Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 19

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Konya

Konya Vize Merkezi

Dubai Vize Merkezi Konya şubesi sayfamıza hoş geldiniz

Konya Vize Merkezi Dubai vizesi başvuruları seyahatin amacına uygun olan belgelerin hazırlanma aşamasından başvurunun doğru vizenin seçilmesine kadar olan doğru bir yönetim gerektiren bir süreçtir.

Dubai vize başvurularında uzman olan Dubai Vize Merkezi, Dubai vizesi başvurularında evrakların takip edilmesi, vize sürecini vize yönetmeliğine uygun olarak yaparak başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Konya Dubai Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız gibi ayrıntıları danışmanlarımıza iletmeniz durumunda gerekli evrakların listesini, vize ücretini içeren e-posta gönderilecektir.

Konya ve çevre illerde ikamet eden kişiler, Dubai vize başvurularını Konya Vize Merkezi aracılığıyla yapabilirler.

Vize Merkezi Dubai vizesi Konya departmanı vize başvuru sahiplerini yönlendirerek, başvuru işlemlerinde destek olur.

Dubai vizesi başvuru işlemlerinde kişilerin konsoloslukta şahsen bulunma şartı bulunmadığından işlemlerinizi sizin için hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Vize Merkezi Konya Dubai Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri

Vize Merkezi,

  • Pazartesi-Cuma 08:30-18:00
  • Cumartesi 10:00-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Dubai vizesine Konya’dan başvuru yapabilmek için Dubai sayfasında bulunan bilgileri ve ayrıntıları okumanız gereklidir. Konya’da ikamet edip Dubai vizesi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Dubai vizesi için Dubai Konsolosluğu’na şahsen başvuru yapmaya gerek bulunmamaktadır. Parmak izi verme uygulaması da bulunmadığından Dubai vizesi için gerekli olan belgeleri kargo veya e-posta ile Vize Merkezi’ne ilettiğiniz takdirde başvuru işleminizi sizin adınıza yapabilmekteyiz.

Dubai vizesi başvuru işlemi online olarak yapılmaktır. Dubai vizesi bir e-vize olduğundan online ortamda alınan ve verilen bir vizedir. Dubai e-vize başvurusunu Vize Merkezi Dubai sayfasından istenen evrakları hazırlayarak online sistem üzerinden yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dubai e-vizesine başvurmak için Dubai sayfasındaki başvuru formunun doğru olarak doldurulması gerekmektedir.

Dubai vizesi için Vize Merkezi Konya şubesi üzerinden başvuruda bulunmak için dubai@vizemerkezi.com e-mail adresine iletişim bilgilerinizi gönderebilir ya da evraklarınızı kargo ile şubemize iletebilirsiniz.

Dubai vizesi başvurunuzu Vize Merkezi Konya şubemizden almak isterseniz Dubai sayfalarımızdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Konya’dan Dubai vizesine başvurunuzu Vize Merkezi internet sitesi üzerinden yapabilir veya temsilcilerimizle iletişim kurarak başvuru için gereken evrakları öğrenip evrakları e-posta aracılığıyla ileterek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vize Merkezi Konya şubesi, başvurunuzu sizin adınıza takip ederek vizenizi hızlıca almanıza yardımcı olur.. Vize Merkezi Konya şubesi, Dubai vizesi başvuru işlemlerinde ilgili danışmanlık vermektedir. Dubai vizesi internet ortamında online olarak alınan bir vize olduğu için Türkiye’nin her yerinden internet üzerinden alınabilir.

Dubai Vizesi Vize Merkezi Konya Şubesinden Nasıl Alınır?

  1. Adım: Dubai vizesine başvuru yapmak için ilk olarak seyahatin amacına göre vize türünün seçilmesi gerekmektedir. Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir e-vizedir. Dubai e-vize başvuru formuna Dubai sayfasından ulaşılabilir. Başvuru formunda istenen bilgileri doldurarak başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için istenen evrakları hazırlayıp e-posta aracılığıyla Vize Merkezi Dubai bölümüne göndererek de başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Danışmanlarımız başvurunuzu işleme hızlıca alacaklardır. Başvuru evraklarıyla ilgili sorularınızı temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için hazırlanan vize başvuru dosyasını kargo ile veya e-posta ile tarafımıza iletebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta basılarak verilen bir vize türü değildir. Konsolosluk tarafından onay verilen vize e-posta ile gönderilmektedir. Vizesi onaylanan kişi bilgisayardan renkli olarak çıktısını almalıdır ve yolculuğunun sonuna kadar pasaportunun içinde taşımalıdır.

Dubai vizesinin sonuçlandığı tarafınıza telefon ya da e-mail ile haber verilmektedir. Dubai vizeniz için tarafımıza bildireceğiniz ev veya iş adresi, e-posta, telefon bilgilerinizin güncel olması şarttır.

Online Dubai vizesi nasıl alınır?

Dubai Konya şubemizden Dubai seyahati öncesinde online başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Online başvuru formunda sizden istenen bilgileri doldurmanız gereklidir. Ancak başvuru yapılmadan ilk önce vize türüne karar verilmelidir. Vizenin türü belirlendikten sonra, gereken belgeler renkli taratılıp sisteme yüklenir, başvuru formu da tamamlandıktan sonra başvuru yapılmış olur.

Dubai vizesi için gerekli evraklar

Dubai vizesi için gereken evrakların hazırlanmasından önce seyahatin amacına göre vize türü seçilmelidir. Vize türlerine göre değişen evraklara Dubai sayfamızda okuyabilirsiniz. Dubai vizeleri seyahatin amacına göre değişkenlik göstermektedir.

Dubai vize türleri şu şekildedir; transit vize turistik vize ve ticari vizedir. Seyahatinizin amacına göre vizeyi belirleyip gereken evrakları hazırlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dubai vizesi için istenen evraklar şu şekildedir: Dubai vizesi için pasaportun seyahat tarihinden sonra en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Taranmış renkli nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaportta kişi bilgilerinin bulunduğu sayfanın renkli taranmış fotokopisi, vize ücretinin ödendiğini gösteren banka dekontu, taranmış renkli oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi Konya şubesi ile yapacağınız Dubai vizesi başvurunuz ile vizenizin süresi kadar aile, arkadaş, turistik, iş görüşmesi ve ticari ziyarette bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda herhangi bir sorun olmaması açısından e-posta ile göndereceğiniz evraklarla beraber ziyaretin ne kadar süreceği, ülke giriş çıkış sayısı gibi ayrıntıları da tarafımıza bildiriniz.

Dubai Konsolosluğu vize başvurularını direkt kabul etmemektedir. Dubai vize başvuru işlemlerinizi Dubai Göçmenlik Ofisi’nin yetkilendirdiği vize merkezleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dubai vizesi başvuru uygulaması

Dubai Konsolosluğu, T.C. Umuma mahsus bordo renkli pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Türk vatandaşlarının seyahatleri öncesinde vize başvuru işlemlerini tamamlamaları gereklidir. Hususi, diplomatik ve hizmet pasaportu sahibi Türk vatandaşları Dubai seyahatlerinde 90 günü aşmamak koşuluyla vize almalarına gerek bulunmamaktadır.

Dubai vizesi için önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmenlik Ofisi, Dubai’ye giriş yapıldıktan sonra havalimanında yolcuları sınırdan geçiş esnasında göz taramasından geçirmektedir. Dubai vizesi başvurusunun seyahatten on gün yapılması tavsiye edilir

Sahip olunan Dubai vizesinin türüne göre zamanının aşılması durumunda yolcu başına 3000 USD para cezası kesilmektedir. Dubai vizesinin sonuçlandıktan sonra uzatılma imkanı bulunmaz. Ancak vizenin süresi dolduğunda ülkeyi terk etmek ve yeniden bir vize başvurusu yapmak gerekmektedir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvurusu online sisteme girişi tamamlanmasının ardından 2-3 iş günü yani 72 saat içinde sonuçlanır. Fakat konsolosluğun Cuma ve Cumartesi günleri tatil günleridir. Başvurunun tatil günlerine gelmesi durumunda vizenin sonuçlanma süresi uzayabilmektedir. Dubai vizesinin sonuçlanması ve onaylanması tamamen konsolosluğun inisiyatifinde bulunmaktadır.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vizesi ücreti başvurunun işlemlerinin başlatılması için istenmektedir. Konsolosluk tarafından onayı verilmeyen ya da ret alan başvuruların ücreti geri verilmemektedir. Dubai vize ücreti vizenin türüne, süresine, giriş ve çıkış sayısına göre değişiklik gösterir.

Dubai Vize Merkezi Konya

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Konya O.N 05/02/20, 08:53
Merhaba, Dubai’de yaşayan Kuzenimin yanına yaz tatilinde gideceğim 3 aylık vize başvurusu yapmak istiyorum. Dubai’de 45 gün kadar kalmak istiyorum hangi evrakları getirmem gerekiyor? Dubai Vizesi Konya Şehrinden yapılır mı? 90 Gün tek girişli vize başvurusu için banka hesap dökümü isteniyor mu? İstanbul’a gelmeden Konya’dan başvuru yapabilir miyim? Kuzenimden davetiye talep etmeli miyim? Başvuruyu Kurumunuz aracılığı ile yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 19347