Trabzon

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 70

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Değerli Seyahatçilerimiz, Vize Merkezi Trabzon Şubesi olarak Dubai’ye gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz seyahatiniz öncesinde başvurusunu gerçekleştirmek zorunda olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi hakkında bir çok ön bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Trabzon ilimiz başta olmak üzere Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçelerimiz ve çevre iller olan Artvin, Rize, Erzurum, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Sivas, Ordu, Tokat ve bütün illerimizden gerçekleştirecek olduğunuz Dubai Vize Başvurularınız için hizmet veriyor olmamızın yanı sıra İran, Türkmenistan, Irak, Ermenistan, Mısır ve daha birçok ülke vatandaşları için de Elektronik Vize hizmeti sunmaktayız.

Gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz ve başvurusunu yapacak olduğunuz Dubai Vizesi ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak, vize başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi edinmek için dilerseniz Vize Merkezi Trabzon şubemizi +90 (850) 460 17 70 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızı arayabilir, trabzon@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak bilgilendirme maili talep edebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımızan rehberlik talep edebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Trabzon

90 günü geçmeyecek olan Dubai seyahatleri için Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirmektedirler. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai'ye yapacak oldukları ziyaretleri öncesinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar.

Ülkemiz sınırları içerisinde Dubai dış temsilciliğini;

yürütmektedir.

Dubai Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Trabzon

Gerçekleştirecek olduğunuz Dubai seyahatinizin gerekçesine bağlı olarak başvuru yapmanız gereken vize türü de değişkenlik göstermektedir. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve bu vize türüne uygun olan evrakları tamamlamanız büyük önem arz etmektedir. Seyahat gerekçesine göre belirlenmekte olan vize türlerinin istedikleri belgeler de farklılık gösterebilmektedir.

Dubai vize türlerini siz değerli misafirlerimiz için aşağıda ana başlıklar halinde derledik. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak ziyaretinize uygun olan vize çeşidinin ihtiyaç duyduğu evrakların listesine, bu evrakların niceliklerine ve nereden bulunabileceğine dair bir çok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize Türleri;

olarak birçok çatı altında ele alınabilir. Yukarıda belirtmekte olduğumuz vize türleri dışında ayrıca giriş çıkış sayınıza ve konaklama süresine göre değişkenlik göstermekte olan;

vize çeşitleri de bulunmaktadır.

Dubai’ye yapacak olduğunuz ziyaretinize uygun olan vize türünü doğru bir şekilde belirlemek gerekli evrakların temin edilmesinde büyük önem arz etmektedir. Yukarıda listeler halinde belirtmiş olduğumuz vize türleri arasında sizin seyahatiniz için uygun olan vize çeşidinin hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da bu listelenmiş seçenekler arasında ziyaret gereçkenize uygun olan başlığın var olmadığını düşünüyorsanız eğer bu durumla alakalı detaylı bilgi almak ve doğru başlığın belirlenmesi konusunda çözüm üretebilmek için Vize Merkezi Trabzon Şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 460 17 70 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ya da trabzon@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Vize Merkezi Trabzon şubesi olarak uzman kadromuz eşliğinde sizler adına Dubai Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Ele alacak olduğumuz bu başlık altında başvuru sürecine dair adımları detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. Aşağıda değinecek olduğumuz adımlar doğrultusunda hareket etmeniz ve sizlerden talep edecek olduğumuz gerekli evrakları Vize Merkezi Trabzon şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Elektronik Vize Başvuru sistemi Günümüzde Dubai de dahil olmak üzere birçok ülkenin de başvurmakta olduğu bir vize başvuru sistemidir. Dubai Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. Konsolosluklar tarafından akredite edilmiş olan kurumlar aracılığı ile vize başvurusu yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Dubai Elektronik vizesi için Konsolosluklar tarafından görevlendirilmiş olan Trabzon şubemizin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkmenistan, Ermenistan, Mısır, İran, Irak ve bir çok ülke vatandaşının da vize başvurularının gerçekleştirmesi için uzmanlarımıza Pasaportlarının fotoğraf bulunan sayfasının net bir şekilde taratılmış görüntüsünü trabzon@vizemerkezi.com adresine göndermeleri ya da whatsApp aracılığı ile net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını göndermeleri işlemlere başlamamız için yeterli olacaktır.

Trabzon şubemize iletecek olduğunuz pasaportunuzun uzmanlarımız tarafından kontrolleri yapılıp herhangi bir hata ya da eksik olmaması durumunda vize ve danışmanlık ücretinin temin edilmesi istenmektedir.
Gerekli adımların tamamlanması sonrasında Dubai Elektronik Vize Başvurunuz gerçekleşmektedir. Uzmanlarımız sizleri süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması halinde bizlere belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresinize mail olarak Dubai Elektronik Vizeniz iletilecektir.

Dubai Vize Ücretleri - Trabzon

Sizler için yukarıda listeler halinde sınıflara ayırmış olduğumuz vize türleri geçerlilik tarihleri ve giriş - çıkış sayılarının farklı olmasının yanı sıra bu vize türlerinin ücretlendirilmesi de farklılık göstermektedir. Dubai ziyaret planlamanızı yaparken uzmanlarımıza yukarıdaki vize türlerinden hangisinin sizler için uygun olabileceği konusunda karar verebilmek için detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir.

Uzmanlarımıza belirtmiş olduğunuz vize türünün 2022 yılına ait güncel vize danışmanlık ücret listesine ulaşmak, vize türleri hakkında bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için Vize Merkezi Trabzon Şubemizi +90 (850) 460 17 70 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, trabzon@vizemerkezi.com adresine elektronik posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek canlı destek alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç İçerisinde Sonuçlanır? - Trabzon

Dubai Elektronik Vizesinin ortalama olarak sonuçlanma süresi 24 saat ila 3 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, Elektronik Vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve ya resmi tatiller Dubai Vizenizin sonuçlanma süresini olumsuz yönde etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır.

Vize Merkezi Trabzon Şubesi aracılığı ile edinmiş olacak olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi ile vizenizin süresi bitene kadar ticari, turistik ve aile, arkadaş seyahatinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Dubai Vizesi için dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Dubai vizesi başvurusu gerçekleştireceğiniz seyahatinizden minimum 10 gün öncesinde yapmanız tavsiye edilmektedir.
  • Göçmenlik Ofisi, Dubai'ye giriş yapılması ardından tüm yolcuları göz taramasından geçirmektedir.
  • Dubai vizesinin türüne göre sürenin aşılmaması halinde yolcu 3000 USD para cezası kesilmektedir.
  • Vizeniz onaylanması ardından vize sürenizde herhangi bir değişiklik yapılma ihtimali söz konusu değildir. Vize süresinin bitmesi ardından ülkeden çıkış yapmanız gerekmektedir. Tekrar giriş yapmanız gerekmekte ise yeni vize başvurusunda bulunmanız lazımdır.

Vize Merkezi Trabzon şubesi olarak siz değerli seyahatçilerimize Dubai seyahatlerinde iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vize Merkezi Trabzon

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Trabzon O.E 13/07/20, 13:53
Dubai vize başvurusu yapmak istiyorum fakat Trabzon’da yaşıyorum başvuru için Konsolosluğa gelmem gerekiyor mu? Dubai vizesi Trabzon İl’inden alınır mı? Dubai vize başvurusu için gerekli evrak listesi nelerdir? Dubai vize başvurularını seyahat tarihime yakın bir zamanda yapsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Dubai vizesi için hangi şartlar geçerlidir?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 32336