İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Dubai Vize Merkezi İzmir Şubesine hoş geldiniz. İzmir Dubai sayfası İzmir’den vize başvurusu yapacak kişiler için işlemlerini kolaylaştırmak adına hazırlanmıştır.

İzmir’den Dubai vizenizi hızlı ve güvenli şekilde almak için sayfada hazırlanmış olan bilgileri dikkatlice okuyunuz. Dubai İzmir Şubesi sayfasında belirtilen telefon, adres, e-mail adresimizden İzmir şubemizle iletişime geçebilir, gerekli şartları ve istenen belgeleri öğrenebilirsiz.

Vize başvurusu yapmak için gereken belgeleri hazırlayıp kargo ya da e-mail aracılığıyla göndererek veya ofisimize şahsen gelerek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Dubai vizesi e-vize özelliği taşıdığından dijital ortamda sahip olunan bir vize türüdür. E-vize başvurunuzu Vize Merkezi Dubai sayfasından tarafınızdan istenen gerekli olan belgeleri sisteme yükleyerek yapabilirsiniz.

Dubai e-vize işlemi online yapılmaktadır. Dubai e-vizesine başvuru yapmak için Dubai sayfasındaki başvuru formunun doldurulması gereklidir. Başvuru formunda istenen bilgiler tam olarak doldurularak başvuru işlemi yapılabilmektedir.

İzmir’den Dubai vizesine başvurunuzu internet sitemiz üzerinden online başvurusu sırasında istenen belgeleri hazırlayıp sisteme yükleyerek ya da danışmanlarımızı arayarak gerekli olan belgeleri e-posta ile göndererek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir Şubesi başvurunuzu sizin adınıza takip ederek vizenizi rahatça almanıza destek olur. Vize Merkezi İzmir şubesi Dubai vize başvurularıyla ilgili danışmanlık verir. Dubai, Ortadoğu departmanımız vizenizi çabuk ve doğru bir şekilde sahip olmanız için başvuru işleminizin en başından sonuna kadar yardımcı olur.

Dubai vizesinin online vize olmasından dolayı Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilmektedir. Dubai vizesi için İzmir şubemizi arayarak başvurunuzla ilgili gereken güncel detayları dubai@vizemerkezi.com e-posta adresine iletişim bilgilerinizi göndererek öğrenebilir, isteklerinizi bize bildirebilirsiniz.

Dubai vizesi için konsolosluğa şahsen başvuru yapmak ya da parmak izi verme gibi prosedürler bulunmadığı için başvurunun gerçeklemesi için gereken evrakları Vize Merkezi İzmir şubesine e-mail ile gönderebilir veya Dubai sayfasından online başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Dubai vize başvuru işleminizi İzmir ofisimizin desteğiyle yapmak isterseniz Vize Merkezi Dubai sayfasındaki bilgileri okuyabilir, başvurunuzu İzmir ofisimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai vizesi, Vize Merkezi İzmir Şubesinden nasıl alınır?

  1. Adım: Dubai vizesine başvuru yapmak için ilk önce seyahat amacına uygun vize türünün seçilmesi gereklidir. Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınabilen bir e-vizedir. Dubai e-vize başvuru formuna internet sitemiz üzerinden Dubai sayfasından ulaşabilirsiniz, formda gereken bilgileri istenen şekilde doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için gereken evrakları hazırlayarak e-posta ile Vize Merkezi Dubai departmanına gönderebilirsiniz. Temsilcilerimiz başvurunuzu hızlı bir şekilde işlem sırasına koyacaklardır. Gerekli evraklar ile ilgili sorularınızı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için hazırlanan gerekli belgeleri kapsayan başvuru dosyasını İzmir şubemize kargo aracılığıyla veya şubemize şahsen kendiniz gelerek teslim edebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta basılıp onaylanan, verilen bir vize değildir. Konsolosluk tarafından onaylan vize dijital ortamda e-posta ile gönderilmektedir. Vizesi onaylanan kişinin vizeyi bilgisayardan renkli çıktısını almak ve yolculuğu boyunca pasaportunun arasında taşıması gerekmektedir.

Dubai vizenizin onaylandığına dair sonucu size telefon ya da e-mail ile bildirilmektedir. Dubai vizenizi İzmir şubemizden çıktı olarak alabilir ya da gönderilecek e-mail ile kendiniz renkli olarak çıktısını alabilirsiniz. Dubai vizesi için temsilcilerimize bildireceğiniz ev, iş adresi, e-mail ve telefon bilgilerinizin güncel olması gereklidir.

Dubai İzmir şubesinin çalışma saatleri

Dubai vize başvurunuz için İzmir şubemize belge teslimi için bulunacağınız ziyaret mesai saatlerimiz içinde randevu almadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda Dubai vizesi e-vize olduğundan Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından çalışma saatleri içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Hafta içi pazartesi – Cuma: 08:30 – 18:30
  • Hafta sonu cumartesi 08:30 – 14:00

Online Dubai vizesi nasıl alınır?

Dubai İzmir şubemizden Dubai’ye yapılacak olan seyahatin öncesinde online başvuru formunun doldurulması gereklidir. Online başvuruda istenen bilgiler, formda ayrıntılı olarak belirtilmektedir. Ancak başvuru yapmadan önce vize tipine karar vermeniz gereklidir. Vize tipinizi seçtikten sonra gerekli belgeleri tarayıcıdan renkli taratıp vize başvuru formunu doldurup sisteme yükleyiniz.

Dubai vize başvurusu için gerekli evraklar

Dubai vizesi için evrakları hazırlamaya başlamadan önce ziyaretin niyetine göre vize türünü seçmeniz gereklidir. Vize türlerine göre gerekli olan evrakları Dubai sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Dubai vize türleri seyahatin amacına göre değişmektedir; turistik vize, ticari vize ve transit vizedir.

Seyahatinizin amacına uygun vize uygun olan vizeyi seçebilir, gerekli olan evrakları hazırlayarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Konsolosluk tarafından istenen belgeler, istediğiniz vizeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Dubai vizesi için gerekli olan evraklar şu şekildedir: Dubai vizesi için pasaportun en az 6 ay geçerli olması gereklidir. Taranmış renkli nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaportta kişinin bilgilerinin yer aldığı sayfanın taranmış renkli fotokopisi, vize ücretinin ödendiğine dair banka dekontu, taranmış renkli oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi İzmir şubesi ile gerçekleştireceğiniz Dubai vize başvurunuz ile vizenizin süresi kadar turistik, aile, akraba, arkadaş ziyareti, iş görüşmesi ve ticari ziyareti yapabilirsiniz. Dubai vizenizle Birleşik Arap Emirliği’nin 7 emirliğine de giriş yapma hakkınız bulunmaktadır. Vize başvurunuzda bir sorun yaşamamak için e-posta ile göndereceğiniz belgelerle birlikte seyahatin süresi, ülkeye giriş çıkış sayısı gibi detayları tarafımıza bildirmenizi arz ederiz.

Dubai Konsolosluğu vize başvurularını direkt kabul etmemektedir. Vize başvurularınızı Dubai Göçmen Bürosu ile çalışan Vize Merkezi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai vize başvuru uygulaması

Dubai Emirliği, umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Dubai’ye seyahatleri öncesinde T.C. vatandaşlarının vize başvurusu yapmaları gereklidir. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri Dubai’ye seyahatlerinde 90 günü aşmayacak şekilde vizeden muaftır.

Dubai vizesi için önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmen Bürosu Dubai’ye giriş yapanları Dubai Havalimanı’nda göz taramasından geçirmektedir. Dubai vizesi Dubai Göçmenlik Bürosu’nun yetki verdiği başvuru merkezlerine yapılarak alınan bir vizedir. Dubai vizesine başvuru işleminizi seyahatten on gün önce yapmanız tavsiye edilir.

Başvuru öncesinde ödenmesi istenen vize hizmet bedeli kredi kartı ya da banka havalesi ile yapılabilir. Aldığınız vizenin türüne göre vizenin süresini aşarsanız Dubai Göçmenlik Ofisi kişi başına 3000USD para cezası uygulama hakkı bulunmaktadır. Dubai vizesinin alındıktan sonra uzatılma imkanı bulunmamaktadır. Vize süresi dolduğunda ülkeden ayrılmak ve yeniden başvuru yapmak gerekir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvurunuz internetten sisteme girişi yapıldıktan sonra 2-3 iş günü (72 saat) içinde onaylanır. Ancak Cuma ve cumartesi günleri Dubai Göçmenlik Ofisi’nin tatil günleri olması dolayısıyla başvurunun tatil günlerine denk gelmesi halinde vizenin onaylanma süresi uzayabilmektedir. Vizenin onay süreci konsolosluğun inisiyatifindedir.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vize ücreti başvurunun işleme alınabilmesi için istenmektedir. Reddedilen veya bir sebepten ötürü ret alan vize başvurularında ücretin geri ödemesi yapılmaz. Vize ücreti vizenin türüne, süresine, giriş çıkış sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Dubai vize ücretleri için İzmir şubemizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dubai Vize Merkezi İzmir

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Dubai Vizesi İzmir E. A 03/04/20, 10:19
Merhabalar, Dubai vizesi İzmir için başvuru yeri neresi? İzmir’de konsolosluk var mı? Dubai vize başvurularını İzmir’den yapabileceğimiz bir konsolosluk var mı? 2 Ay sonra Dubai’ye gideceğim orada bir gemi turuna katılıp tüm emirlikleri gezeceğiz. Dubai turistik vizesi ile bu geziyi gerçekleştirebilir miyiz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6200