Kayseri

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 82

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Kayseri

Değerli Seyahatçilerimiz,  Vize Merkezi Kayseri Şubesi olarak Dubai’ye gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde başvurusunu gerçekleştirmek zorunda olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi hakkında bir çok ön bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Kayseri ilimiz başta olmak üzere Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Özvatan, Akkışla, Felahiye, Sarız, Hacılar, Sarıoğlan, Yeşilhisar ve civar illerimiz; Yozgat, Sivas, Nevşehir, Niğde, Adana, Kahramanmaraş  ve bütün illerimizden gerçekleştirecek olduğunuz Dubai Vize Başvurularınız için hizmet veriyor olmamızın yanı sıra Türkmenistan, İran, Irak, Ermenistan, Mısır ve daha bir çok ülke vatandaşları için de Elektronik Vize hizmeti sunmaktayız. 

Dubai Elektronik Vize Başvuru süreci ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak, süreci hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz Vize Merkezi Kayseri şubemizi +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, kayseri@vizemerkezi.com adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Kayseri

Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın 90 günü geçmeyen Dubai seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler.
Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai'ye gerçekleştirmeyi hedefledikleri seyahatleri öncesinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar.
Ülkemiz sınırları içerisinde Dubai dış temsilciliğini;

yürütmektedir.

Dubai Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Dubai'ye gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretin gerekçesine bağlı olarak çeşitlilik göstermekte olan vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve seçtiğiniz vize türüne uygun olan evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Her vize türünün istediği belgeler farklılık gösterebilmektedir.

Dubai vize türlerini siz değerli misafirlerimiz için aşağıda ana başlıklar halinde derledik. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak ziyaretinize uygun olan vize çeşidinin ihtiyaç duyduğu evrakların listesine, bu evrakların niceliklerine ve nereden bulunabileceğine dair bir çok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize Türleri;

olarak bir çok çatı altında ele alınabilir. Yukarıda belirtmekte olduğumuz vize türleri dışında ayrıca giriş çıkış sayınıza ve konaklama sürenize göre değişkenlik göstermekte olan; 

vize çeşitleri de bulunmaktadır.

Dubai’ye gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretinize uygun olan vize türünü doğru bir şekilde belirlemek gerekli evrakların temin edilmesinde büyük önem arz etmektedir. Yukarıda listeler halinde belirtmiş olduğumuz vize türleri arasında sizin seyahatiniz için uygun olan vize çeşidinin hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da bu listelenmiş seçenekler arasında ziyaret gereçkenize uygun olan başlığın var olmadığını düşünüyorsanız eğer bu durumla alakalı detaylı bilgi almak ve doğru başlığın belirlenmesi konusunda çözüm üretebilmek için Vize Merkezi Kayseri Şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ya da kayseri@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri 

Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak uzman kadromuz eşliğinde sizler adına Dubai Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.  Ele alacak olduğumuz bu başlık altında başvuru sürecine dair adımları detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız. Aşağıda değinecek olduğumuz adımlar doğrultusunda hareket etmeniz ve sizlerden talep edecek olduğumuz gerekli Vize Merkezi Kayseri şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Günümüzde Dubai de dahil olmak üzere bir çok ülkenin kullanmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde vize başvurusu yapacak olan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmadan akredite edilmiş olan kurumlar aracılığı ile vize başvurusu yapmalarına olanak sağlanmaktadır.

Dubai Elektronik vizesi için görevlendirilmiş olan Kayseri şubemizin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkmenistan, İran, Irak, Ermenistan, Mısır ve bir çok ülke vatandaşının da vize başvurularının gerçekleştirmesi için uzmanlarımıza Pasaportlarının fotoğraf bulunan sayfasının net bir şekilde taratılmış görüntüsünü kayseri@vizemerkezi.com adresine göndermeleri ya da whatsApp aracılığı ile net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını göndermeleri işlemlere başlamamız için yeterli olacaktır.

Kayseri şubemize gönderecek olduğunuz pasaportunuzun uzmanlarımız tarafından kontrolleri yapılıp herhangi bir hata ya da eksik olmaması durumunda vize ve danışmanlık ücretinin temin edilmesi istenmektedir. Gerekli adımların tamamlanması ardından Dubai Elektronik Vize Başvurunuz gerçekleşmektedir. Uzmanlarımız sizleri süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması halinde bizlere belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresinize mail olarak Dubai Elektronik Vizeniz iletilecektir.

Dubai Vize Ücretleri - Kayseri

Sizler için yukarıda listeler halinde sınıflara ayırmış olduğumuz vize çeşitlerinin geçerlilik tarihleri ve giriş - çıkış sayılarının farklı olmasının yanı sıra bu vize türlerinin ücretlendirilmesi de farklılık göstermektedir. Dubai ziyaret planlamanızı yaparken uzmanlarımıza yukarıdaki vize türlerinden hangisinin sizler için uygun olabileceği konusunda bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Uzmanlarımıza belirtmiş olduğunuz vize türünün 2022 yılına ait güncel vize danışmanlık ücret listesine ulaşmak, vize türleri hakkında bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için Vize Merkezi Kayseri Şubemizi +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, kayseri@vizemerkezi.com adresine elektronik posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek canlı destek alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç İçerisinde Sonuçlanır? - Kayseri

Dubai Elektronik Vizesinin ortalama olarak sonuçlanma süresi 24 saat ila 72 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, Elektronik Vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve ya resmi tatiller Dubai Vizenizin sonuçlanma süresini olumsuz yönde etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır.

Vize Merkezi Kayseri Şubesi aracılığı ile edinmiş olacak olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi ile vizenizin süresi bitene kadar ticari, turistik ve aile, arkadaş seyahatinde rahatlıkla bulunabilirsiniz. 

Dubai Vizesi için dikkat edilmesi gerek hususlar;

  • Dubai vizesi başvurusu gerçekleştireceğiniz seyahatinizden minimum 10 gün öncesinde yapmanız tavsiye edilmektedir. 
  • Göçmenlik Ofisi, Dubai'ye giriş yapılması ardından tüm yolcuları göz taramasından geçirmektedir.
  • Dubai vizesinin türüne göre sürenin aşılmaması halinde yolcu 3000 USD para cezası kesilmektedir.
  • Vizeniz onaylanması ardından vize sürenizde her hangi bir değişiklik yapılma ihtimali söz konusu değildir. Vize sürenizin bitmesi ardından ülkeden çıkış yapmanız gerekmektedir. Tekrar giriş yapmanız gerekmekteyse yeni vize başvurusunda bulunmanız lazımdır.

Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak siz değerli seyahatçilerimize Dubai seyahatlerinde iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vize Merkezi Kayseri

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Kayseri M.G 12/06/20, 04:16
Merhaba, Dubai Vizesi Kayseri İl’inden alınır mı? 27 Eylül’de Dubai Seyahati planlamaktayım vize işlemlerimi nasıl yapacağım? Dubai vize başvurularında hangi evraklar geçerlidir? En kolay Dubai vizesini nasıl alabilirim? Dubai vizesi ile diğer Emirlikleri gezebilir miyim? Dubai güncel evrak listesine nereden ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 32475