Diyarbakır

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 75

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Diyarbakır

Değerli Seyahatçilerimiz, 

Vize Merkezi Diyarbakır Şubesi olarak Dubai seyahatiniz öncesinde başvurusunu gerçekleştirmek zorunda olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi hakkında bir çok ön bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Diyarbakır ilimiz başta olmak üzere Çüngüş, Dicle, Eğil, Bismil, Bağlar, Çermik, Çınar, Ergani, Hani, Kulp, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir ve civar illerimiz; Batman, Mardin, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa ve bütün illerimizden gerçekleştirecek olduğunuz Dubai Vize Başvurularınız için hizmet veriyor olmamızın yanı sıra İran, Irak, Ermenistan, Türkmenistan, Mısır ve daha bir çok ülke vatandaşları için de Elektronik Vize hizmeti sunmaktayız. 

Dubai Elektronik Vize Başvuru süreci ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak, süreci hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz Vize Merkezi Diyarbakır şubemizi +90 (850) 460 17 75 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, dubai@vizemerkezi.com adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Diyarbakır

Hizmet (Gri) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın 90 günü geçmeyen Dubai seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler.
Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai'ye gerçekleştirmeyi hedefledikleri seyahatleri öncesinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar.
Ülkemiz sınırları içerisinde Dubai dış temsilciliğini;

yürütmektedir.

Dubai Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Diyarbakır

Dubai'ye gerçekleştirecek olduğunuz seyahatinizin gerekçesine bağlı olarak farklılık gösteren vize çeşidini doğru bir şekilde karar vermeli ve seçtiğiniz vize türüne uygun olan evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Her vize türünün istediği belgeler farklılık gösterebilmektedir.

Dubai vize türlerini siz değerli misafirlerimiz için aşağıda ana başlıklar halinde toparladık. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak seyahatinize uygun olan vize türünün gerek duyduğu evrakların listesine, bu evrakların niceliklerine ve nereden bulunabileceğine dair bir çok bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz.

Dubai Vize Türleri;

olarak bir çok çatı altında ele alınabilir. Yukarıda belirtmekte olduğumuz vize türleri dışında ayrıca giriş çıkış sayınıza ve konaklama sürenize göre değişkenlik göstermekte olan; 

vize çeşitleri de bulunmaktadır.

Seyahatinize uygun olan vize türünü doğru bir şekilde belirlemek gerekli evrakların temin edilmesinde büyün önem oluşturmaktadır. Yukarıda listeler halinde belirtmiş olduğumuz vize türleri arasında sizin seyahatiniz için uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda fikir yürütemiyor ya da bu seçenekler içerisinde seyahatinize uygun olan başlığın var olmadığını düşünüyorsanız eğer bu durumla alakalı detaylı bilgi almak ve doğru başlığın belirlenmesi konusunda çözüm üretebilmek için Vize Merkezi Diyarbakır Şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 460 17 75 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ve ya dubai@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Diyarbakır 

Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak uzman vize danışmanlarımız eşliğinde sizler adına Dubai Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. 

Bu başlık altında başvuru sürecine dair adımları kapsamlı bir şekilde sizlere anlatacağız. Aşağıda değinecek olduğumuz adımlar doğrultusunda hareket etmeniz ve sizlerden talep edecek olduğumuz gerekli Vize Merkezi Diyarbakır şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır. Günümüzde Dubai de dahil olmak üzere bir çok ülkenin de başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmadan akredite edilmiş olan kurumlar aracılığı ile vize başvurusu yapmalarına olanak sağlanmaktadır.

Dubai Elektronik vizesi için görevlendirilmiş olan Diyarbakır şubemizin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve İran, Irak, Ermenistan, Türkmenistan, Mısır ve bir çok ülke vatandaşının da vize başvurularının gerçekleştirmesi için uzmanlarımıza Pasaportlarının fotoğraf bulunan sayfasının net bir şekilde taratılmış görüntüsünü dubai@vizemerkezi.com adresine göndermeleri ya da whatsApp aracılığı ile net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını göndermeleri işlemlere başlamamız için yeterli olacaktır.
Ofisimize ulaştıracak olduğunuz pasaportunuzun kontrolleri uzmanlarımız tarafından yapılıp her hangi bir eksik ya da hata olmaması halinde vize ve danışmanlık ücretinin temin edilmesi istenmektedir. 

Gerekli adımların tamamlanması ardından Dubai Elektronik Vize Başvurunuz gerçekleşmektedir. Uzmanlarımız sizleri süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması halinde bizlere belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresinize mail olarak Dubai Elektronik Vizeniz iletilecektir.

Dubai Vize Ücretleri - Diyarbakır

Sizler için yukarıda listeler halinde sınıflara ayırmış olduğumuz vize çeşitlerinin geçerlilik tarihleri ve giriş - çıkış sayılarının farklı olmasının yanı sıra bu vize türlerinin ücretlendirilmesi de farklılık göstermektedir. Dubai ziyaret planlamanızı yaparken uzmanlarımıza yukarıdaki vize türlerinden hangisinin sizler için uygun olabileceği konusunda bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Uzmanlarımıza belirtmiş olduğunuz vize türünün 2022 yılına ait güncel vize danışmanlık ücret listesine ulaşmak, vize türleri hakkında bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için Vize Merkezi Diyarbakır Şubemizi +90 (850) 460 17 75 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, dubai@vizemerkezi.com adresine elektronik posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek canlı destek alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç İçerisinde Sonuçlanır? - Diyarbakır

Normal şartlar altında Dubai Elektronik Vizesi sonuçlanma süresi 24 saat ila 72 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, Elektronik Vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve ya resmi tatiller vizenizin sonuçlanma süresinde esnemeye mahal verebilecek bir kaç önemli unsurdur.

Vize Merkezi Diyarbakır Şubesi aracılığı ile edinmiş olacak olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi ile vizenizin süresi bitene kadar ticari, turistik ve aile, arkadaş seyahatinde rahatlıkla bulunabilirsiniz. 

Dubai Vizesi için dikkat edilmesi gerek hususlar;

  • Dubai vizesi başvurusu gerçekleştireceğiniz seyahatinizden minimum 10 gün öncesinde yapmanız tavsiye edilmektedir. 
  • Göçmenlik Ofisi, Dubai'ye giriş yapılması ardından tüm yolcuları göz taramasından geçirmektedir.
  • Dubai vizesinin türüne göre sürenin aşılmaması halinde yolcu 3000 USD para cezası kesilmektedir.
  • Vizeniz onaylanması ardından vize sürenizde her hangi bir değişiklik yapılma ihtimali söz konusu değildir. Vize sürenizin bitmesi ardından ülkeden çıkış yapmanız gerekmektedir. Tekrar giriş yapmanız gerekmekteyse yeni vize başvurusunda bulunmanız lazımdır.

Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak siz değerli seyahatçilerimize Dubai seyahatlerinde iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vize Merkezi Diyarbakır

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Diyarbakır T.A 30/05/20, 16:01
Merhaba, Dubai’de bir fuara katılmak istiyorum davetiyem geldi vize almam gerekiyormuş yardımcı olur musunuz? Dubai Vizesi Diyarbakır ilinden alınıyor mu? Fuar katılım belgem ile başvuru yapabilir miyim? Dubai Turistik vizesi ile Fuar’a katılım sağlasam sorun yaşar mıyım? Dubai çok girişli vize ile Ülkeye iki kere giriş yapabilir miyim? Vize başvurusu için hangi evraklar gerekli yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 32614