Dubai Vizesi Fotoğraf Ölçüsü

E. Orak 17/10/19, 17:46
Merhaba, Dubai vizesi için pasaportumun yanında fotoğraf yollamam gerekir mi? Almanya vizesi için çektirdiğim fotoğrafım var. Bu fotoğrafı kullanabilir miyim yoksa daha önce pasaportta kullanıldı diye yeni fotoğraf mı gerekmektedir. Dubai vizesi fotoğraf ölçüsü standartları nedir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba Erol Bey,

Dubai vizesi elektronik bir vize olup tarafınıza mail olarak iletilmektedir. Dubai başvurusunu gerçekleştirmek için tarafınıza bir mail iletilmekte ya da sitemiz üzerinden online olarak tarfınızdan yapılmaktadır. Dubai vize başvurusu gerçekleştirmek için pasaportunuzun renkli taratılmış görüntüsü gerekmektedir. Tarayıcınız üzerinden sisteme yüklenecek görüntüden fotoğrafınız otomatik olarak çekilmektedir. Bu sebeple Dubai vizesi fotoğraf ölçüsü ya da fotoğraf standartı bulunmamaktadır.

Dubai vizesi fotoğraf ölçüsünü sistem otomatik olarak pasaportunuzdan aldığı için başvurular için tarafımıza fotoğraf yollamanıza gerek bulunmamaktadır. Bu sebeple başvuru sırasında pasaportunuzun görselinin iyi taratılması gerekmektedir.

Vize Merkezi İstanbul, Gökhan KEÇECİ

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x