90 Gün Çok Girişli Vize

Dubai 90 Gün Kalışlı Vize İçin Gerekli Evraklar

Pasaportun okunaklı bir fotokopisi (Fotoğrafınızın olduğu, kimlik bilgilerinizi içerir sayfanın renkli fotokopisi)

Başvuru sahibinin nüfus cüzdanın her iki yüzünün renkli fotokopisi.

Vize ücretinin yatırıldığına dair dekont.

Yabancı ülke pasaport sahiplerinin T.C.'de en az 6 ay geçerliliği olan oturum belgesinin ve varsa çalışma belgesinin renkli olarak taratılarak evraklara eklemesi gerekir

Dubai 90 Gün Kalışlı Vize

90 gün içinde tek girişli Uzun Dönem Dubai Vizesi, vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında tek sefer ülkeye giriş en fazla 90 gün ülkede kalış için kullanılır. Bu vize tipini kullanan yolcuların 1 ay bekleme süreci mevcuttur. 90 gün içinde çok girişli uzun dönem Dubai vizesinde ise vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında çok sefer ülkeye giriş ve 90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır. 

Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’ne seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai vize işlemlerini tamamlamak durumundadırlar. Hizmet pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahibi vatandaşlarımız ise 6 ay içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde Dubai vize işlemlerinden muaftırlar.

Dubai vizesi başvurunuzu seyahat amacınıza ve seyahat sürenize göre yapmalısınız. Yöntem farklılıkları; süreleri ve hazırlanacak evrakları etkilemektedir. Dubai vizenizi firmamız üzerinden yaptığınız başvuruyla temin edebilirsiniz. Dubai vizesi başvuru süreciniz seyahatin planlanmasında, zamanlanmasında ve seyahatinizi zamanında gerçekleştirilmesinde önemli bir faktördür.

Değerli ziyaretçimiz, vize başvurunuza ait vize ücretleri vizenizin işleme alınabilmesi için yatırılmaktadır, iadesi yapılmamaktadır. Pasaportunuzun geçerliliği en az 6 ay olmalıdır. Eksik ya da gerçeği yansıtmayan beyan içeren belgelerle yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Dubai vizesinin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasında Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tek yetkili merciidir. Göçmenlik Ofisi gerek duyması halinde ek evrak isteyebilmektedir. Vizenin onaylanması konsolosluğun insiyatifindedir.

 

 

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...