Dubai Vize Fiyatları 2022

E.S. 21/02/22, 16:47
Merhaba, Dubai vize fiyatları 2022 yılında değişti mi? Ben özel bir şirkette ofis asistanı olarak çalışmaktayım. Yöneticilerimin ve şirket çalışanlarımızın yıl içerisinde sık sık Dubai’ye seyahat etmeleri gerekecek. Tüm vize türleri için ücret listesini benimle paylaşırsanız sevinirim. Bundan sonra sizinle daha sık çalışacağız. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) sınırları içerisine seyahat etmek isteyen T.C. bordo pasaport hamili vatandaşları vizeye tabidir. Başvuru işlemlerinin tamamlanması için evrakların hazırlanması ve vize harç ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Dubai vize fiyatları her vize türü için farklılık göstermektedir. Aşağıda tüm Dubai vize kategorileri için ücret bilgisi paylaşılmıştır.

  • Dubai 30 günlük tek girişli vize 110 USD.
  • Dubai 30 günlük çok girişli vize 225 USD.
  • Dubai 90 günlük tek girişli vize 235 USD.
  • Dubai 90 gün çok girişli vize 520 USD.
  • 96 saatlik transit vize 79 USD.
  • 48 saatlik transit vize 65 USD.
  • Dubai çok girişli gemi vizesi 115 USD.

Dubai vize fiyatları yukarıda belirtilen vize türlerine ve geçerlilik sürelerine göre değişmektedir. Ücretleri peşin, havale ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yabancı uyruklu vatandaşlar için Dubai vize fiyatı değişebilmektedir. Bu durum kişinin uyruğuna ve Türkiye oturum kartı olup olmamasıyla doğrudan bağlantılıdır.

Dubai vizesi 72 saat içerisinde değerlendirilmektedir. İstisnai durumlarda sürenin uzaması mümkündür. 1 iş günü gibi daha kısa sürede vizenin sonuçlanması için ekspres başvuru hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspres başvurularda Dubai vize fiyatı değişiklik göstermektedir. Ayrıca Cuma ve Cumartesi günleri BAE tatil günleri olduğundan dolayı bu günlerde yapılan başvurular bir sonra ki iş gününe sarkmaktadır. Ekspres başvuru olsa dahi tatil günlerini hesaba katarak hareket edilmesini tavsiye ederiz.

Dubai vize fiyatları 2022 hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için kurumumuz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vize Merkezi olarak bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin vize süreçlerini profesyonel ekibimizle titizlikle yönetmekteyiz.

Detaylı bilgi ve başvuru için: +90 (212) 970 05 10 / dubai@vizemerkezi.com

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.