Dubai vize randevusu 2021

C.Yavuz 22/12/20, 16:27
İyi çalışmalar, bordo pasaport sahibi olarak Dubai seyahati için yapılması gerekenlere dair bilgi almak istiyorum. Başvuru için herhangi bir şekilde konsolosluktan randevu almam gerekiyor mu? Dubai vize randevusu 2021 yılı nasıl alınıyor bilmiyorum. Süreçle ilgili yardımcı olabilecek bilgiler verebilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Dubai vize talepleri Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kararınca elektronik vize (e-vize) sistemi üzerinden kabul edilmektedir. Dubai vizesine randevu almak için başvuru işlemlerinin doğrudan konsolosluk üzerinden alınması gerekmektedir. Dubai vize başvuruları konsolosluk üzerinden değil e-vize sistemi üzerinden online olarak alınmaktadır.

Başvuru sürecinde Dubai vizesi randevu şartı bulunmamaktadır. İşlemler gerekli evrakların online vize sistemine yüklenmesi, başvuru adımlarının tamamlanması ve başvuru yapılan vize türüne ait ücretin ödenmesi ile tamamlanmaktadır. Kurumumuz vize talebinin oluşturulması sırasında başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu sayede vize talebinin oluşturulması sürecinde yapılan hatalardan dolayı başvuru reddedilmesi ihtimalinin önüne geçilmektedir.

Başvuru işlemleri sırasında tarafımızdan danışmanlık desteği talep etmeniz halinde şahsen bulunmanız dair herhangi bir şart koşulmamaktadır. İşlemler şahsınız adına gerçekleştirilerek süreçten haberdar olmanız sağlanmaktadır. Bu aşamada Dubai vizesine randevu almak mümkün olmamakla birlikte gerekli adımlar vize temsilcilerimiz tarafından başvuruya en uygun olacak şekilde atılmaktadır.

Dubai vize talebi oluşturma adımlarının tamamlanmasının ardından başvuru e-vize sistemi üzerinden değerlendirilmektedir. Vize talebi kararı başvuru aşamasında belirtilen elektronik posta adresine gönderilmektedir. Dubai vizesi randevu sistemine bağlı olmaksızın alınabilmektedir. Bu nedenle seyahat başlangıç tarihinden 10 iş günü kadar önce tarafımız ile iletişime geçmeniz halinde işlemler en uygun şekilde başlatılmaktadır.

Planan Dubai seyahatine dair detayların vize temsilcilerimiz ile paylaşılması halinde vize uzmanlarımız gerekli evraklar, başvuru yapılacak vize türü ve güncel vize bedelleri hakkında tarafınızı bilgilendirmektedir.

Dubai vize randevusu 2021 sorunuzu tarafınıza yardımcı olacak şekilde yanıtlamaya çalıştık. Sürece dair ayrıca merak ettiğiniz konular için yeni bir soru oluşturabilir veya doğrudan vize temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dubai vize uzmanlarımız ile iletişim adreslerimiz üzerinden kolaylıkla görüşme yapabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İyi günler.

Dubai Vize Randevusu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 52837
Telefon
x
POI