Dubai Vizesi İle Abu Dhabi

H. onan 18/10/19, 10:04
Merhaba, bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Abu Dhabi'ye toplantı amacıyla seyahat etmem gerekiyor. Abu Dhabi vizesi diye arama yaptırdığımda sürekli Dubai vizesi çıkıyor karşıma. Ben Dubai vizesi ile Abu Dhabi emirliğine gidebilir miyim yoksa Abu Dhabi için ayrı vize mi almam gerekir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba Hikmet Bey,

Birleşik Arap Emirlikleri 7emirlikten oluşmaktadır. Abu Dhabi, Dubai, Ajman, Fujairah, Ras al- Khamiah, Sharjah, Umm al-Qalwain ülkeyi oluşturan 7 emirliktir. Abu Dhabi bu 7 emirliğin başkenti aynı zamanda en kalabalık 2.kenti durumundadır. 

Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirliğe alacağınız vize ile seyahat edebilirsiniz.  Dubai vizesi Birleşik Arap Emirlikleri vizesine verilen isimlerden birisidir. 

Başvuru yapmanız için sayfamızda bulunan online formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz ivedilikle işleme alınacak ve 3 gün içerisinde sonuç size elektronik ortamda iletilecektir. Vizenizin çıktısını alarak pasaportunuzla birlikte Abu Dhabi'ye seyahat edebilirsiniz. 

Dubai vizesi'nin farklı türleri bulunmaktadır. 30 günlük tek giriş ve çok giriş, 90 günlük tek giriş ve çok giriş, 48 ve 96 saatlik vizeler bulunmaktadır. Sizlerde seyahatinize göre vize türünü seçerek vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vize Merkezi İstanbul, Gökhan KEÇECİ

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x