İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
Daire:4 Kat:1 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Dubai sayfası, Dubai vizesini en kolay yoldan almanız için hazırlanmıştır.

İstanbul ve yakın illerden Dubai vizesi başvuru işlemini Vize Merkezi’nin web sitesi üzerinden vize başvurusu için istenen belgeleri internet üzerinden sisteme yükleyerek veya Vize Merkezi temsilcilerini arayarak gerekli evrakları e-posta göndererek vize başvurularını tamamlayabilirler.

Vize Merkezi Dubai İstanbul şubesi vize başvuru işlemlerinizi sizin adınıza takip ederek vizenizi problemsiz biz şekilde almanıza destek olmaktadır. Vize Merkezi olarak Dubai vize başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Dubai, Ortadoğu departmanı, Dubai vizesine en çabuk ve doğru şekilde almanızda yanınızda olur.

Dubai vize başvuruları için Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu’na bireysel başvuru şartı gerekmediğinden, parmak izi istenmediği için Dubai vizesi için gereken evrakları tarafımıza e-mail ile veya Vize Merkezi’nin Dubai sayfasında bulunan online vize başvurusu yaparak, sizden istenen formu doldurup gönderdiğinizde başvurunuz hemen işleme alınmaktadır.

Dubai Emirliği vize başvurusu için Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir. Bu da Dubai vize işlemlerinde İstanbul dışından yapılacak başvurularda, başvuruda bulunacak kişilere kolaylık sağlamaktır.

Dubai İstanbul Vize Merkezi departmanını telefonla arayarak Dubai vize işlemlerinizle ilgili güncel bilgi dubai@vizemerkezi.com e-posta adresine iletişim bilgilerinizi göndererek bilgi alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Dubai vize işlemlerinizi İstanbul Vize Merkezi danışmanlığında başvuru yapmak isterseniz Dubai Vize Merkezi sayfasındaki yer alan detayları inceleyebilir ve vize başvurunuzu Vize Merkezi İstanbul ile gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Vize Merkezi’nden Dubai vizesi nasıl alınır?

  1. Adım: Duba e-vizesi online başvuru olarak yapılmaktadır. Dubai e-vize başvuru formuna Vize Merkezi’nin internet sayfasından ulaşabilirsiniz, formdaki bilgileri tam ve sizden istenen şekilde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için gereken evrakları hazırlayarak, e-posta aracılığıyla Vize Merkezi Dubai departmanına iletebilirsiniz, temsilcilerimiz başvuru işleminizi tamamlayacaklardır. Evrak detaylarına istinaden aklınıza takılan soruları çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.
  3. Adım: Dubai Emirliği için gereken belgeleri içeren başvuru dosyanızı İstanbul Vize Merkezi’ne kargoyla veya ofisimize gelerek kendiniz teslim edebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vize işlemi pasaporta basılarak verilmekte olan bir vize türü değildir. Onaylanan Dubai vizesi online ortamda gönderilmektedir. Dubai vizesine sahip olan kişi vizenin bilgisayardan renkli çıktısını almak, Dubai seyahati boyunca da pasaportunun arasında taşımak zorundadır.

Dubai vizesinin sonucu açıklandığında size telefon ya da e-mail yoluyla bildirim yapılmakta olup vizenizi İstanbul ofisimizden çıktı olarak alabilir ya da tarafınıza gönderilecek e-mail yoluyla kendiniz bilgisayardan renkli çıktısını almanız gereklidir.

Önemli Not: Dubai vizesi için Vize Merkezi temsilcilerimize online olarak veya telefonda vereceğiniz iş, ev adresi, e-posta, telefon bilgilerinizin güncel olması önem arz etmektedir.

İstanbul Dubai vize işlemlerinde İstanbul Vize Merkezi çalışma saatleri

Dubai vizesi başvuru işlemlerimiz içinde ofisimize yapacağınız ziyaret evrak teslim işlemlerinde mesai saatleriniz için Dubai vize randevusu almadan gelerek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Dubai vizesi e-vize özelliği taşıdığı için Vize Merkezi’nin internet sitesinden istediğiniz zaman online vize başvurusu yapabilirsiniz.

  • Hafta içi günleri: Pazartesi – Cuma: 08:30 – 18:30
  • Hafta sonu günleri: Cumartesi: 08:30 – 14:00

Dubai vize uygulaması

Dubai Emirliği vize uygulamaları gereği umuma mahsus pasaport sahibi kişileri vize uygulamasına tabi tutar. Dubai seyahatleri öncesinde T.C. vatandaşlarının vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. T.C. Hizmet, Hususi, Diplomatik pasaport sahipleri Dubai’ye olan seyahatlerinde 90 günü geçmeyecek şekilde vizeden muaftırlar.

Dubai vizesi için gerekli evraklar hakkında

Dubai vizesi işlemleri için evrak hazırlığı yapmadan önce seyahat amacınızı ve seyahat amacınıza istinaden vize türünü göre karar vermelisiniz. Dubai seyahat amacınızı vize türlerine göre belirlemeniz gerekmektedir. Belirtilen vize tiplerine göre gerekli evrakları Dubai sayfasından öğrenebilirsiniz.

Seyahat amacınıza uygun olan vizelerden birini seçerek ve gerekli olan evrakları hazırlayıp Dubai vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Konsolosluğun istediği vize için belgeler almak istediğiniz vizenin türüne göre değişebilmektedir. Bununla birlikte başta turistik vize olmak üzere, Dubai vizesine başvuru yapmak için aşağıdaki belgelerin hazırlanması gerekmektedir.

Dubai vizesi başvurusuna verilecek olan pasaportun en az 6 ay geçerli olmalıdır. Taranmış renkli nüfus cüzdanı fotokopisi, taranmış olan renkli pasaport fotokopisi (pasaport sahibinin kişisel bilgilerinin olduğu sayfa), Dubai vizesi için ödendiğini gösteren banka dekontu, renkli taranmış oturum izin belgesi (yabancı pasaport sahipleri için)

Dubai vizesi müracaatlarında bir sorunla karşılaşmamanız için e-posta ile göndereceğiniz belgelerle birlikte seyahatin süresi, Dubai’ye giriş çıkış sayısı gibi detayları da tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu (BAE) vize müracaatlarını direkt olarak kabul etmemektedir. Başvurularınızı Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen Bürosu ile çalışan Vize Merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Vize Merkezi Dubai departmanı ile yapacağınız vize başvurunuz ile vizenizin süresi kadar turistik, aile-akraba-arkadaş ziyareti, konferans, iş görüşmesi, ticari ziyaret gibi nedenlerle seyahat edebilirsiniz. Onaylanan Birleşik Arap Emirlikleri vizesiyle 7 emirliğine giriş hakkı bulunmaktadır.

Dubai vizesi için istenen belgelerin internetten yüklenmesi için temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Dubai online vizesine nasıl sahip olunur?

İstanbul Dubai şubemizden turistik amaçla Dubai’ye yapılacak seyahatler için Dubai vizesi online başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Online başvuruda istenen bilgiler formda belirtilmektedir. Ancak başvurudan önce ihtiyacınız olan vize tipini belirlemeniz gereklidir. Vize tipine karar verildikten sonra gerekli evraklar tarayıcıdan geçirilip vize başvuru formu tamamlanıp müracaatın sisteme kayıt edilmesi gereklidir.

Dubai vize başvurusunda önemli hatırlatmalar

Göçmenlik Ofisi ülkeye giriş yapanları Havalimanı’nda göz taramasına tabi tutar. Online Dubai vizesi, BAE Göçmen Bürosu’nun yetki verdiği başvuru merkezlerine başvuru yapılarak alınan bir vizesi. Dubai vizesi için seyahatinizden on gün önce başvuru yapmanız tavsiye edilmektedir.

Başvuru öncesi, vize başvurusu için ödenmesi zorunlu vize hizmet ücretini kredi kartı ya da banka havalesi yaparak da ödeme gerçekleştirebilir. Aldığınız vize türüne göre süresini aştığınız takdirde Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen Bürosu’nun her kişi başına 3000 dolar ceza kesme yetkisi bulunmaktadır. Vizenin uzatılma ihtimali bulunmaz. Vize süresi dolduğunda ülke terk edilmeli, yeniden başvuru yapılması gereklidir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Vizeniz internet üzerinden sisteme girişi yapıldıktan 2 veya 3 işgünü içerinde onaylanır. Ancak Cuma ve Cumartesi BAE Göçmenlik Ofisi’nin tatil olduğu günledir. Vizenin onaylaması veya reddedilmesi Göçmenlik Ofisi’nin inisiyatifindedir.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınması için istenmektedir. Reddedilen veya herhangi bir neden ötürü ret vize başvurularında para iadesi yapılmaz. Dubai vize ücreti vize tiplerine göre farklılık gösterir. Dubai vize ücreti için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişime geçebilir, temsilcilerimizden evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-posta ile gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Dubai Vize Merkezi İstanbul

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi İstanbul 2022 R.H. 25/02/22, 11:38
Merhaba Dubai vizesi İstanbul 2022 başvuruları nasıl yapılır? Turistik amaçlı yabancı uyruklu arkadaşım ile birlikte gideceğiz. Vizeyi nasıl alacağımız hakkında bilgimiz yok. Gerekli belgeler nelerdir? Sizler bu konuda yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize İşlemleri İstanbul Ö.Y. 25/02/22, 13:42
Merhaba, Dubai vize işlemleri İstanbul ilinden nasıl tamamlanır? Benim ikamet adresim Bolu ancak işim sebebiyle İstanbul’da ikamet ediyorum. Vizeye nereden müracaat edebilirim? Havalimanında vizemi alabilir miyim? Ayrıca yeni işe başladım bu durum Dubai vize başvuruma etki eder mi? Sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
8 Yorum Dubai Vizesi İstanbul G.K. 09/04/20, 10:10
Merhaba, Dubai vizesi İstanbul için nereye gelmemiz gerekiyor? Ailecek Dubai seyahati planlamaktayız fakat ben 23 yaşında olmama rağmen çalışmıyor ve okumuyorum ama babam emekli, babamın bana sponsor olması gerekiyor mu? Dubai vize başvurusu için İstanbul’da hangi konsolosluğu başvuru yapacağız, yardımcı olabilir misiniz? Dubai vizesi için ücret ve evrak listesini nereden bulabiliriz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5942