90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Dubai vize başvuru işlemlerinde bireysek ve kurumsal olmak üzere danışmanlık hizmeti vermektedir. Dubai’ye kısa veya uzun süreli seyahatleri için Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai 90 Gün Çek Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi; Dubai’de uzun süreli seyahat edecek ve ülkeye birden fazla giriş çıkış yapacak kişiler için 90 gün boyunca geçerlidir. Vizenin geçerlilik tarihi veriliş tarihinden 58 gündür. Bu vize türüyle Dubai’ye birçok kez giriş yapılabilir ve ilk girişten itibaren 90 gün ülkede ikamet edilebilmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’ne seyahat etmek isteyen T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türk vatandaşları Dubai'ye seyahatlerinden önce vize almaları gereklidir. Dubai Emirliği yönetmeliği gereği T.C. Hizmet Pasaport (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Diplomatik Pasaport (Siyah) sahipleri Dubai’ye seyahatlerinde 180 gün içinde 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz seyahat edebilirler.

Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

Dubai vizesi başvurunuzu seyahat amacınıza ve seyahat sürenize göre yapmalısınız. Dubai’ye seyahat öncesinde ziyaret amacına uygun vize türü belirlenerek Dubai vize başvuru dosyasının ziyaret amacını destekleyici belgelerle hazırlanması gereklidir. Vize türüne karar verildikten sonra istenen gerekli evraklar renkli olarak taratılıp Dubai online başvuru formu sistemine kayıt edildikten sonra başvuru işlemi tamamlanmış olur.

Yöntem farklılıkları; süreleri ve hazırlanacak evrakları etkilemektedir. Dubai vizenizi Vize Merkezi aracılığıyla yaptığınız başvuruyla temin edebilirsiniz. Dubai vizesi başvuru süreciniz seyahatin planlanmasında, zamanlanmasında ve seyahatinizi zamanında gerçekleştirilmesinde önemli bir faktördür. Dubai vizesi, Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından onaylanır. Dubai vizesine şahsen başvuru yapma zorunluluğu yoktur. Dubai vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize merkezleri, akredite seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Dubai vizesi başvurularında aracı kurumların vizenin verilmesi konusunda karar yetkisi yoktur.

90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi

Dubai vize başvuru işlemlerinde pasaportunuzun geçerliliği en az 6 ay olmalıdır. Türkiye’de oturum veya çalışma izni olan yabancı pasaport sahibi vatandaşların Dubai turistik vize başvurusu yapmadan önce Dubai dönüş tarihinden itibaren pasaport ve oturum izinlerinin en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Değerli ziyaretçimiz, vize başvurunuza ait vize ücretleri vizenizin işleme alınabilmesi için yatırılmaktadır, herhangi bir durumdan dolayı reddedilen vizelerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Eksik ya da gerçeği yansıtmayan beyan içeren belgelerle yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Dubai 90 Gün Çok Girişli Uzun Dönem Vize

90 gün Çok Girişli Uzun Dönem Dubai vizesi, vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ülkeye çok sefer giriş ve 90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.  Kişiler Dubai’de toplam 90 gün konaklama hakkına sahiptirler. Uzun dönem çok girişli Dubai vizesinin uzatılma imkanı bulunmadığından kişiler tek seferde veya çok girişli olarak Dubai seyahatlerini 90 gün içinde sonlandırmalıdır. Dubai vizesinin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tek yetkili kurumdur. Göçmenlik Ofisi gerek duyması halinde ek evrak isteyebilmektedir. Vizenin onaylanması konsolosluğun insiyatifindedir.

Dubai Vize Türü

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir vizedir. Dubai Konsolosluğu’nun istediği evraklar, vize türüne değişiklik göstermektedir. Dubai vize başvurusu yapmadan önce vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüzü belirledikten sonra gereken evrakları temin edip tarayıcı ile renkli olarak taratıp online vize başvuru formunu doldurup online vize başvuru sistemine kayıt ettirmeniz gereklidir. Kayıt sonrası başvuru süreci başlar ve başvuru sonucu online sistem üzerinden e-posta adresinize gönderilmektedir.

1. Pasaportun okunaklı bir fotokopisi (Fotoğrafınızın olduğu, kimlik bilgilerinizi içerir sayfanın renkli fotokopisi)
2. Başvuru sahibinin nüfus cüzdanın her iki yüzünün renkli fotokopisi.
3. Vize ücretinin yatırıldığına dair dekont.
4. Yabancı ülke pasaport sahiplerinin T.C.'de en az 6 ay geçerliliği olan oturum belgesinin ve varsa çalışma belgesinin renkli olarak taratılarak evraklara eklemesi gerekir.

Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahütname Formu

Dubai vizesi online olarak başvuru sahibine verilen bir e-vize’dir. Alınan Dubai vizesi bu ülkeyi ziyaret edecek kişinin pasaportuna basılmaz. Dubai online vizesi Birleşik Arap Emirlikleri İçişleir Bakanlığı antetli kağıdına basılmış mühür ve imza atılmış bir şekilde vize başvuru sahibine verilir. Onaylanan Dubai vizesi başvuru sahibine e-mail yoluyla gönderilir, kişi bu belgenin çıktısını alarak Dubai seyahati boyunca pasaportunun içinde taşımalıdır. İhtiyacınıza uygun Dubai vizesi seçmek ve daha fazla bilgi almak için Vize Merkezi danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

90 Gün Çok Girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız

 

 

Yükleniyor...
Telefon