Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 20 56

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Vize Merkezi Bursa şubemize hoş geldiniz. Bu sayfa Dubai vizesini Bursa’dan başvuru yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Dubai vizeniz için Bursa’dan başvuru yapmak için sayfada belirtilen bilgileri okumanız gerekmektedir. Bursa’da ikamet edip Dubai vizesi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Temsilcilerimiz Dubai vizesi başvuru işleminizi sizin için takip edecektir.

Dubai vizesi için Dubai Konsolosluğu’na bireysel olarak başvuru yapmaya gerek yoktur. Aynı zamanda parmak izi verme uygulaması gerekli olmadığından Dubai vizesi için gereken olan evrakları kargo veya e-posta ile tarafımıza gönderirseniz vize başvurunuzu sizin için yapabilmekteyiz.

Dubai e-vize başvuru işlemi online olarak yapılmaktadır. Dubai vizesi e-vize olmasından dolayı online ortamda verilen bir vizedir. E-vize başvuru işlemini Vize Merkezi Dubai sayfasından istenen gereken evrakları hazırlayıp internetten sisteme yüklemek şartıyla yapabilirsiniz. Dubai e-vizesine başvuru yapabilmek için Dubai sayfasında yer alan başvuru formunun doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Formda istenen bilgiler doldurularak başvuru işlemi tamamlanabilmektedir.

Bursa’dan Dubai vizesine başvurunuzu Vize Merkezi internet sitemizden yapabilir veya temsilcilerimizi arayarak başvuru için gerekli belgeleri öğrenip belgeleri e-posta aracılığa gönderip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vize Merkezi Bursa şubesi, başvurunuzu sizin yerinize takip ederek Dubai vizenizi kolayca sahip olmanıza yardımcı olur. Vize Merkezi İzmir şubesi Dubai vizesi başvuru işlemleriyle ilgili olarak danışmanlık hizmeti verir. Dubai, Ortadoğu bölümümüz vizenizi en kolay yoldan almanız için destek olur. Dubai vizesi bir online vize olması nedeniyle Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir.

Dubai vizesi için Bursa şubemizi arayarak başvurunuzla ilgili güncel bilgileri dubai@vizemerkezi.com e-mail adresine iletişim detaylarınızı göndererek öğrenebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Dubai vizesi başvurunuzu Bursa şubemizin yardımıyla almak isterseniz Dubai sayfamızda yer alan bilgileri okuyabilir, başvuru işleminizi Bursa ofisimiz üstünden yapabilirsiniz.

Dubai vizesi Vize Merkezi Bursa şubesinden nasıl alınır?

  1. Adım: Dubai vizesine başvurmak için öncelikle seyahatin amacına göre vize türünün seçilmesi gerekmektedir. Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir e-vizedir. Dubai e-vize başvuru formuna Dubai sayfasından ulaşılabilmektedir. Formda istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için gerekli belgeleri hazırlayıp e-mail aracılığıyla Vize Merkezi Dubai bölümüne göndererek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Danışmanlarımız başvurunuzu işleme hızlıca koyacaklardır. İstenen belgelerle ilgili sorularınızı temsilcilerimizi arayarak sorabilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için hazırlanan gerekli evrakları içeren başvuru dosyasını Bursa şubemize kargo ile ya da şubemize kendiniz gelerek verebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta mühür basılarak verilen bir vize değildir. Konsolosluk onaylanan vize e-posta ile gönderilir. Vizesi onaylanan yolcu vizeyi bilgisayardan renkli çıktısını almak ve yolculuğunun sonunda kadar pasaportun arasında taşımalıdır.

Dubai vizesinin onaylandığı size telefon veya e-mail ile haber verilmektedir. Dubai vizenizi Bursa şubemizden çıktı olarak teslim alabilir veya tarafınıza e-mail ile gönderilmesini talep edip kendiniz bilgisayardan renkli olarak çıktısını alabilirsiniz. Dubai vizeniz için tarafımıza vereceğiniz ev veya iş adresi, telefon, e-posta bilgileriniz güncel olmalıdır.

Dubai Bursa şubesinin çalışma saatleri

Bursa şubemize evrak teslimi için çalışma saatlerimiz içinde randevuya gerek olmadan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte Dubai vizesi e-vize özelliği taşıdığından Vize Merkezi Dubai sayfasından çalışma saatlerinde başvuru yapabilirsiniz.

Hafta içi Pazartesi – Cuma: 08:30 – 18:30

Hafta sonu Cumartesi 08:30 – 14:00

Online Dubai vizesi nasıl alınır?

Dubai Bursa şubemizden Dubai seyahati öncesinde online formun doldurulması gerekmektedir. Online başvuru formunda sizden istenen bilgiler ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. Fakat başvuru işleminizi yapmadan vize türüne karar verip ona göre vizenizi seçmelisiniz. Vizenin türü seçildikten, gereken belgeler renkli olarak taratılıp sisteme yükledikten, başvuru formunu da doldurduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış olur.

Dubai vizesi için gereken evraklar

Dubai vizesi için belgeleri hazırlamadan önce seyahatin amacına göre vizenizi belirlemeniz gerekmektedir. Vize tiplerine göre olan belgelere Dubai sayfamızdan bakabilirsiniz. Dubai vizeleri seyahatin niyetine göre değişir. Dubai vize türleri şu şekildedir; turistik vize, ticari vize ve transit vizedir. Ziyaretinizin amacına uyan vizeyi seçip, gereken belgeleri hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Dubai vizesi için istenen belgeler şu şekildedir. Dubai vizesi için pasaportun en az 6 ay geçerli olması gereklidir. Taranmış renkli nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaportta kişinin bilgilerinin yer aldığı sayfanın taranmış renkli fotokopisi, vize ücretinin ödendiğine dair banka dekontu, taranmış renkli oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi Bursa şubesi ile yapacağınız Dubai vize başvurunuz ile vizenizin zamanı kadar turistik, aile, akraba, arkadaş, iş görüşmesi ve ticari ziyarette bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda problem olmaması açısından e-mail ile göndereceğiniz evraklarla beraber seyahatin ne kadar süreceği, ülkeye giriş çıkış sayılarını bize bildirmenizi isteriz

Dubai Konsolosluğu vize başvuru işlemlerini direkt olarak kabul etmez. Dubai vize başvurularınızı Dubai Göçmenlik Ofisi ile beraber çalışan Vize Merkezi ile yapabilirsiniz.

Dubai vize başvuru uygulaması

Dubai Konsolosluğu umuma mahsus yani bordo renkli pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize uygular. Türk vatandaşlarının Dubai’ye seyahatleri öncesinde vize başvuru işlemlerini başlatmaları gerekmektedir. Hizmet, Hususi ve Diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları Dubai seyahatlerinde 90 günü aşmamak koşuluyla vizeden muaftırlar.

Dubai vizesi önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmenlik Ofisi ülkeye giriş yapan kişileri Dubai Havalimanı’nda göz taramasına tabi tutmaktadır. Dubai vizesi başvurusu Göçmenlik Ofisi’nin yetkilendirdiği vize merkezleri aracılığı ile yapılmaktadır. Vize başvurusunun seyahatten en az on gün önce yapılması tavsiye edilir.

Aldığınız vizenin tipine göre vizenin zamanını aşmanız durumunda Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından kişi başına 3000USD para cezası kesilmektedir. Dubai vizesinin alındıktan sonra uzatılma imkanı yoktur. Vizenin süresi dolduğunda Dubai’den ayrılmak ve tekrardan vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvuru işleminiz internet üzerinden sisteme girişi yapıldıktan sonra 2-3 iş günü yani 72 saat içinde onaylanmaktadır. Fakat Cuma ve Cumartesi günleri Göçmenlik Ofisi’nin tatil günleridir. Başvurunuzun tatil günlerine denk gelmesi durumunda onay süresi uzayabilmektedir. Dubai vizesinin onay süresi konsolosluğun inisiyatifindedir.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vize ücreti başvurunun işleme alınması için istenir. Konsolosluk tarafından reddedilen ya da bir nedenden dolayı ret alan başvuruların ücreti iade edilmez. Duba vize ücreti vizenin türüne, süresine giriş ve çıkış sayısına göre değişmektedir. Dubai vize ücretleri için Bursa şubemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dubai Vize Merkezi Bursa

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Dubai Vizesi Bursa H. Kutner 09/04/20, 12:00
Merhaba, Dubai vizesi Bursa ilinden başvuru yapabilir miyiz? Dubai’de ikamet eden kuzenimin yanına ziyarete gideceğim fakat 24 yaşında bir bayan olduğum için tek başıma ziyaret edemeyeceğimi duydum bu durum doğru mudur? Dubai seyahatimi yapabilmem için iş yerimden bir yazı alsam tek başıma gidebilir miyim? Bu konu çok önemli seyahat tarihim yaklaşıyor lütfen yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5684