Dubai Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai 96 Saat Vize Ücreti T.D. 23/02/22, 12:56
Merhaba, 3 günlüğüne Dubai’ye seyahat etmem gerekiyor, 96 saatlik vize için hizmetiniz var mıdır? Dubai 96 saat vize ücreti nedir ve başvuruda otel rezervasyonu sunmak gerekiyor mu? Nasıl başvurabileceğime dair bilgilendirirseniz işlemlere hemen başlamak istiyorum. Saygılar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Transit Vize 2022 İ.R. 21/02/22, 16:53
Merhaba, Haziran ayında iki arkadaşım ile Dubai’ye 2 günlük bir gezi planlıyoruz. Arkadaşlarımdan biri Dubai’den sonra farklı bir ülkeye geçmek istiyor. Dubai transit vize 2022 yılında 96 saatlik verildiğini biliyorum. Bizimde seyahatimiz 2 gün olacağından dolayı arkadaşımın transit vize alması uygun olur mu?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize Fiyatları 2022 E.S. 21/02/22, 16:47
Merhaba, Dubai vize fiyatları 2022 yılında değişti mi? Ben özel bir şirkette ofis asistanı olarak çalışmaktayım. Yöneticilerimin ve şirket çalışanlarımızın yıl içerisinde sık sık Dubai’ye seyahat etmeleri gerekecek. Tüm vize türleri için ücret listesini benimle paylaşırsanız sevinirim. Bundan sonra sizinle daha sık çalışacağız. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize 2022 R.T. 21/02/22, 16:40
Merhabalar, acil olarak Dubai’ye seyahat etmek istiyorum. Dubai vize 2022 yılı başvurusunu en hızlı şekilde nasıl yaparım? İlk Dubai vize başvurum olacak. Sizin aracılığınızla bir günde vize alan arkadaşım var, kendisinin referansı ile sizlere yazıyorum. Devlet kurumunda çalışıyorum, hafta sonu olduğundan dolayı da şirketten izin yazısını ancak Pazartesi günü alabilirim. Başka hangi evraklar gerekiyor? En hızlı şekilde vize almam konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Turistik Vize 2022 Y.B. 21/02/22, 16:34
Selamlar, Dubai turistik vize 2022 yılı başvuruları nereye ve nasıl yapılır? Süreç hakkında merak ettiğim sorular var. Bunları yanıtlama imkanınız olursa çok sevinirim. Öncelikle web sayfanızda Dubai’nin az evraklar turist kabul eden bir ülke olduğu bilgisini edindim. Benim merak ettiğim seyahat sağlık sigortası yaptırmam gerekip gerekmediği. Sizler bu konuda yardımcı oluyor musunuz? Vize için en geç yarına kadar evraklarımı size ileteceğim ve başvurumun yapılmasını rica ederim. Sigorta hakkında da bilgi verirseniz memnun olurum. Onu da hemen halletmek istiyorum. Sevgiler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi 2022 Yılında Açık Mı L.S. 17/02/22, 14:45
Merhaba, Türk vatandaşları için Dubai vizesi 2022 yılında açık mı? Bordo pasaport ve yeşil pasaportlu iki arkadaşımla seyahat edeceğiz. Yeşil pasaportlu kişilerin vize almasına gerek var mıdır? Ayrıca turistik Dubai vizeleri kaç günde çıkar? Sonuçlanma süresine göre biletleri alacağız. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize Ücreti 2022 P.Y. 16/02/22, 17:49
Merhaba Dubai vize ücreti 2022 yılında ne kadardır? Vize ücretini ofisinize gelerek mi ödemem gerekiyor? Eşim ve 4 yaşında ki çocuğum birlikte Dubai’ye ardından Abu Dabi’ye gideceğiz. Çocuklardan da ücret talep ediliyor mu? Başvuruda hangi evrakları talep ediyorsunuz? Eşim şu an yurt dışında olduğu için kendisi herhangi bir evrak gönderemez. Vizeyi de zaman kaybetmeden alıp kendisi döndüğünde direkt gitmek istiyoruz. Nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda yönlendirmenizi rica edeceğim. Desteğinize şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar 2022 P.E. 16/02/22, 16:32
Sayın yetkili, öncelikle ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve Mart ayında Dubai’ye seyahat edeceğim. Orada yaşayan arkadaşım var. Bana davetiye gönderirse başvurum hızlanır mı? Dubai vizesi için gerekli evraklar 2022 yılında değişti mi? Cevaplarınızı bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai 48 Saatlik Transit Vize T.G. 15/02/22, 16:55
Selamlar, Mart ayında Dubai aktarmalı uçuşum var. Hangi durumlarda Dubai 48 saatlik transit vize için başvuruda bulunmak gerekiyor? 1 günlük konaklama için transit vizeye ihtiyacım olur mu? Henüz dönüş biletimi almadım ama muhtemelen yine Dubai aktarmalı almam gerekecek. Eğer vize almam gerekiyorsa transit yerine daha uzun süreli vize başvurusunda bulunmayı tercih edebilirim. Böylelikle dönüşte de gezme fırsatım olur. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Transit vize hakkında bilgi verirseniz daha kolay karar verebilirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Turist Vizesi için Gerekli Evraklar A.R. 14/02/22, 14:50
Merhaba, internette yurt dışı ile ilgili araştırma yaparken Dubai’de gezilecek yerler oldukça ilgimi çekti. Özellikle Burç Halife merak ettiğim yerlerin başında geliyor. Sayfanızda vize prosedürlerinin basit olduğunu gördüm. Bu sebepten dolayı Dubai turist vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgi almak istiyorum. İşlemler kolaysa seyahat tarihimi ayarlayıp, bilet aldıktan sonra vizeye başvuracağım. Desteğinize şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Transit Vize İstiyor Mu? L.Y. 14/02/22, 14:32
Merhabalar, Eylül ayında düğünüm olacak. Balayı için Maldivlere gitmek istiyoruz. Uçak biletimizi Dubai aktarmalı olacak şekilde alacağız. Dubai’de de bir gece kalmak istiyoruz. Dubai transit vize istiyor mu? Transit vize almaya gerek olmadan seyahat edebilir miyiz? Ne yapmamız gerekiyor? Birden çok Dubai vize tipleri olduğunu gördüm. Bizim için en doğrusu hangisi olur bilmiyoruz. Sizin yönlendirmenize göre hareket edeceğiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Turist Vizesi Evrakları R.G. 10/02/22, 13:03
Selamlar, Dubai turist olarak oldukça ilgimi çekiyor. Sık sık seyahat eden biriyim. Bu sefer ki seyahat rotamda Dubai ve Abu Dabi var. Dubai turist vizesi evrakları hakkında bilgi verebilirseniz gün içerisinde tamamını hazırlayıp size ileteceğim. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Turist Kabul Ediyor Mu? M.A. 10/02/22, 01:24
Merhaba Dubai’ye gitmek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Orta Doğu ülkelerinin bazılarında sadece ziyaret vizesi verildiğini duydum. Öncelikle Dubai turist kabul ediyor mu? Orada yaşayan arkadaşım ve akrabam yok. Davetiye almadan turistik olarak başvuru yapabilir miyim? Dubai vizesi nasıl alınır diye bilmiyorum. Covid sebebiyle kısıtlamalar mevcutmudur? Krantinaya girmeden kısa süreli ziyarette bulunmak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Dubai Vize Türleri L.K. 09/02/22, 16:25
Merhaba, Dubai vize türleri hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Yaklaşık 15 günlük bir gezi planlıyorum. Öncelikle size seyahat rotamdan bahsedeyim. İlk etapta İstanbul’dan Dubai’ye uçacağım. 1 hafta Dubai’de kaldıktan sonra 2 günlüğüne Ummana gitmek istiyorum. Ummandan sonra Dubai’ye geri döneceğim. Dönüş biletimi Dubai’den alacağım. Belirttiğim seyahat planı doğrultusunda hangi Dubai vizesi türlerine başvurabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize İstiyor Mu? T.E. 08/02/22, 17:30
Merhaba, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Dubai vize istiyor mu? Dubai’ye yaşayan arkadaşlarımın yanına ziyarete gideceğim. Bordo pasaportum var ve ilk vize başvurum olacak. Ben gittikten bir hafta sonra yeşil pasaportlu arkadaşımda yanıma gelecek. Eğer vize gerekiyorsa yardımlarınızı bekliyoruz. Başvuru işlemlerini başlatmak ve farklı ülkelere yapmak istediğim seyahatlerim hakkında bilgi almak için İstanbul ofisinizi ziyaret etmek istiyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle