Çanakkale

Telefon/Faks

+90 (850) 241 14 83

Eposta

canakkale@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Seyahatçilerimiz, 

Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Dubai Elektronik Vize sayfasına hoş geldiniz.

Çanakkale ilimiz başta olmak üzere Bayramiç, Gelibolu, Ayvacık, Yenice, Gökçeada, Lapseki, Ezine, Eceabat, Biga, Çan, Bozcaada ve çevre iller olan Edirne, İzmir, Balıkesir ve Bursa ve bütün illerimizden gerçekleştirecek olduğunuz Dubai Vize Başvurularınız için danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca; Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Azerbaycan, İran, Türkmenistan, Irak, Ermenistan, Mısır ve daha birçok ülke vatandaşları için de Elektronik Vize hizmeti sunmaktayız. 

Çanakkale Dubai Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek, Dubai Vizesi ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak, vize başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi edinmek için dilerseniz Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubemizi +90 (850) 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızı arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak bilgilendirme maili talep edebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

90 günü geçmeyecek olan Dubai seyahatleri için Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirmektedirler. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai'ye yapacak oldukları ziyaretleri öncesinde vize başvurusu yapmak zorundadırlar.

Ülkemiz sınırları içerisinde Dubai’ye ait 2 adet dış temsilcilik yer almaktadır. Bunlar; Ankara Dubai Büyükelçiliği ve İstanbul Dubai Başkonsolosluğu’dur. Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca bu kurumlarda mevcuttur.

Dubai Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Başvuru yapmanız gereken vize türünü gerçekleştirecek olduğunuz Dubai seyahatinizin gerekçesi belirlemektedir. Başvuru yapacak olduğunuz vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve bu vize türüne uygun olan evrakları tamamlamanız büyük önem arz etmektedir. Seyahat gerekçesine göre belirlenmekte olan vize türlerinin istedikleri belgeler de farklılık gösterebilmektedir.

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz başlıklara tıklayarak ziyaretinize uygun olan vize türünün ihtiyaç duyduğu evrakların listesine ve vize türü hakkında kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz.

Dubai Vize Türleri;

  • Turistik Vize
  • Ticari Vize
  • Transit Vize

Yukarıda belirtilen vize türleri içerisinden seyahat gerekçesine uygun başlığın hangisi olduğuna karar veremiyorsanız eğer Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubemizi +90 (850) 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme alabilirsiniz. Belirlenmiş başlıkların seyahat gerekçesine uygun olmadığını düşünüyorsanız eğer kapsamlı olarak vize türlerini ele almış olduğumuz Dubai Vize Türleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale 

Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubesi olarak uzman kadromuz eşliğinde sizler adına Dubai Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. 

Dubai ve birçok ülkenin de kullanmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde vize başvurusunda bulunan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. Konsolosluklar tarafından akredite edilmiş olan kurumlar aracılığı ile vize başvurusu yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Azerbaycan, İran, Türkmenistan, Irak, Ermenistan, Mısır ve bir çok ülke vatandaşının da vize başvurularının gerçekleştirmesi için uzmanlarımıza Pasaportlarının fotoğraf bulunan sayfasının net bir şekilde taratılmış görüntüsünü canakkale@vizemerkezi.com adresine göndermeleri ya da whatsApp aracılığı ile net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını göndermeleri ve başvuru ücretini ödemeleri Dubai elektronik vize başvuru işlemlerine başlamamız için yeterli olacaktır.

Uzmanlarımız sizleri süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması halinde bizlere belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresinize mail olarak Dubai Elektronik Vizeniz iletilecektir.

Dubai Vize Ücretleri - Çanakkale

Dubai Elektronik Vize başvuru ücretlerini; vize türleri, geçerlilik tarihleri ve giriş sayıları gibi etkenler belirlemektedir. Dubai ziyaret planlamanızı yaparken uzmanlarımıza yukarıdaki vize türlerinden hangisinin sizler için uygun olabileceği konusunda karar verebilmek için detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Uzmanlarımıza belirtmiş olduğunuz vize türünün 2022 yılına ait güncel vize danışmanlık ücret listesine ulaşmak, vize türleri hakkında bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan rehberlik talep etmek için Çanakkale Dubai Vize Merkezi Şubemizi +90 (850) 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, canakkale@vizemerkezi.com adresine elektronik posta atabilir ya da ofisimizi ziyaret ederek canlı destek alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç İçerisinde Sonuçlanır? - Çanakkale

Dubai Elektronik Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Dubai konsolosluklarında bulunmaktadır. Başvuru değerlendirme süreleri ortalama olarak 5 ila 7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu belirtilen süreler kesin olmamakla beraber ortalama değerlerdir. Başvuru sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvuru işlemlerine başlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Değerli ziyaretçilerimiz, Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Dubai Elektronik Vize başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamızı incelediniz. Başvuru işlemleri hakkında uzmanlarımızla görüşebilmek ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek için irtibat adreslerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Dubai Vizesi için dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Dubai'ye giriş yapılması ardından göçmenlik Ofisi, tüm yolcuları göz taramasından geçirmektedir.
  • Dubai vizesinin türüne göre sürenin aşılmaması halinde yolcu 3000 USD para cezası kesilmektedir.
  • Vizeniz onaylanması ardından vize sürenizde herhangi bir değişiklik yapılma ihtimali söz konusu değildir. Vize süresinin bitmesi ardından ülkeden çıkış yapmanız gerekmektedir. Tekrar giriş yapmanız gerekmekte ise yeni vize başvurusunda bulunmanız lazımdır.

Çanakkale Dubai Vize Merkezi şubesi olarak siz değerli seyahatçilerimize Dubai seyahatlerinde iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vize Merkezi Çanakkale

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Çanakkale R.T 19/01/20, 09:36
Dubai’de yaşayan kardeşimin yanına tatile gitmek istiyorum ne yapmalıyım? İki haftalık Turistik Vizesine başvuru yapmak istiyorum davetiye istemem gerekiyor mu? Dubai Vizesi Çanakkale İl’inden alınır mı? Turistik Vize başvuruları için hangi evraklar gereklidir? Dubai Vize başvurumu sizin aracılığınız ile yapabilir miyim? Dubai Vizeleri Pasaporta işleniyor mu?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 38625