Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 44 93

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Dubai Vize Merkezi, Altunizade şubesi olarak hazırladığımız bu sayfa, Dubai seyahatinizden önce size rehberlik etmesi amacıyla oluşturulmuştur. Yazının devamında, Dubai vize başvurusu nasıl yapılır, Dubai vize türleri nedir, hangi vize türü sizin seyahatiniz için uygundur, Dubai vize ücreti ne kadar ve Dubai vizesi kaç günde çıkar gibi çok sayıda sorunun yanıtına ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak; İstanbul Anadolu yakası başvuruları başta olmak üzere tüm Türkiye’den yapılacak vize başvurularında uzmanlarımız eşliğinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Altunizade Dubai vize başvurusu, Kadıköy Dubai vizesi, Tuzla Dubai vizesi, Anadolu Yakası Dubai vizesi ve Bostancı Dubai vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Alanında deneyimli ve uzman çalışanlarımız sayesinde Dubai vize işlemleriniz en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru işlemlerinizi başlatmak için 0216 706 44 93 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Dubai Vizesi Altunizade

Türkiye Cumhuriyeti Hususi Pasaport, Diplomatik Pasaport ve Hizmet Pasaportu sahipleri 90 güne kadar yapacakları Dubai seyahatlerinde vize uygulamasından muaftır. Umumi pasaport sahibi vatandaşların ise ülkeye giriş yapabilmesi için geçerli bir vizeye sahip olması gerekmektedir. İstanbul Anadolu yakasından başvuru yapacak ziyaretçilerimizin, pasaport taramalarını Dubai vizesi Altunizade şube temsilcilerimize aktarmaları halinde vize işlemleri hızlı bir şekilde başlatılmaktadır.

Başvuru evraklarının tamamı iletildiğinde ise başvuru işlemleri tamamlanır. Başvuru sahibinin randevu almasına ya da şahsen gelmesine gerek yoktur. Yapılan vize başvurusu değerlendirilmek üzere Dubai diplomatik temsilcilerine sunulur. Ülkemizde Dubai’nin Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu olmak üzere 2 diplomatik yetkilisi vardır. Vize başvurularını değerlendirme ve karar verme inisiyatifi yalnızca bu kurumlara aittir.

Dubai vize başvurusu yapmadan önce vize türünün doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Vize türü seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Altunizade Dubai vizesi başvurusu yapacak kişilerin talep edebileceği vize türleri aşağıdaki gibidir.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vizesi Altunizade şubesi olarak vatandaşlarımıza vize işlemlerinde danışmanlık etmek ve gereken işlemleri uzmanlar eşliğinde gerçekleştirmek adına hizmet sunmaktayız. Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları değil, yabancı ülke vatandaşlarının da vize alması adına gereken hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası’ndan Dubai vizesi başvurusu yapacak kişilerin Vize Merkezi Altunizade şubemize evraklarını iletmeleri yeterli olacaktır. 

Dubai vizesi için konsolosluk randevusu almanıza ve şahsen gelip parmak izi vermenize gerek yoktur. Dubai e-vize başvurusu sayesinde, konsolosluk akredite kurumları aracılığıyla en doğru ve hızlı bir şekilde vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evrakları iletmeniz ve ücret ödemesi yapmanız halinde vize işlemleriniz tamamlanarak konsolosluk onayına sunulmaktadır. Vize başvurusunda karar verme inisiyatifi olan kurum yalnızca diplomatik temsilciliklerdir. Altunizade’den Dubai vizesi için başvuru yapan kişilerin başvurusu kısa süre içerisinde sonuçlanır. Onaylanan vize başvurunuz temsilcilerimiz tarafından size e-mail yoluyla iletilecektir. Sizin, seyahat ederken bu e-vize çıktısını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar - Altunizade

Dubai vizesi Altunizade şubemizden başvuru işlemlerinizin yapılabilmesi için başvuru evraklarınızı bizzat getirebilir, kargo ile ulaştırabilir ya da orijinal evrak taramalarını e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Başvuru evrakları zaman zaman kişinin uyruğuna, reşit olup olmaması gibi durumlara bağlı değişiklik göstermektedir. Sizin adınıza hazırlanmış bir evrak listesi iletmemizi isterseniz 0216 706 44 93 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Dubai vizesi, az evrakla başvuru kolaylığı sağlayan bir vize türüdür. Hazırlamanız gereken evraklar aşağıdaki gibidir.

  • Pasaport: Seyahat sonrası en az 6 ay daha geçerli olmalıdır.
  • Kimlik: Arkalı önlü fotokopisi ya da taraması olmalıdır.
  • Oturum İzni: Türkiye vatandaşı olmayan kişilerin oturum iznini arkalı önlü fotokopi olarak ya da tarama olarak iletmesi gerekmektedir.
  • Banka Dekontu: Vize ücret ödemesinin yapıldığına dair

Yukarıda listelenen evrakları altunizade@vizemerkezi.com adresine e-mail yoluyla iletmeniz halinde başvuru işlemleriniz başlatılacaktır. Evrakları kargo ile ya da bizzat getirerek de ulaştırabilirsiniz. Dubai turistik vize, aile/arkadaş/akraba ziyareti vizesi ya da ticari vize için dilediğiniz her an başvuruda bulunabilirsiniz. Evrakları ilettiğiniz e-mail içeriğinde seyahat planınızı da aktarabilirsiniz. Böylelikle vize işlemleriniz sizin adınıza en hızlı şekilde gerçekleştirilecektir.

Dubai vize başvurularını, Dubai Konsolosluğu doğrudan kabul etmemektedir. Dubai Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak, Dubai Göçmenlik Ofisi ile birlikte çalışarak, başvuru sahiplerinin işlemlerini prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dubai Vize Ücretleri - Altunizade

Dubai vize ücretleri konsolosluk tarafından belirlenmektedir. Kişinin uyruğu, yaşı, talep ettiği vize türü, giriş – çıkış sayısı gibi durumlar vize ücretlerini belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Dubai vizesi Altunizade şubemize ulaşarak ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Altunizade Dubai vizesi şubemizden başvuru yapacak kişilerin, evraklar ile birlikte ücretin ödendiğine dair banka dekontunu muhakkak ibraz etmesi gerekmektedir. 

Dubai Altunizade Şubesinin Çalışma Saatleri

Vize Merkezi Altunizade şubemizle görüşme yapmak ya da vize başvurusunda bulunmak için randevu almanıza gerek yoktur. Çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz her an görüşebilir, evrak teslim edebilir ya da evraklarınızı teslim alabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir.

Hafta içi

  • Pazartesi: 08:30 – 18:30
  • Salı: 08:30 – 18:30
  • Çarşamba: 08:30 – 18:30
  • Perşembe: 08:30 – 18:30
  • Cuma: 08:30 – 18:30

Hafta sonu

  • Cumartesi: 10:00 – 14:00

Dubai Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Altunizade

Dubai vizesi Altunizade şubemizden yapmış olduğunuz başvurular konsolosluk onayına sunulur. Vize başvurularında karar yetkisi olan kurumlar yalnızca diplomatik temsilciliklerdir. Başvurunun sonuçlanma süresi genellikle 5 ila 7 gün içerisinde değişmektedir. Bu; ortalama bir süredir. Konsolosluk yoğunluğuna bağlı vize süresi azalabilir ya da artabilir. Seyahat esnasında herhangi bir problem yaşanmaması adına vize başvurunuzu seyahatinizden 20 gün önce yapmanız önerilmektedir.

Dubai Vizesi için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - Altunizade

Dubai’ye seyahat edecek vatandaşların birtakım konularda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bunlardan ilki; pasaport geçerlilik süresidir. Seyahat sonrası minimum 6 ay daha geçerliliği olması gerekmektedir. Vize başvurularınız, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Vize başvurunuz onaylandıktan sonra üzerinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir. Bu sebeple şube temsilcilerimiz ile paylaştığınız bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.

Bir diğer husus ise; yurt dışında mağdur olmamanız adına vize süresinden fazla zaman geçirmemeniz gerektiğidir. Vize geçerliliği dışında ülkede kalan kişilere 3000 USD para cezası uygulanmaktadır. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına vize şartlarına uygun seyahat etmeye özen gösteriniz.

Dubai Vize Merkezi, Altunizade şubesi olarak Dubai’ye yapacağınız seyahatlerde iyi yolculuklar dileriz.

dubai vize merkezi altunizade

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vize İşlemleri Altunizade E. Aksu 02/09/21, 12:30
Dubai Vize İşlemleri Altunizade ofisinizden yürütülüyor mu? Gerekli belgeyi yarın göndersem mail olarak vizem ne zaman çıkar 2 kişi olarak başvurucağız vize ücretini de cevaplar mısınız? Engin Aksu
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Anadolu Yakası Dubai vizesi S. Gencer Karcıoğulları 01/09/21, 15:47
Daha önce farklı bir acente üzerinden dubai vize almıştım ancak memnun kalmadım, araştırmalarımın sonucu birçok yerde şubesi olan firma olduğunuzu ve memnuniyet aldığınızı gördüm. Bir yıl içerisinde 4 kere dubaiye gitmekteyim ve sürekli başvuruda bulunmam gerekiyor. Anadolu Yakası Dubai vizesi başvurularımı sizin ile yürütmek istiyorum, vize ücretiniz ne kadar fatura düzenliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Altunizade Dubai Vizesi F. Mert 01/09/21, 13:24
Selam, Altunizade dubai vizesi başvurusu için hizmet veriyor musunuz? Gerekli olan belge nedir ve ücret hakkında bilgi rica ederim 15 eylül için turistik seyahatimin vize başvurusunu ne zaman gerçekleştirmem gerekmektedir. Biz 3 arkadaş başvuruda bulunacağız, şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 50366