Dubai vizesi reddi 2021

R.Ortay 27/12/20, 19:40
Merhaba ben daha önce vize başvurusunda bulunmadım. Dubai’de yaşayan bir arkadaşımı ziyaret etmek için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Başvuruların nasıl gerçekleştirildiğine dair bilgi sahibi değilim. Süreç bana karmaşık geldiği için başvuruyu kendim yaparsam hata yapacağımı düşünüyorum. Dubai vizesi reddi 2021 yılında yapılan başvurular için hangi nedenlerle gerçekleşmektedir. Başvuru aşamasında sizden yardım almak istiyorum. İşlemler sırasında dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi verebilirseniz memnun olurum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Dubai vizesine başvuru işlemleri Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kararına bağlı olarak e-vize sistemi üzerinden kabul edilmektedir. Elektronik vize sistemi üzerinden değerlendirilen başvurular uygun görülmemesi durumunda Dubai vize ret kararı ile sonuçlanabilmektedir. Başvuru sırasında eksik evrak sunulması, başvuru adımlarının hatalı olarak gerçekleştirilmesi başvurunun işleme alınmamasına neden olabildiği gibi Dubai vizesi ret kararları arasında yer almaktadır.

Vize Merkezi olarak vize talebi oluşturma sürecinde sağladığımız danışmanlık hizmeti ile başvuru adımlarının hatasız olarak tamamlanması konusunda destek vermekteyiz. İşlemlerin online olarak gerçekleştirilmesi nedeniyle şahsen bulunma şartı aranmamaktadır. Gerekli belgelerin tarafımıza iletilmesi, başvuru yapılan vize türüne ait vize bedelinin ödenmesi ile birlikte işlemler vize temsilcilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sırada Dubai vizesi ret kararı içerisinde bulunan tüm adımlara dikkat edilmesi nedeniyle başvuru hatasız olarak tamamlanmaktadır.

İşlemler sırasında verilen bilgiler ile ibraz edilen belgelerin birbirleri ile tutarlılık göstermesi gerekliliği bulunmaktadır. Herhangi bir tutarsızlık, eksik veya hatalı bilgi başvurunun olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olmaktadır. Dubai vize ret kararı ile karşılaşmamak adına başvurunun profesyonel destek ile tamamlanması tavsiye edilmektedir.

Kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alarak Dubai vizesine başvuru yapmak için planlanan seyahat tarihinden 10 iş günü önce temsilcilerimiz ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Vize talebi ortalama 3 iş günü (72 saat) içerisinde değerlendirilerek başvuru sonucu belirtilen e-posta adresine gönderilmektedir.

Dubai vizesi reddi 2021 sorunuzu tarafınıza yardımcı olabilecek şekilde yanıtlamaya çalıştık. Süreç içerisinde bulunan adımlarla ilgili merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz doğrudan başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak Dubai vizesi uzman kadromuz ile görüşme yapabilirsiniz.

Dubai Vizesi Reddi 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 52981
Telefon
x
POI