Dubai Hakkında Sorular & Yorumlar

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai vizesi 2020
G. Yağmur 21/02/20, 16:22

Dubai vizesi 2020 başvuruları nasıl yapılmaktadır? Başvuru işlemi için nasıl bir hizmetiniz var?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Dubai vize ücreti 2020
Ö. Karaca 21/02/20, 15:11

Selamlar, Dubai vize ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Hangi vize ne kadardır? Vize başvuru konusunda yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Reddi
N.Y 29/07/20, 09:09

Merhaba, Dubai vizesi reddi hakkında bilgi almak istiyorum? Geçen ay kardeşim Dubai vizesine başvuru yaptı fakat ret oldu bu durumda ne yapmamız gerekiyor? 2019 yılında Dubai Ülke çıkışında sorun yaşadığı için ret almış olabilir mi? Dubai vizesi almamız için bize yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi İçin Gerekli Belgeler
N. Gündüz 25/03/20, 12:03

Merhaba, Dubai vizesi için gerekli belgeler nelerdir? Hangi evrakları hazırlayacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize Başvurusu
N. K. 11/03/20, 17:16

Dubai vize başvurusu nasıl yapılıyor? Sizin ofisinize gelsek işlemleri hemen yapabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize Başvuru Formu
P.S 29/07/20, 11:57

Merhaba, Dubai vize başvurusu yapmak istiyorum başvuru için Konsolosluğa gelmem gerekiyor mu? Dubai vize başvuru formu var mıdır? Başvuru formunu nereye teslim etmem gerekiyor? Dubai vize başvurusu için gerekli evrak listesi nelerdir? Dubai vize başvurularını seyahat tarihime yakın zamanda yapsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Nereden Alınır?
A.S 28/07/20, 16:36

Dubai vizesi nereden alınır? Dubai seyahatim için vize almam gerekiyor fakat memlekette olduğum için Konsolosluğa gidemeyeceğim benim adıma siz başvuru yapar mısınız? Dubai vizelerine şahsen başvuru yapmam gerekiyor mu? Dubai vize işlemleri için pasaportumu size iletmem gerekir mi? Vize işlemleri için yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize Kaç Günde Sonuçlanır?
G.A 25/07/20, 23:09

Merhaba, Seyahatime dört gün var Dubai vize istiyormuş ve ben yeni öğrendim acil vize almam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Dubai Vize kaç günde sonuçlanır? Dubai seyahat planım ani bir şekilde gelişti ve vize başvurusu yapmam gerekiyor nasıl yapabilirim? Dubai vizesi için gerekli evrak listesi nelerdir? Ekspres vize başvurusu yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Trabzon
O.E 13/07/20, 13:53

Dubai vize başvurusu yapmak istiyorum fakat Trabzon’da yaşıyorum başvuru için Konsolosluğa gelmem gerekiyor mu? Dubai vizesi Trabzon İl’inden alınır mı? Dubai vize başvurusu için gerekli evrak listesi nelerdir? Dubai vize başvurularını seyahat tarihime yakın bir zamanda yapsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Dubai vizesi için hangi şartlar geçerlidir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Çorlu
D. S 01/07/20, 15:33

Dubai vize başvurusu yapmak istiyorum fakat Çorluda yaşıyorum başvuru için Konsolosluğa gelmem gerekiyor mu? Dubai vizesi Çorlu ilçesinden alınır mı? Dubai vize başvurusu için gerekli evrak listesi nelerdir? Dubai vize başvurularını seyahat tarihime yakın bir zamanda yapsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Kayseri
M.G 12/06/20, 04:16

Merhaba, Dubai Vizesi Kayseri İl’inden alınır mı? 27 Eylül’de Dubai Seyahati planlamaktayım vize işlemlerimi nasıl yapacağım? Dubai vize başvurularında hangi evraklar geçerlidir? En kolay Dubai vizesini nasıl alabilirim? Dubai vizesi ile diğer Emirlikleri gezebilir miyim? Dubai güncel evrak listesine nereden ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi Diyarbakır
T.A 30/05/20, 16:01

Merhaba, Dubai’de bir fuara katılmak istiyorum davetiyem geldi vize almam gerekiyormuş yardımcı olur musunuz? Dubai Vizesi Diyarbakır ilinden alınıyor mu? Fuar katılım belgem ile başvuru yapabilir miyim? Dubai Turistik vizesi ile Fuar’a katılım sağlasam sorun yaşar mıyım? Dubai çok girişli vize ile Ülkeye iki kere giriş yapabilir miyim? Vize başvurusu için hangi evraklar gerekli yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai’ye pasaport gerekli mi?
L. Alakuş 10/05/20, 00:18

Merhaba, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım fakat pasaportum yok ne yazık ki ama yeni kimlik kartım var. Dubai’ye pasaport gerekli mi? Kimlik kartım ile birçok ülkeye giriş yapabiliyorum Dubai’ye de aynı şekilde girebilir miyim? Kıbrıs gibi kimlik kartı ile giriş yapabilir miyim? Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai arkadaş ziyareti vizesi
D. Yazgan 10/05/20, 00:00

Merhaba, Dubai arkadaş ziyareti vizesi nasıl alınıyor? Dubai’de arkadaşımın yanına gideceğim kendisi Dubai’de çalışıyor ve oturum izni belgesi var tatil yapmak için gittiğimde Dubai ziyaretim sırasında yanında konaklayacağım kendisinin bir şey yapmasına gerek var mı? Arkadaş ziyareti vizesi için şahsi olarak Konsolosluğa gitmeme gerek var mı? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Evlilik vizesi
E. Alpolat 08/05/20, 23:39

Merhaba, Dubai evlilik vizesi için nereye başvuru yapmalıyım? Dubai’de yaşayan erkek arkadaşımla evlenmek istiyoruz kendisi Birleşik Arap Emirlileri vatandaşı evlilik vizesine başvuru yapabilir miyim? Evlilik vizesi için başvuruyu konsolosluğa mı yapmalıyım? Erkek arkadaşımın başvuru için Türkiye ye gelmesi gerekiyor mu? Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x