Dubai Cruise Vizesi

Dubai Cruise Vizesi sayfamızda vize başvurularından önce ilgili seyahatin detaylarına dair bilgi vermeyi amaçladık. Cruise kelime olarak seyir anlamını taşımaktadır. Günümüzde yüzen otel şeklinde tabir etmiş olduğumuz Cruise gemileri ismini buradan almaktadır. Cruise gemisi yolculukları ile şehirler, ülkeler ve kıtalar arası seyahat edilebilmektedir. Gemide bulunan odanızın camından bakarken farklı şehirler veya ülkelere uyanma fikri ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan barlar, marketler, kuaförler ve birçok alternatifin yer aldığı yüzen şehir olarak kabul edilmektedir.

Vize Merkezi olarak Cruise Vizesi başvuru işlemleri sırasında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti sağladığımızı hatırlatmak isteriz. İletişim adreslerimizi kullanarak vize temsilcilerimiz ile görüşebilir ve başvuru sürecini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Dubai Cruise Vizesi

Cruise Gemi Turu için öncelikle kendinize bir rota belirlemeniz gerekmektedir. Hangi şehrin hangi limanından gemiye katılım sağlayacak olduğunuzun ve seyahati nerede sonlandıracak olduğunuzun belirlenmiş olması gerekmektedir. Bir sonraki adımda söz konusu rotaya uygun bir tura katılmak yer almaktadır.

Dubai sınırları içerisine gemi turu ile seyahat etme planı olan kişilerin Dubai Cruise Vizesi sahibi olmaları şartı aranmaktadır. Dubai gemi turu vizesi sahibi olmaksızın Cruise turlarına katılım gerçekleştirebilmek mümkün olmamaktadır. İsteğe bağlı olarak Cruise vizesine sahip olduktan sonra Dubai’ye havayolu ile seyahat edilmesinin ardından gemi turuna Dubai’den katılabilirsiniz. Dubai gemi turu için vize başvuru işlemleriniz Emirates Group iştirakı Dnata Group güvencesi ile en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Başvuru işlemlerini başlatmak için vize uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Vize temsilcilerimiz sürece dair bilinmesi gerekenleri tarafınız ile paylaşarak başvurunun en uygun şekilde gerçekleştirilmesi konusunda hizmet vermektedir.

Dubai Cruise Vize Ücreti

Dubai vizesine başvuru ücretleri Dubai Konsolosluğu tarafından belirlenmekte ve dönemsel olarak güncellenmektedir. Bu nedenle başvuru işlemleri öncesinde güncel vize bedelinin teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir. Cruise vizesi 30 günlük ve çok giriş hakkı ile birlikte tahsis edilmektedir. Cruise vizesine başvuru aşamasında talep edilen güncel ücret 115 USD olup, Dubai Konsolosluğu tarafından güncellenmesi durumunda değişikliğe uğrayabilmektedir.

Dubai gemi vizesi başvuruları Dubai Göç İdaresi tarafından ortalama 3 iş günü içerisinde incelenerek herhangi bir olumsuzluk olmaması durumunda şahsınıza tahsis edilmektedir. Vize başvurusunun herhangi bir nedenden dolayı ret kararı ile sonuçlanması halinde ilgili vize bedeli iade edilmemektedir.

Dubai seyahat planı ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına vize sürenizi uzatmak istemeniz halinde vize bitimine en az 7 gün kala tarafımız ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Vize başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi almak ve başvuru sürecini başlatmak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yükleniyor...