Edirne

Adres

İstasyon Mh. İstasyon Cd. No: 15 Merkez, Edirne

Telefon/Faks

0 850 460 15 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Edirne

Trakya bölgesinde Dubai Turistik vize işlemleri için Edirne Vize Merkezine başvurabilirsiniz. Tekirdağ, Kırklareli, Edirne Merkez ve ilçelerine daha yakın olabilmek için artık Edirne Vize Merkezi olarak hizmetinizdeyiz. 
Dubai vize müracaatı online olarak yapılmaktadır. Online Dubai vize başvurusunda bulunacaksanız sistemin vize müracaatınız için gerekli belgelerinizi bize mail olarak gönderebilirsiniz. Gerekli belgelerinizi tarafımıza mail olarak göndermenizle birlikte vize başvurunuzu vakit kaybetmeden gerçekleştirmekteyiz. Bütün evrakları e-mail olarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. E-mail olarak tarafımıza iletilen evraklarınızla en hızlı şekilde vize başvurunuzu tamamlayacağız. Dubai vizenizin onaylandığı tarihten itibaren 60 gün içinde 30 gün geçerliliği bulunmaktadır. Tarafımıza mail olarak ulaştırmanız gereken evrak listesi aşağıdadır: 
Dubai Vize Evrakları
1
- Renkli, Taranmış Nüfus Cüzdanı fotokopisi
2 - Renkli, Taranmış Pasaport Fotokopisi (fotoğraf ve kişisel bilgilerinizi içeren sayfa)
3 - Dubai Vize İşlemler İçin Yatırılan Banka Dekontu 
4-  Renkli, Taranmış T.C. Oturum Belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)
Vize başvurularında sorun yaşamamanız adına gönderdiğiniz maillere ekleyeceğiniz evraklarla birlikte seyahat süreniz ve ülkeye giriş-çıkış sayısı gibi tamamlayıcı bilgileri de belirtmenizi rica ederiz.
Dubai Turistik Vize
Dubai turistik vizenin geçerlilik süresi 60 gündür fakat kalış süresi 30 gündür. Kalış süresi giriş yaptigi ilk günden itibaren sayılmaya başlanır. Tek girişli vizenizle 60 gün içerisinde Dubai'ye giriş yapabilir, giriş yaptığınız tarihten itibaren 30 gün kalabilirsiniz. 
Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu vize başvurularını direkt olarak kabul etmemektedir. Dubai vize başvurularınızı  Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi ile koordine çalışan firmaız aracılığıyla en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Değerli ziyaretçimiz, Dubai'ye turistik amaçlı seyahat edecekseniz ve kalma süreniz 30 günden az ise tek girişli Dubai vizesine başvurmanız gerektiğini; Dubai vize ücretlerinizin kalış ve Dubai'ye giriş-çıkış sayısına göre değiştiğini hatırlatırız. 

 

Telefon
x