90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Dubai vize başvuru işlemlerinde bireysel ve kurumsal olmak üzere danışmanlık hizmeti vermektedir. Dubai’ye kısa süreli seyahatleri için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai 90 Gün Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi; Dubai’de uzun süre kalmak isteyen kişiler için 90 gün geçerli olmaktadır. Bu vize türü turistik, aile ve arkadaş ziyareti veya iş amaçlı olarak alınabilmektedir.

Dubai vizesi, seyahatin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Dubai vizesi için T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları vize başvurusu yapmak zorundadır. T.C. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaport sahibi Türk vatandaşları 90 günü aşmamak koşuluyla Dubai vizesinden muaftırlar.

Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

Dubai vize başvurunuzu yetkili acenteler aracılığıyla şahsen başvuru yapmaya gerek kalmadan online olarak yapabilirsiniz. Dubai e-vize Dubai Göçmenlik Ofisi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Dubai vizesi içeriğine göre turistik, ticari ve ziyaret amaçlı olmak üzere kategorilere ayrılmaktadır. Dubai online vize başvurusu öncesinde, Dubai seyahatine uygun olan vize türünü belirleyip Dubai vize başvuru dosyasının seyahat amacını destekleyici evraklarla hazırlanması önemlidir. Dubai vize online başvuru tarihinden itibaren en az 72 saat içinde sonuçlandırılır. Cuma ve Cumartesi günleri Birleşik Arap Emirlikleri’nin tatil günü olması dolayısıyla bu süre uzayabilir. Dubai vizesi için ülkeye giriş yapacağınız tarihten en geç 10 gün önce başvurunuzu gerçekleştiriniz.

90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi

Dubai Konsolosluğu, Dubai vize başvurularını şahsen kabul etmemektedir. Dubai’ye seyahat edecek kişilerin vize başvurularını, konsolosluğa bağlı Göçmenlik Ofisi tarafından yetkilendirilmiş akredite vize başvuru merkezleri aracılığıyla yapılmasını istemektedir. Vize Merkezi, Dubai vize işlem başvurularının hazırlanması ve takibi ile yükümlüdür.

90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi

90 Gün İçinde Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi, vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ülkeye tek sefer giriş, en fazla 90 gün ülkede kalmak için kullanılan bir vize türüdür. Bu vize tipini tercih eden yolcuların 1 ay bekleme süresi mevcuttur. Dubai vize başvurusu, Vize Merkezi’nin online vize sistemine evrakların yüklenmesi ile yapılabilmektedir. Dubai e-vize başvurusunda bulunan kişiler sisteme e-posta adreslerini bildirmeleri, Dubai vizesi için gerekli evrakları yüklemeleri takdirde Dubai vize başvuruları başlamış olacaktır. Sistemin vize başvurusunu onaylaması için evrakların eksiksiz bir şekilde yüklenmiş olması gerekmektedir.

Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi, Dubai’ye seyahat eden kişileri gerekli gördüğü takdirde, Dubai Uluslararası Havalimanı’nda göz taramasına tabi tutabilir. Göz taraması yapılan kişilerin tarama bankosunda kredi kartlarının basılı bir kopyasını veya kredi kartı numarasına ait onay sayfasının çıktısını ibraz etmeleri gerekebilir. Talep edilen evrakların sunulmaması durumunda kişi 30 AED ödemek zorunda kalacaktır.

Online Dubai Vizesi

Dubai vize başvurusu online olarak yapılmaktadır. Dubai online vize başvuru formuna Vize Merkezi’nin web sayfasından ulaşabilir, başvuru formundaki bilgileri tam ve eksiksiz doldurularak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvuru formu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından hazırlanan, başvuru sahibi kişi hakkında bilgi alınmasını amaçlayan resmi bir belge özelliği taşımaktadır. Başvuru sahibinin Dubai vize başvuru formunu doldurulması zorunludur.  Dubai Konsolosluğu, başvuru sahibi hakkında tüm bilgileri bu form sayesinde elde etmektedir. Konsolosluk vize başvuru formu ve başvuru belgelerinde belirtilen bilgileri dikkate almaktadır. Gerçeği yansıtmayan, gerçeğe uygun olmayan hatalı, yanlış bilgilerle karşılaşılması halinde vize başvurusu reddedebilir.  

Dubai Online Başvuru

Dubai vizesi, online sistem üzerinden başvuru sahibine verilen bir vize türüdür. Online Dubai vizesi bu ülkeye seyahat edecek kişinin pasaportuna basılmamaktadır. Dubai online vizesi Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) İçişleri Bakanlığı antetli kağıdına basılmış mühür ve imzalanmış bir şekilde başvuru sahibine verilmektedir. Onaylanan Dubai vizesi başvuru sahibine e-posta aracılığıyla gönderilir, kişi bu belgenin bilgisayardan renkli çıktısını alarak Dubai seyahati boyunca pasaportunun arasında yanında bulundurmalıdır. Dubai vizesi alındıktan sonra vize süresinin bitiminde ülkeyi terk edileceği, vize sahibi olmanın bu ülkeye girişi garanti etmediği, ülkeye girişin Dubai sınır görevlilerinin sorumluluğunda olduğu kabul edilir. 

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir vizedir. Dubai Konsolosluğu’nun istediği evraklar, vize türüne değişiklik göstermektedir. Dubai vize başvurusu yapmadan önce vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüzü belirledikten sonra gereken evrakları temin edip tarayıcı ile renkli olarak taratıp online vize başvuru formunu doldurup online vize başvuru sistemine kayıt ettirmeniz gereklidir. Kayıt sonrası başvuru süreci başlar ve başvuru sonucu online sistem üzerinden e-posta adresinize gönderilmektedir.

  1. Taranmış Renkli Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. Taranmış Renkli Pasaport Fotokopisi (Fotoğraf ve kişisel bilgileri içeren sayfa)
  3. Dubai Vize İşlemleri İçin Yatırılan Banka Dekontu
  4. Taranmış Renkli T.C Oturum Belgesi (Yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

Dubai vizesini alırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak, maddi ve manevi zarara uğramamak için vize başvurularınızı Vize Merkezi aracılığıyla yapmanız seyahatiniz açısından önemlidir. Vize Merkezi temsilcileri, Dubai vize başvuruları ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan Dubai vizesini doğru bir şekilde almanıza, başvurunuzu eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Vize Merkezi Dubai Departmanı başvuru sürecini profesyonelce ele alarak ihtiyacınıza uygun vize türünü hızlı bir şekilde sahip olmanıza yardımcı olur. Birimlerimiz vize başvurunuzu eksiksiz bir şekilde tamamlamanız için danışmanlık verir. Online Dubai Vizesi başvurusu için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

90 Gün Tek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız

Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınabilmesi için istenmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı reddedilen vizelerin ücreti iade edilmemektedir. Dubai vize başvurularında herhangi bir yaş ayırım yapılmaksızın tam ücret talep edilmektedir. Dubai vize ücreti belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Dubai vize ücretleri hakkında bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Dubai vize ücretleri için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, temsilcimizden detaylı evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-posta ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Dubai Vize Ücreti

 

 

Yükleniyor...
Telefon