Dubai 96 Saatlik Transit Vize

Dubai 96 saatlik vize ya da Dubai 4 günlük vize, Dubai’ye giriş yaptıktan sonra 96 saat kalabilmenizi sağlayan bir vize türüdür. 96 saatlik vize tek girişli olup onaylandığı andan itibaren 30 gün geçerlilik süresi vardır. Seyahat süreleri 4 günden az olan kişiler ya da transit uçuşlarda uçuş süresi fazla olan yolcular içindir. 3 ayaklı seyahatinizin olması ve bunu belgelemeniz gerekmektedir.

Dubai 96 Saatlik Transit Vize Geçerlilik Süresi

Vizeyi aldıktan sonra 30 gün içinde kullanmanız gerekmektedir.  Dubai’ye giriş yaptığınız andan sonra 96 saat dolmadan çıkış yapmanız gerekmektedir.  Dubai 96 saatlik vize uzatılamamaktadır. Eğer seyahatiniz 4 günden fazla ise ya da seyahatinizin uzama ihtimali bulunmakta ise diğer vize çeşitlerine bakmanızı öneririz. Dubai Havalimanında 24 saatten az kalacak yolcuların transit vize almalarına gerek yoktur.

Dubai 96 Saatlik Transit Vize Başvurusu

Dubai 96 saatlik vize başvurusunu sitemiz üzerinden online olarak ya da 0212 970 05 10 numaralı telefondan Dubai vize uzmanlarımızla görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.  Başvurunuzu gerçekleştirmek için pasaportunuzun fotoğraflı yüzünü renkli olarak taratmanız gerekmektedir. Başvuru sayfasında belirtilen hesaba ödeme yapılarak dekontu da temsilcimize ya da sisteme yüklemek için hazırda tutmanız önemlidir.

Dubai 96 saatlik vize başvuru yapıldıktan 24-48 saat içerisinde onaylanmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan sonra vizeniz onaylanınca mail adresinize iletilir. Vizenizin çıktısını alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yükleniyor...
Telefon
x