gemi turu için vize başvurularınız Emirates Group iştirakı Dnata Group güvencesi ile en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Dubai Cruise Vize Ücreti

Dubai cruise vize ücreti 115 USD olup, 30 gün çok girişli olarak verilmektedir. Dubai gemi vize başvurunuz yapıldıktan sonra Dubai Göç İdaresi tarafından başvurunuz incelenir ve herhangi bir olumsuz durum olmaması durumunda vizeniz 3 günde onaylanır ve tarafınıza ulaştırılır.

Vizenizin onaylanmaması durumunda herhangi bir ücret iadesi söz konusu değildir. Dubai Cruise vizenizin süresini uzatmak için vizenizin bitimine en az 7 gün kala bizimle iletişime geçmelisiniz. Pasaportunuzun fotoğraflı kısmı ve vizenizin görselini, 270 USD tutarındaki ücreti yatırdığınıza dair dekontla bize ulaştırmanız durumunda vize uzatma işleminiz gerçekleştirilecek ve size onayı iletilecektir.

Online olarak başvuru yapmak için Dubai vize başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai 2020 Expo
Dubai Online Başvuru
Turistik Vize
30 Gün Çok Girişli Vize
30 Gün Tek Girişli Vize
90 Gün Çok Girişli Vize
90 Gün Tek Girişli Vize
Ticari Vize
Transit Vize
Dubai 96 Saatlik Transit Vize
Dubai Cruise Vizesi
Yabancılar için Dubai Vizesi
Evrak Tasdik İşlemleri
Gerekli Evraklar
Vize Ücreti
Vize Reddi
Dubai Vize Uzatma
Telefon
x