Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (850) 460 14 55

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep Dubai Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz

Gaziantep Vize Merkezi Dubai vizesi işlemleri, seyahat amacınıza uygun olan evrakların hazırlanmasından başvurunun doğru vize kategorisinde yapılmasına kadar doğru bir yönetim gerektiren bir süreçtir.

Dubai vize işlemlerinde uzman olan Dubai Vize Merkezi Dubai vizesi başvuru işlemlerinde evrak takibi vize sürecini prosedüre uygun şekilde yaparak başvuru sahiplerine destek olmaktadır.

Gaziantep Dubai Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak vize başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız gibi detayları temsilcilerimize ilettiğiniz takdirde gereken evrakların listesini, vize ücretini içeren e-posta tarafınıza gönderilecektir.

Gaziantep ve çevre illerde yaşayan kişiler, Dubai vize başvurularını Gaziantep Vize Merkezi aracılığıyla yapabilmektedirler.

Vize Merkezi Dubai vizesi Gaziantep departmanı başvuru sahiplerini doğru şekilde yönlendirerek vize başvuru işlemlerinde destek olmaktadır.

Dubai vize işlemlerinde kişilerin konsoloslukta bizzat bulunma şartı olmadığından işlemlerinizi sizin adınıza hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Vize Merkezi Gaziantep Dubai Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri

Vize Merkezi,

  • Pazartesi-Cuma 08:30-18:00
  • Cumartesi 10:00-14:00

saatleri arasında hizmet vermektedir.

Dubai vizesine Gaziantep’ten başvuru yapmak için sayfada bulunan bilgileri okumanız gerekmektedir. Gaziantep’te yaşayıp Dubai vizesi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Dubai vizesi için Dubai Konsolosluğu’na bizzat başvuru yapmaya gerek yoktur. Parmak izi verme uygulaması da gerekmediğinden Dubai vizesi için gereken evrakları kargo ya da e-posta ile Vize Merkezi’ne ilettiğiniz halde başvurunuzu sizin için yapabilmekteyiz.

Dubai vizesi başvuru işlemi online olarak yapılmaktadır. Dubai vizesi bir e-vize özelliği taşıdığından online ortamda sahibine verilen bir vizedir. Dubai e-vize başvuru işlemini Vize Merkezi Dubai sayfasından sizden istenen gerekli evrakları hazırlayarak internet üzerinden sisteme yükleyerek başvuru yapabilirsiniz. Dubai e-vizesi başvuru yapmak için Dubai sayfasındaki başvuru formunun eksiksiz ve doğru doldurulması gereklidir.

Dubai vizesi için Vize Merkezi Gaziantep şubesi üzerinden başvuruda bulunmak için dubai@vizemerkezi.com e-mail adresine iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Dubai vizesi başvurunuzu Gaziantep şubemizin desteğiyle almak isterseniz Dubai sayfalarımızda yer alan ayrıntılı bilgileri okuyabilirsiniz.

Gaziantep’ten Dubai vizesine başvurunuzu Vize Merkezi internet sitesi üzerinden yapabilir ya da danışmalarınızı arayarak başvuru için gerekli belgeleri öğrenip gerekli evrakları e-posta ile göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep şubesi, başvurunuzu sizin için takip ederek Dubai vizenize kolayca almanıza yardımcı olmaktadır. Vize Merkezi Gaziantep şubesi, Dubai vizesi başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Dubai vizesi online alınan bir vize olduğu için Türkiye’nin her yerinden internet üzerinden alınabilmektedir.

Dubai Vizesi Vize Merkezi Gaziantep Şubesinden Nasıl Alınır?

  1. Adım: Dubai vizesine başvuru yapmak için ilk olarak seyahatin amacına göre vize türünün seçilmesi gerekmektedir. Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir e-vize’dir. Dubai e-vize başvuru formuna Dubai sayfasından ulaşılabilir. Başvuru formunda istenmekte olan bilgileri doldurarak başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için gerekli evrakları hazırlayıp e-posta ile Vize Merkezi Dubai bölümüne ileterek de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Temsilcilerimiz başvurunuzu işleme hemen alacaklardır. Başvuru evraklarıyla ilgili sorularınızı temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için hazırlanan başvuru dosyasını kargo ile veya e-posta ile tarafımıza gönderebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta mühür basılarak verilen bir vize türü değildir. Konsolosluk tarafından onay verilen vize e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Vizesi onaylanan yolcu vizesini bilgisayardan renkli çıktısını almalıdır ve yolculuğunun sonuna kadar pasaportunun içinde taşıması gereklidir.

Dubai vizesinin sonuçlandığı tarafınıza telefon ya da e-mail ile haber verilmektedir. Dubai vizeniz için tarafımıza bildireceğiniz ev veya iş adresi, e-posta, telefon bilgilerinizin güncel olması şarttır.

Online Dubai vizesi nasıl alınır?

Dubai Gaziantep şubemizden Dubai seyahati öncesinde online başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Online başvuru formunda sizden istenen bilgileri doldurmanız gereklidir. Ancak başvuru yapılmadan ilk önce vize türüne karar verilmelidir. Vizenin türü belirlendikten sonra, gereken belgeler renkli taratılıp sisteme yüklenir, başvuru formu da tamamlandıktan sonra başvuru yapılmış olur.

Dubai vizesi için gerekli evraklar

Dubai vizesi için gereken evrakların hazırlanmasından önce seyahatin amacına göre vize türü seçilmelidir. Vize türlerine göre değişen evraklara Dubai sayfamızda okuyabilirsiniz. Dubai vizeleri seyahatin amacına göre değişkenlik göstermektedir.

Dubai vize türleri şu şekildedir; transit vize turistik vize ve ticari vizedir. Seyahatinizin amacına göre vizeyi belirleyip gereken evrakları hazırlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dubai vizesi için istenen evraklar şu şekildedir: Dubai vizesi için pasaportun seyahat tarihinden sonra en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Taranmış renkli nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaportta kişi bilgilerinin bulunduğu sayfanın renkli taranmış fotokopisi, vize ücretinin ödendiğini gösteren banka dekontu, taranmış renkli oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi Gaziantep şubesi ile yapacağınız Dubai vizesi başvurunuz ile vizenizin süresi kadar aile, arkadaş, turistik, iş görüşmesi ve ticari ziyarette bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda herhangi bir sorun olmaması açısından e-posta ile göndereceğiniz evraklarla beraber ziyaretin ne kadar süreceği, ülke giriş çıkış sayısı gibi ayrıntıları da tarafımıza bildiriniz.

Dubai Konsolosluğu vize başvurularını direkt kabul etmemektedir. Dubai vize başvuru işlemlerinizi Dubai Göçmenlik Ofisi’nin yetkilendirdiği vize merkezleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dubai vizesi başvuru uygulaması

Dubai Konsolosluğu, T.C. Umuma mahsus bordo renkli pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Türk vatandaşlarının seyahatleri öncesinde vize başvuru işlemlerini tamamlamaları gereklidir. Hususi, diplomatik ve hizmet pasaportu sahibi Türk vatandaşları Dubai seyahatlerinde 90 günü aşmamak koşuluyla vize almalarına gerek bulunmamaktadır.

Dubai vizesi için önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmenlik Ofisi, Dubai’ye giriş yapıldıktan sonra havalimanında yolcuları sınırdan geçiş esnasında göz taramasından geçirmektedir. Dubai vizesi başvurusunun seyahatten on gün yapılması tavsiye edilir

Sahip olunan Dubai vizesinin türüne göre zamanının aşılması durumunda yolcu başına 3000 USD para cezası kesilmektedir. Dubai vizesinin sonuçlandıktan sonra uzatılma imkanı bulunmaz. Ancak vizenin süresi dolduğunda ülkeyi terk etmek ve yeniden bir vize başvurusu yapmak gerekmektedir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvurusu online sisteme girişi tamamlanmasının ardından 2-3 iş günü yani 72 saat içinde sonuçlanır. Fakat konsolosluğun Cuma ve Cumartesi günleri tatil günleridir. Başvurunun tatil günlerine gelmesi durumunda vizenin sonuçlanma süresi uzayabilmektedir. Dubai vizesinin sonuçlanması ve onaylanması tamamen konsolosluğun inisiyatifinde bulunmaktadır.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vizesi ücreti başvurunun işlemlerinin başlatılması için istenmektedir. Konsolosluk tarafından onayı verilmeyen ya da ret alan başvuruların ücreti geri verilmemektedir. Dubai vize ücreti vizenin türüne, süresine, giriş ve çıkış sayısına göre değişiklik gösterir.

Dubai Vize Merkezi Gaziantep

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Gaziantep N.Ç 25/04/20, 18:15
Merhaba, iş gezisi için 5 günlük Dubai seyahati planlamaktayım. Dubai vizesine Ticari olarak mı başvuru yapmam gerekiyor? Dubai Vizesi Gaziantep den alınır mı? Dubai ziyaretim için Ticari davetiye talep etmem gerekiyor mu? Turistik vize ile ülkeye giriş yapabilir miyim? Dubai vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Dubai vize başvurumu sizin aracılığınız ile yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5555