Çorlu

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 10

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli Seyahatçilerimiz, Vize Merkezi Çorlu Şubesi olarak Dubai seyahatiniz öncesinde başvurusunu gerçekleştirmek zorunda olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi hakkında bir çok ön bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.

Çorlu ilçemiz başta olmak üzere Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Şarköy ilçelerimiz ve çevre iller olan Tekirdağ Merkez, Kırklareli, Edirne, İstanbul ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Dubai Vize Başvurularınız için danışmanlık ve vize hizmeti sunmaktayız.

Dubai Elektronik Vize Başvuru süreci ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak, süreci hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz Vize Merkezi Çorlu ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımızdan rehberlik talep edebilir, +90 (850) 460 15 10 numaralı telefon aracılığı ile bizleri arayabilir ya da dubai@vizemerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çorlu

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai'ye gerçekleştirmeyi hedefledikleri seyahatleri öncesinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar.
Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise 90 günü aşmayan Dubai seyahatleri için vize başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Seyahatlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler.
Ülkemiz sınırları içerisinde Dubai dış temsilciliğini;

Dubai Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çorlu

Dubai seyahatiniz öncesinde seyahat gerekçenize bağlı olarak değişkenlik gösteren vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve o doğrultuda gerekli evrakları tahsil etmeniz gerekmektedir. Vize türlerinin kendi içlerinde farklılık gösteriyor olması gerekli olan evraklarında farklılık göstermesini sağlamaktadır.

Sizler için aşağıda başlıklar halinde sıralamış olduğumuz vize çeşitleri içerisinden seyahat gerekçenize uygun olan başlığa tıklayarak gerekli evraklara, evrakların niteliklerine ve nereden temin edilebileceğine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Dubai Vize Türleri;

olarak bir çok çatı altında ele alınabilir. Yukarıda belirtmekte olduğumuz vize türleri dışında ayrıca giriş çıkış sayınıza ve konaklama sürenize göre değişkenlik göstermekte olan;

vize çeşitleri de bulunmaktadır.

Vize türünüzü doğru belirlemek gerekli evrakların temin edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Yukarıda belirtmekte olduğumuz vize türleri içerisinde sizin seyahatinize uygun olan başlığın hangisi olduğuna karar veremiyor ya da seyahatinize uygun olan başlığın bu seçenekler altında yer almadığını düşünüyorsanız eğer bu durumla alakalı detaylı bilgi almak ve doğru başlığın belirlenmesi konusunda çözüm üretebilmek için Vize Merkezi Çorlu Şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 460 15 10 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ve ya dubai@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak sizler adına Dubai Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Bu başlık altında başvuru sürecine dair adımları detaylı olarak anlatacağız. Aşağıda ele alacağımız adımlar rehberliğinde hareket etmeniz ve sizlerden talep edecek olduğumuz gerekli evrakları ikamet etmekte olduğunuz şehre en yakın Vize Merkezi şubemize kargo ya da e-posta yolu ile iletmeniz başvuru sürecinizin sorunsuz bir şekilde başlaması için ilk adımları atmamızı sağlayacaktır.

Dubai ve günümüzde bir çok ülkenin de kullanmaya başlamış olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesine vize başvurusunda bulunan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmadan akredite edilmiş kurumlar aracılığı ile vize başvurusu yapmalarına olanak sağlanmıştır.

Dubai Elektronik vizesi için akredite edilmiş olan Çorlu şubemizin sizler adına vize başvurusunu gerçekleştirmesi için uzmanlarımıza Pasaportlarının fotoğraf bulunan sayfasının net bir şekilde taratılmış görüntüsünü dubai@vizemerkezi.com adresine göndermeleri ya da whatsApp aracılığı ile net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını göndermeleri işlemlere başlamamız için yeterli olacaktır.

Ofisimize ulaştıracak olduğunuz pasaportunuzun kontrolleri uzmanlarımız tarafından yapılıp her hangi bir eksik ya da hata olmaması halinde vize ve danışmanlık ücretinin temin edilmesi istenmektedir.

Gerekli adımların tamamlanması ardından Dubai Elektronik Vize Başvurunuz gerçekleşmektedir. Uzmanlarımız sizleri süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması halinde bizlere belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresinize mail olarak Dubai Elektronik Vizeniz iletilecektir.

Dubai Vize Ücretleri - Çorlu

Sizler için yukarıda listeler halinde sınıflara ayırmış olduğumuz vize çeşitlerinin geçerlilik tarihleri ve giriş - çıkış sayılarının farklı olmasının yanı sıra bu vize türlerinin ücretlendirilmesi de farklılık göstermektedir. Dubai ziyaret planlamanızı yaparken uzmanlarımıza yukarıdaki vize türlerinden hangisinin sizler için uygun olabileceği konusunda bilgi vermeniz gerekmektedir.

Uzmanlarımıza belirtmiş olduğunuz vize türünün 2022 yılına ait güncel vize danışmanlık ücret listesine ulaşmak, vize türleri hakkında bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için Vize Merkezi Çorlu Şubemizi +90 (850) 460 15 10 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, dubai@vizemerkezi.com adresine elektronik posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek canlı destek alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç İçerisinde Sonuçlanır? - Çorlu

Normal şartlar altında Dubai Elektronik Vizesi sonuçlanma süresi 24 saat ila 72 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, Elektronik Vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve ya resmi tatiller vizenizin sonuçlanma süresinde esnemeye mahal verebilecek bir kaç önemli unsurdur.

Vize Merkezi Çorlu Şubesi aracılığı ile edinmiş olacak olduğunuz Dubai Elektronik Vizesi ile vizenizin süresi bitene kadar ticari, turistik ve aile, arkadaş seyahatinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Dubai Vizesi için dikkat edilmesi gerek hususlar;

  • Dubai vizesi başvurusu gerçekleştireceğiniz seyahatinizden minimum 10 gün öncesinde yapmanız tavsiye edilmektedir.
  • Göçmenlik Ofisi, Dubai'ye giriş yapılması ardından tüm yolcuları göz taramasından geçirmektedir.
  • Dubai vizesinin türüne göre sürenin aşılmaması halinde yolcu 3000 USD para cezası kesilmektedir.
  • Vizeniz onaylanması ardından vize sürenizde her hangi bir değişiklik yapılma ihtimali söz konusu değildir. Vize sürenizin bitmesi ardından ülkeden çıkış yapmanız gerekmektedir. Tekrar giriş yapmanız gerekmekteyse yeni vize başvurusunda bulunmanız lazımdır.

Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak siz değerli seyahatçilerimize Dubai seyahatlerinde iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vize Merkezi Çorlu

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Çorlu D. S 01/07/20, 15:33
Dubai vize başvurusu yapmak istiyorum fakat Çorluda yaşıyorum başvuru için Konsolosluğa gelmem gerekiyor mu? Dubai vizesi Çorlu ilçesinden alınır mı? Dubai vize başvurusu için gerekli evrak listesi nelerdir? Dubai vize başvurularını seyahat tarihime yakın bir zamanda yapsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 32871