Form

Dubai vize başvuru belgelerinizi tarafımıza mail olarak gönderirken kaç girişli vize istediğinizi ve seyahat sürenizi belirtirseniz, Dubai vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Dubai vize başvurularında Birleşik Arap Emirliklerinin talep ettiği özel bir vize başvuru formu bulunmamaktadır.  Değerli yolcumuz, Dubai vize başvuruları online olarak gerçekleştirilmektedir. Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisini, pasaportunuzdaki kimlik belgelerinizin ve fotoğrafınızın yer aldığı sayfanın fotokopisini ve vize ücretini ödediğinize dair dekontunuzu tarafımıza mail olarak PDF formatında taratarak tarafımıza göndermeniz, vize başvurunuzu sizin adına gerçekleştirmemiz için yeterli olacaktır. Sevgili ziyaretçimiz,tarafımıza beyan edeceğiniz bilgilerin 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmadığını belirtmek isteriz. Başvuru belgeleriniz yalnızca Dubai Göçmenlik Ofisi Güvenlik Birimi'ne iletilmek üzere kullanılacaktır. Güvenlik Birimi'nin incelemesi sonucunda başvurunuz sonuçlanacaktır. Dubai vize başvurunuzun değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması yalnızca Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluklarının ve Dubai Göçmenlik Ofisi'nin inisiyatifi altında olacağını hatırlatırız. Vize başvurunuzun reddedilmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır. Dubai vize ücreti başvurunuzun işleme alınabilmesi ve koordinasyonun sağlanabilmesi için talep edilmektedir.

Tarafımıza göndereceğiniz mailde Dubai'de kalma sürenizi ve ülkeye giriş-çıkış sayısını belirtmeyi unutmayınız. Dubai'ye gerçekleştirileceğiniz kişisel ziyaret sebebinizi tam ve net bir şekilde tarafımıza aktarılması gereklidir. Ziyaret sebebi tam olarak bilinemeyen vize başvurularının sonuçları konsolosluk yetkilileri tarafından olumsuz sonuçlandırılabilmektedir.

Dubai Göçmenlik Ofisi Güvenlik Birimi'nin dikkat edeceği konuların başında Dubai'ye seyahat planlayan kişinin ülkeye neden ve ne şartlarla girmek istediğinin açıkça belirtilmesi gereklidir.  İşleme alınan vize başvurularının önceliği vize işlemleri sırasında tamamlanması istenilen evrak ve belge listesinin kontrollerden geçmesi olmaktadır. Her ülke standartlarına göre değişen vize başvuru sırasında istenilen evrak ve belgelerin listesi konsolosluklar, büyükelçilikler ve bağlı devletin resmi makamlarınca bu konuda tamamlanmasını beklediği süreçlerin işleyişi ile belirlenmektedir.

 

 

 


Dubai Vizesi Bilgilendirme ve Taahhütname Formu

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai E-Vize
Vize Başvuru Formu
Telefon
x