Dubai vizesi kaç günde çıkar 2021

H.Tanyeli 27/12/20, 18:46
Merhaba iyi çalışmalar Vize Merkezi, ben bir ay sonra gerçekleştireceğim Dubai seyahati için vize başvurusunda bulunacağım. Başvuru işlemlerinin ne zaman başlatılması gerektiğini öğrenmek istiyorum. Bu sırada sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Hemen işlemleri başlatmak mı gerekir? Dubai vizesi kaç günde çıkar 2021 kararına dair bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Dubai vizesi için başvuru işlemleri Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahipleri için online adımlarla e-vize (elektronik vize) sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Dubai vizesi çıkma süresi göz önünde bulundurularak kurumumuz ile 10 iş günü önce iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir. Süreç dahilinde gerekli evrakların tarafımıza iletilmesi, konsolosluk tarafından belirlenen vize ücretinin ödenmesi ve başvuru adımlarının tamamlanması yer almaktadır.

Dubai’ye vize kaç günde çıkar tarafımıza yöneltilen sıkça sorular arasında yer almaktadır. Elektronik vize (e-vize) sistemi üzerinden yapılan başvuru işlemleri ortalama 3 iş günü (72 saat) içerisinde değerlendilerek sonuçlandırılmaktadır. Başvuru işlemleri dahilinde oluşan aksaklıklar değerlendirme sürecinin tahmin edilenden uzun sürmesine neden olabilmektedir. Seyahat planı ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına başvuru adımlarının hatasız olarak gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Başvuru işlemlerinin resmi tatil günlerine denk gelmesi durumunda sonuçlanma süresinde farklılıklar meydana gelebilmektedir. Dubai vizesi çıkma süresi de düşünülerek işlemler öncesinde resmi tatil günlerinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Başvuru için kurumumuzu tercih etmeniz durumunda vize talebi oluşturulurken yapılan hataları ortadan kaldıracak olduğunuzu bildirmek isteriz.

Dubai’ye vize kaç günde çıkar sorusu için ortalama bir tarih verilmektedir. Konsolosluk tarafından ek evrak talep edilmesi gibi durumlarda süreç tahmin edilenden uzun sürebilmektedir. Seyahat başlangıç tarihine 10 iş günü kala vize temsilcilerimizden danışmanlık hizmeti alarak tüm sürecin şahsınız adına en uygun şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dubai vizesi kaç günde çıkar 2021 sorunuzu güncel bilgiler dahilinde cevaplamaya çalıştık. Konu ile ilgili ayrıca merak ettiklerinizi sormak veya başvuru işlemlerini başlatmak için Dubai vizesi temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız ile iletişim adreslerimizi kullanarak kolaylıkla görüşme yapabilirsiniz. Kurumumuz tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 52978
Telefon
x
POI