Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Dubai vizesi Edirne şubemize hoş geldiniz. Bu sayfa, Edirne’den Dubai vizesi için başvuru yapacak kişiler için düzenlenmiştir. Edirne’de ikamet eden kişilerin, burada bahsedilen konular hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Vize Merkezi uzmanları Edirne temsilcileri, planladığınız Dubai seyahati için, vize başvurusunda gereken bütün işlemlerin takibini yaparak sizin adınıza başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Vatandaşların Dubai Vizesi için bireysel başvuruda bulunmalarına gerek yoktur. Vize Merkezi aracılığıyla yapılan başvurularda, başvuru sahibinin gerekli evrakları e-posta ya da kargo yoluyla temsilcilerimize ulaştırması yeterli olacaktır. Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlar için parmak izi uygulaması bulunmamaktadır. Dolayısıyla, konsolosluğa şahsen gelmelerine gerek yoktur. Gereken tüm işlemler başvuru sahibi adına Vize Merkezi uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Vize Merkezi olarak sunulan danışmanlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 0 850 460 15 10 numaralı hattan ya da edirne@vizemerkezi.com mail adresinden Edirne Dubai Vize Merkezi temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Başvuru evraklarının hazırlanması, ulaştırılması, başvuru ücreti ve diğer tüm konular hakkında temsilcilerimiz sizi bilgilendirmekten büyük memnuniyet duyacaktır.

Dubai Vizesi -Edirne

Dubai vizesi Edirne ikameti olan vatandaşlardan Hususi, Diplomatik ve Hizmet pasaportlarına sahip kişiler, 90 güne kadar yapacakları seyahatlerde vizeden muaftır. Fakat Umumi Pasaport sahibi vatandaşların ülkeye giriş yapabilmesi için geçerli bir vizeye sahip olmaları gerekmektedir. Dubai vizesi için, seyahatten önce vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Duba’nin Türkiye’de Ankara Dubai Büyükelçiliği ve İstanbul Dubai Başkonsolosluğu olmak üzere iki diplomatik temsilciliği bulunmaktadır. Vize başvurularını değerlendirme ve karar verme yetkisi yalnızca bu kurumlara aittir.

Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlar için çeşitli vize türleri bulunmaktadır. Vize türünü belirleyen unsur, seyahat amacınızdır. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de doğru vize türüne başvuru yapmaktır. Başvuru evraklarında; başvuru türüne göre birtakım değişiklikler görülmektedir. Edirne Dubai vizesi başvurusu yapacak kişilerin talep edebileceği vize türleri şu şekildedir;

Söz konusu vize türünün doğru belirlenmesi oldukça önemlidir. Ne tür bir başvuru yapmanız gerektiği hakkında bilgi almak için 0 850 460 15 10 numaralı hattan Edirne Dubai Vize Merkezi şubesini arayabilir ya da edirne@vizemerkezi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vizesi Edirne ikametli vatandaşlar için bütün işlemler Vize Merkezi uzmanları eşliğinde en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Birçok ülkede olduğu gibi Dubai’nin de E-vize Servisi bulunmaktadır. Elektronik vize başvurusu sayesinde, kişinin konsolosluktan randevu almasına ve şahsen gelip parmak izi vermesine gerek yoktur. Bu sistem ile, konsolosluk adına akredite kurumlar aracılığıyla hızlı bir şekilde vize başvurusu yapabilmek mümkün olmuştur.

Edirne’den Dubai’ye vize almak isteyen vatandaşların, başvuru evraklarını kargo ya da e-posta yoluyla iletmeleri ile vize ücretini ödemeleri; onlar adına işlem yapılabilmesi için yeterli olmaktadır. Başvuru sahibi; pasaportunda fotoğrafın yer aldığı kısmı taratıp, edirne@vizemerkezi.com adresine e-mail yoluyla iletip, ilgili ödemeleri yapan vatandaşların başvuru işlemleri başlatılmaktadır. Gerekli belgeler, vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Başvuru esnasında zaman zaman ek evrak talebi söz konusu olabilir. Gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Daha önceden vize almamış kişilerin kafa karışıklığı yaşaması oldukça normaldir. Vize Merkezi uzmanları ile yaptıkları görüşmeler neticesinde, vatandaşlar vize işlemleri hakkında gereken her konuda bilgilendirilmektedir. Başvurudan sonra onaylanan vize, başvuru sahibine e-mail yoluyla iletilmektedir. Vatandaşların, seyahat ederken e-vize çıktısı ile seyahat etmeleri gerekmektedir.

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar -Edirne

Dubai vizesi Edirne başvurularında gereken belgeler başvuru türüne göre değişiklik göstermektedir. Her başvuruda gereken ortak evraklar ise aşağıdaki gibidir;

  • Pasaport: Pasaport seyahat tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerli olmalıdır. Bilgilerin olduğu sayfaların renkli olarak taranması ve Vize Merkezi temsilcilerine iletilmesi gerekmektedir.
  • Kimlik: Arkalı önlü taranmış bir şekilde diğer evraklar ile iletilmesi gerekmektedir.
  • Banka Dekontu: İşlem yapılabilmesi adına vize ücretinin ödendiğine dair banka dekontu temsilcilerimiz ile paylaşılmalıdır.
  • Yabancı pasaport sahibi başvuru sahipleri için; oturum belgesinin taranmış hali gerekmektedir.

Yukarıda listelenen evrakları edirne@vizemerkezi.com adresine e-mail yoluyla iletmeniz halinde başvuru işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dubai turistik, aile ziyareti, akraba ya da arkadaş ziyareti, iş görüşmesi ya da toplantıları için dilediğiniz her an başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına, başvuru evraklarını iletirken mail içeriğinde, seyahat süresini ve ülkeye kaç kez giriş-çıkış yapacağınızı da belirtmeniz gerekmektedir.

Dubai Konsolosluğu vatandaşların vize başvurularını doğrudan kabul etmemektedir. Vize Merkezi Dubai Göçmenlik Ofisi ile birlikte çalışarak, vatandaşların adına başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Dubai Vize Ücretleri -Edirne

Dubai vizesi Edirne başvurularında başvuru sahibinin iletmesi gereken evraklar arasında banka dekontu da yer almaktadır. Gerekli başvuru evrakları ve vize ücretinin ödendiğine dair dekontu paylaşan başvuru sahiplerinin vize başvuru işlemleri prosedürlere uygun ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Edirne’den Dubai’ye vize almak isteyen kişilerin ödemesi gereken vize ücreti; vize türü, seyahat süresi ve başka birtakım hususlar doğrultusunda belirlenmektedir. Ne tür bir vize almanız gerektiği hakkında bilgi almak ve bu vize türünün ücretlerini öğrenmek için Edirne Dubai Vizesi temsilcilerine 0 850 460 15 10 numaralı hattan arayarak ya da edirne@vizemerkezi.com adresinden e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Dubai Edirne Şubesinin Çalışma Saatleri

Vize Merkezi Edirne şubemize randevu alımı yapmadan kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru evraklarının teslimi için çalışma saatleri içerisinde arayarak ya da e-mail ile bilgi alabilirsiniz. Çalışma saatleri aşağıdaki gibidir.

Hafta içi

  • Pazartesi: 08:30 – 18:30
  • Salı: 08:30 – 18:30
  • Çarşamba: 08:30 – 18:30
  • Perşembe: 08:30 – 18:30
  • Cuma: 08:30 – 18:30

Hafta sonu

  • Cumartesi: 10:00 – 14:00

Dubai Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? -Edirne

Dubai vizesi Edirne ikametli başvuru sahipleri için e-vize servisi üzerinden müracaat edilmektedir. Vize başvurularını değerlendirme ve karar verme yetkisi olan tek kurum Dubai’nin diplomatik temsilcilikleridir. Vize başvuruları genellikle 5 ila 7 gün içerisinde değişen süreler ile sonuçlanmaktadır. Bu süreler, ortalama değerlendirme süresi olup; bu konuda net bir bilgi vermek söz konusu değildir. Başvurunun değerlendirme süresi konsolosluğa bağlıdır. Bu süreçte herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına planlanan seyahatten en az 20 gün öncesinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Dubai Vizesi için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar -Edirne

Dubai'ye seyahat edecek vatandaşların birtakım hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Bunlardan biri, seyahat edecekleri ve vize başvurusunda bulunacakları pasaportun geçerlilik süresidir. Başvuru sahibinin seyahat edeceği pasaportun en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir.

Bilinmesi gereken bir diğer konu ise; Dubai’ye seyahat eden yolcuları, Göçmenlik Ofisi’nin göz taramasından geçirdiğidir. Dubai’de vize süresini aşan kişilere 3000 USD para cezası uygulanmaktadır. Bu sebeple vize süresi biten kişinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Tekrar seyahat etmek için yeni bir vize başvurusunda bulunmak gerekmektedir.

Vizesi onaylanan kişi adına e-vize düzenlenmektedir. Bu e-vize üzerinde sonradan herhangi bir düzenleme yapılması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple başvuruda verdiğiniz bilgilerin hatasız olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Dubai Vizesi Edirne şubesi olarak Dubai seyahatlerinizde iyi yolculuklar dileriz…

Dubai Vize Merkezi Edirne

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Edirne T.S 03/02/20, 19:59
Merhaba, Ağustos Ay’ında Turistik olarak Dubai’ye seyahat planlamaktayım. Dubai vizesine başvuru yapmak istiyorum Kurumunuz aracılığı ile başvuru yapabilir miyim? Dubai’de 9 gün kadar kalmak istiyorum kaç günlük vize başvurusu yapmam gerekiyor? Dubai Vizesi Edirne İl’inden yapılıyor mu? Dubai Konsolosluğu Edirne’de olmadığı için evraklarımı nereye götürmem gerekiyor? Dubai vizesini pasaportuma işliyorlar mı? Dubai Turistik vizesi için hangi evraklar gereklidir yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5813