Dubai 96 Saatlik Transit Vize

Dubai 96 Saatlik Transit Vize veya Dubai 4 Günlük Vize, Dubai sınırları içerisine giriş yaptıktan sonra 96 saat ülke sınırları içerisinde kalabilmeyi sağlayan bir vize türüdür. İlgili vize türü 96 saat süreli olarak tek giriş hakkı ile verilmekle birlikte onay tarihinden itibaren 30 gün geçerli olmaktadır. Seyahat süresi 4 günden az olan veya transit uçuşlarda bir sonraki uçuş süresi uzun olan yolcular için tahsis edilmektedir. Söz konusu vize türüne başvuru yapılabilmesi için seyahatin 3 ayaklı olması gerekmekte ve bu durumun belgeler ile tasdiklenmesi gerekmektedir.

Dubai 4 Günlük Transit Vize başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde onay tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Dubai sınırları içerisine giriş yapılmasının ardından izin verilen 96 saatlik kalış süresi dolmadan ülke sınırları içerisinden çıkış yapılması şartı aranmaktadır. İlgili vize türüne ait izin süresinin uzatılması söz konusu olmamaktadır. Dubai sınırları içerisinde bulunulacak sürenin 4 günden fazla olması veya seyahatin herhangi bir nedenle uzama ihtimalinin bulunması durumunda diğer vize türlerine bakılması tavsiye edilmektedir.

Vize Merkezi olarak transit uçuşlarda gereksinim duyulan vize türüne ait başvuru işlemlerini şahsınız adına oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktayız. Sürece dair detaylı bilgilere iletişim adreslerimizi kullanarak Dubai vizesi temsilcilerimiz iletişime geçmeniz halinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vize uzmanlarımız talep edilen başvuru adımlarını eksiksiz olarak tamamlayarak vize talebinin hatalı olarak oluşturulması nedeniyle başvurunun reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Dubai 96 Saatlik Transit Vize Başvurusu

Dubai 4 günlük vize başvuru işlemlerini online olarak ve iletişim bilgilerimiz üzerinden vize uzmanlarımız ile görüşerek oldukça kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. Başvuru aşamasında seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerlilik süresi bulunan pasaportun renkli olarak taratılması gerekmektedir. Dubai vize ücreti sayfamızda yer alan güncel vize bedeline ait dekontun pasaport ile birlikte hazırlanmış olması oldukça önem arz etmektedir.

Dubai 96 Saatlik Transit Vizesine yapılan başvurular ortalama 24-48 saat aralığında değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Vize talebi değerlendirme sonucu başvuru aşamasında belirtilmiş olan elektronik posta adresine gönderilmektedir. Elektronik vizenin kağıt ortamına aktarılması ve Dubai sınırları içerisine giriş sırasında ilgili birimlere ibraz edilmesi ile birlikte seyahat oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Dubai aktarmalı olarak başka bir ülkeye seyahat edecek kişilerin Dubai Havalimanı sınırları içerisinde 24 saatten kısa süre kalacak yolcuların transit vize almaları zorunluluğu bulunmamaktadır. Havalimanı içerisinden çıkış yapılacak olması durumunda veya bir sonraki uçusun 24 saatten uzun sürede gerçekleştirilecek olması halinde transit vize sahibi olunması şartı aranmaktadır.

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai 2021 Expo
Dubai Online Başvuru
Turistik Vize
30 Gün Çok Girişli Vize
30 Gün Tek Girişli Vize
90 Gün Çok Girişli Vize
90 Gün Tek Girişli Vize
Ticari Vize
Transit Vize
Dubai 96 Saatlik Transit Vize
Dubai Cruise Vizesi
Yabancılar için Dubai Vizesi
Evrak Tasdik İşlemleri
Gerekli Evraklar
Vize Ücreti
Vize Reddi
Dubai Vize Uzatma
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 36749
Telefon
x
POI