Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 50 24

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Vize Merkezi Antalya şubesine hoş geldiniz. Bu sayfa Dubai vizesini Antalya’dan başvuru yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Antalya Vize Merkezi Dubai vizesi işlemleri seyahat amacınıza uygun olan evrakların düzenlenmesinden başvurunun ihtiyaç duyulan vize kategorisinde yapılmasına kadar doğru bir yönetim gerektiren zorlu bir işlem sürecidir. Dubai vize işlemleirnde uzman olan Antalya Vize Merkezi, Dubai vizesi işlemlerinde evrak takibi vize sürecini kuralara uygun bir şekilde yaparak başvuru sahiplerine destek olmaktadır.

Antalya Dubai Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak vize talebinizi belirtebilirsiniz.

Vize Merkezi, Dubai vizesi Antalya departmanı başvuruda bulunan kişileri doğru şekilde yönlendirerek ve vize süreci boyunca oluşabilecek sorunlara karşı her türlü önlemi alarak başvuru sahibine destek olmaktadır.

Dubai vizenize Antalya’dan başvuru yapabilmek için sayfada ayrıntılı olarak yer alan bilgileri okumanız gereklidir. Antalya’da yaşayıp Dubai vizesi almak için Vize Merkezi temsilcilerimile iletişim kurabilirsiniz.

Antalya vizesi için Dubai Konsolosluğu’na şahsen başvuru yapmaya gerek bulunmamaktadır. Bununla birlikte parmak izi verme uygulaması gerekmediğinden Dubai vizesi için gerekli olan evrakları kargo veya e-mail ile tarafımıza ilettiğiniz takdirde vize başvurunuzu sizin adınıza yapabilmekteyiz.

Dubai vizesi (e-vize) başvuru işlemi online olarak yapılmaktadır. Dubai vizesi e-vize özelliği taşımasından dolayı online ortamda verilen bir vize türüdür. E-vize başvuru işlemini Vize Merkezi Dubai sayfasından istenen gerekli evrakları hazırlayarak internetten sisteme yüklemek koşuluyla yapabilirsiniz. Dubai e-vizesine başvuru yapabilmek için Dubai sayfasında bulunan başvuru formunun tam ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Formda istenen bilgiler doldurularak başvuru işlemi tamamlanabilmektedir.

Antalya’dan Dubai vizesine başvurunuzu Vize Merkezi internet sitemiz üzerinden yapabilir veya temsilcilerimizi arayarak başvuru için gereken belgeleri öğrenip gerekli belgeleri e-posta ile göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya şubesi, başvurunuzu sizin adınıza takip ederek Dubai vizenize rahatça sahip olmanıza yardımcı olur. Vize Merkezi Antalya şubesi, Dubai vizesi başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti verir. Dubai, Ortadoğu departmanı vizenizi en kolay yoldan almanız için destek olur. Dubai viziesi, online vize olması nedeniyle Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilmektedir.

Dubai vizesi için Antalya şubemizi arayarak başvurunuzla ilgli güncel olan bilgileri dubai@vizemerkezi.com e-mail adresine iletişim bilgilerinizi göndererk öğrenebilirsiniz.

Dubai vizesi başvurunuzu Antalya şubemizin desteğiyle almak isterseniz Dubai sayfamızda yer alan detaylı bilgileri okuyabilir, başvuru işleminiz Antalya ofisimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Dubai vizesi Vize Merkezi Antalya şubesinden nasıl alınır?

  1. Adım: Dubai vizesine başvuru yapmak için öncelikle seyahatin amacına göre vize türünün belirlenmesi gereklidir. Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınan bir e-vizedir. Dubai e-vize başvuru formuna Dubai sayfasından ulaşılabilir. Başvuru formunda istenen bilgileri doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi için gereken evrakları hazırlayarak e-posta ile Vize Merkezi Dubai bölümüne ileterek de başvuru yapabilirsiniz. Temsilcilerimiz başvurunuzu işleme hızlıca alacaklardır. Gerekli evraklarla ilgili sorularınızı danışmanlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için hazırlanan gereken evrakları içeren başvuru dosyasını kargo ile ya da e-posta ile tarafımıza iletebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta mühür basılarak verilen bir vize değildir. Konsolosluk tarafından onaylanan vize e-posta ile gönderilmektedir. Vizesi onaylanan yolcu vizesini bilgisayardan renkli çıktı olarak almalıdır ve yolculuğunun sonuna kadar pasaportunun arasında taşıması gereklidir.

Dubai vizesinin onaylandığı tarafınıza telefon veya e-mail ile haber verilir. Dubai vizeniz için tarafımıza bildireceğiniz ev ya da iş adresi, e-posta, telefon bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Online Dubai vizesi nasıl alınır?

Dubai Antalya şubemizden Dubai seyahati öncesinde online başvuru formunun doldurulması gereklidir. Online başvuru formunda tarafınızdan istenen bilgileri belirtmeniz gerekmektedir. Ancak başvuru yapılmadan önce vize türüne karar verilmelidir. Vizenin türü seçildikten, gereken belgeler renkli olarak taratılıp sisteme yükledikten, başvuru formunu da doldurduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış olur.

Dubai vizesi için gerekli evraklar

Dubai vizesi için gerekli belgeler hazırlanmadan önce seyahatin amacına göre vize türü belirlenmelidir. Vize türlerine göre değişen belgelere Dubai sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dubai vizeleri seyahatin amacına göre değişmektedir. Dubai vize türleri şu şekildedir; turistik vize, transit vize ve ticari vizedir. Seyahatinizin amacına uygun olan vizeyi seçip gerekli belgeleri hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz. Dubai vizesi için istenen evraklar şu şekildedir: Dubai vizesi için pasaportun seyahat tarihinden sonra en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Renkli taranmış nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaportta kişi bilgilerinin bulunduğu sayfanın taranmış renkli fotokopisi, vize ücretinin ödendiğini göstere banka dekontu, renkli taranmış oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi Antalya şubesi ile yapacağınız Dubai vizesi başvurunuz ile vizenizin süresi kadar aile, arkadaş, turistik, iş görüşmesi ve ticari ziyarette bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda sorun yaşanmaması için e-posta ile göndereceğiniz belgelerle birlikte seyahatin ne kadar süreceği, ülke giriş çıkış sayısı gibi detayları tarafımıza bildirmenizi isteriz.

Birleşik Arap Emirliği (BAE) Dubai Konsolosluğu vize başvuru işlemlerini direkt olarak kabul etmemektedir. Dubai vize başvurularınızı Dubai Göçmenlik Ofisi’nin yetki verdiği vize merkezleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dubai vizesi başvuru uygulaması

Dubai Konsolosluğu, umuma mahsus bordo renkli pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Türk vatandaşlarının Dubai’ye seyahat etmeden vize başvuru işlemlerini başlatmaları gereklidir. Hususi, diplomatik ve hizmet pasaportu sahibi Türk vatandaşları Dubai seyahatlerinde 90 günü aşmamak şartıyla vizeden muaftır.

Dubai vizesi için önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmenlik Ofisi, ülkeye giriş yapıldıktan sonra havalimanında göz taramasından geçirmektedir. Dubai vizesi başvurusunun seyahatten en az 10 gün yapılması tavsiye edilmektedir.

Alınan vizenin türüne göre vizenin süresinin aşılması halinde Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından kişi başına 3000 USD para cezası uygulanmaktadır. Dubai vizesinin alındıktan sonra uzatılma imkanı bulunmamaktadır. Vizenin süresi bittiğinde Dubai’den ayrılmak ve tekrar vize başvurusunda bulunmak gereklidir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvuru işlemi internet üzerinden sisteme girişi tamamlandıktan sonra 2-3 iş günü yani 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak Cuma ve Cumartesi günleri konsolosluğun tatil günleridir. Başvurunuzun tatil günlerine gelmesi halinde onay süresi uzayabilir. Dubai vizesinin onaylanması konsolosluğun inisiyatifindedir.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vize ücreti başvurunun işleme alınabilmesi için istenmektedir. Konsolosluk tarafından onay verilmeyen, reddedilen başvuruların ücreti geri ödenmemektedir. Dubai vize ücreti vizenin türüne, süresine, giriş ve çıkış sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Dubai Vize Merkezi Antalya

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Dubai Vizesi Antalya N. A. 03/04/20, 10:54
Merhaba, Dubai vizesi Antalya başvuru merkezi neresi? Vizeyi nasıl alacağız? Antalya'da Dubai Başkonsolosluğu var mı? Dubai 2020 fuarına ekibim ile katılmayı düşünüyoruz. Bu durumda hangi vize tipine başvuru yapmamız gerekiyor? Dubai'de gerçekleşecek fuar için vize başvurusunda fuar davetiyesi gerekiyor mu?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5426