Dubai 96 Saat Vize Ücreti

T.D. 23/02/22, 12:56
Merhaba, 3 günlüğüne Dubai’ye seyahat etmem gerekiyor, 96 saatlik vize için hizmetiniz var mıdır? Dubai 96 saat vize ücreti nedir ve başvuruda otel rezervasyonu sunmak gerekiyor mu? Nasıl başvurabileceğime dair bilgilendirirseniz işlemlere hemen başlamak istiyorum. Saygılar.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, 96 saatlik Dubai vizesi, kurumumuz aracılığıyla online olarak verilebilen ve dünyanın herhangi bir yerinden alınması kolay olan elektronik bir vizedir. Uygun kriterleri karşılayan ve gerekli evrakları ibraz eden tüm yolcuların başvuruları aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Başvuruyu takiben maksimum 4 iş gününde Dubai e vizeniz sonuçlanmaktadır. Ayrıca elektronik vize olarak nitelendirilen Dubai vizesi için otel rezervasyonu gerekli değildir.

Dubai’den transit geçecek kişiler 96 saatlik Dubai vizesi başvurusunda bulunabilir. Bu vize, yolcunun 3 ayaklı uçak biletini ibraz etmesi durumunda verilmektedir. Transit vizeler veriliş tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olmakta ve uzatılamamaktadır. Yani kişilerin vize geçerlilik süresi içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri’ne girmesi ve 96 saat içerisinde 3. varış noktalarına geçmeleri gerekmektedir.

Dubai transit vize ücreti başvurunun işleme alınması için ödenmesi gereken ücrettir. 96 saatlik vize başvurularında 79 USD ödenmelidir. Ücreti ödeyen yolcular başvuru evrakları ile birlikte dekontu iletmelidir. BAE vize başvurusu pasaport ve fotoğraf ile yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken detaylar ise pasaportun geçerlilik süresidir. Seyahat sonrası 6 ay süreye sahip ve içerisinde iki boş sayfa bulunan pasaport ile birlikte arka fonu beyaz fotoğrafın scan edilerek iletilmesi gerekmektedir.

BAE vizesi online portal üzerinden yapıldığından dolayı pasaportun aslına ihtiyaç duyulmamaktadır. Az evrakla ile kolay başvuru yapmak için zaman kaybetmeden işlemleri başlatabilirsiniz. Dubai transit vize ücreti güncellenebilmektedir. Dolayısıyla güncel fiyatı teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Dubai 96 saat vize ücreti hakkında daha detaylı bilgi için Vize Merkezi ile iletişim hatlarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Dubai vize ücretini ödeyip, evrakları aşağıda yer alan mail adresimize ilettiğiniz takdirde süreci hızlandırarak kısa sürede vizenizi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim: +90 (212) 970 05 10 / dubai@vizemerkezi.com

İyi günler dileriz

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.