Adana

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 53

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

dubai@vizemerkezi.com

Dubai Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Dubai Vize Merkezi Adana şubesine hoş geldiniz. Bu sayfa Adana’dan Dubai vizesine başvurmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Dubai vizesini hızlı ve güvenilir bir şekilde Adana’dan alabilmek için sayfada yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz. Bununla birlikte Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak Dubai vizesine sahip olmak için gerekli şartları ve evrakları öğrenebilirsiniz.

Dubai vizesi e-vize olmasından dolayı internet üzerinden başvuru yapılarak alınabilen bir vizedir. Dubai e-vize başvurunuzu Dubai sayfasından istenen gerekli evrakları sistem üzerinden yükleyerek de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Dubai e-vize işlemi online olarak yapılmaktadır. Dubai e-vize başvuru formuna Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından ulaşabilir, formda istenmekte olan bilgiler tam ve eksiksiz doldurularak başvuru yapılmış olur.

Adana ve yakın çevresindeki illerden Dubai vizesi başvurunuzu Vize Merkezi’nin internet sitesi üzerinden başvuru için tarafınızdan istenen gerekli belgeleri web sitesinden sisteme yükleyerek ya da belgeleri e-posta ile göndererek başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Vize Merkezi Adana şubesi vize başvuru işlemlerinizi sizin adınıza takip etmektedir. Vize Merkezi Adana şubesi, Dubai vizesi başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti verir.

Dubai vizesi için konsolosluğa şahsen başvuru yapmak ya da parmak izi vermek gibi uygulamalar gerekmediğinden evrakları Vize Merkezi Adana şubesine e-posta ile veya Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından online başvuru yapabilirsiniz.

Dubai vizesi online vize olduğundan Türkiye’nin bütün illerinden başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Dubai vizesi için Adana şubemizle iletişime geçerek, gereken güncel bilgileri dubai@vizemerkezi.com e-posta adresine iletişim bilgilerini göndererek alabilir, sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

Dubai vize başvurusunu Adana şubemizden yapmak istediğiniz durumda Vize Merkezi Dubai sayfasında yer alan bilgileri detaylı olarak inceleyebilir, başvurunuzu Adana şubemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai vizesi Vize Merkezi Adana Şubesine nasıl yapılır?

  1. Adım: Dubai vizesi online başvuru yapılarak alınabilen bir e-vize’dir. Dubai e-vize başvuru formuna Vize Merkezi’nin internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda belirtilen bilgileri tam olarak doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Adım: Dubai vizesi başvurusu için istenen evrakları hazırlayıp e-mail ile Vize Merkezi Dubai departmanına iletebilirsiniz. Temsilcilerimiz vize başvurunuzu hızlıca işleme koyacaklardır. Evraklar ile ilgili sorular için temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
  3. Adım: Dubai vizesi için gereken belgeleri içeren vize başvuru dosyanızı Adana şubemize kargoyla veya evraklarınızı renkli olarak taratıp e-posta ile gönderebilirsiniz.
  4. Adım: Dubai vizesi pasaporta basılı olarak verilen bir vize türü değildir. Konsolosluk tarafından onaylanan vize online ortamda e-posta ile gönderilir. Dubai vizesi sahibi kişi vizenin bilgisayardan renkli olarak çıktısını almak ve Dubai yolculuğu boyunca pasaportunun arasında taşıması gerekmektedir.

Dubai vizeniz sonuçlandığında, sonucu size telefon ya da e-mail ile bildirilir. Vize için temsilcilerimize vereceğiniz iş adresi, ev, telefon ve e-posta bilgilerinizin güncel olması şarttır.

Dubai Adana şubesinin çalışma saatleri

Dubai vizesi başvurunuz için Adana şubemize belge teslimi için çalışma saatleri içinde randevuya gerek kalmadan başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Dubai vizesi e-vize olmasından ötürü Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından istediğiniz zaman online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Hafta içi Pazartesi-Cuma: 08:30-18:00

Hafta sonu Cumartesi: 08:30-14:00

Dubai vize başvuru uygulaması

Dubai, umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Dubai’ye seyahatleri öncesi Türk vatandaşlarının vize başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları ziyaretlerinde 90 günü aşmamak koşuluyla vize uygulamamaktadır.

Dubai vizesi için gerekli evraklar

Dubai vizesi için evrak hazırlamadan önce seyahatin amacına istinaden vize türünü belirlemeniz gereklidir. İhtiyacınız olan vize türlerine göre istenen evrakları Dubai sayfasından inceleyerek öğrenebilirsiniz. Dubai vize türleri; Dubai turistik vize, Dubai ticari vize ve Dubai transit.

Ziyaretinizin amacına uygun olan vize türlerinden birini seçebilir, gerekli evrakları hazırlayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Konsolosluk tarafından istenen belgeler, vize türüne göre değişmektedir.

Dubai vizesi için pasaportun seyahat sonrası için en az 6 ay geçerli olması gereklidir. Renkli taranmış nüfus cüzdanı fotokopisi, vize ücretinin ödendiğine istinaden banka dekontu, renkli taranmış oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)

Vize Merkezi Adana şubesi ile yapacağınız Dubai vizesi başvurusu ile vizenin süresine dolana kadar turistik, aile, arkadaş ziyareti, iş görüşmesi ve ticari ziyarette bulunabilirsiniz. Konsolosluk tarafından onaylanan vize ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğini de giriş yapabilirsiniz.

Dubai vizesi başvuru işlemlerinde bir sorun yaşamamak için e-posta ile göndereceğiz evraklarla birlikte ziyaretin süresi, Dubai’ye giriş çıkış sayısı gibi detayların belirtilmesi gereklidir. Dubai Emirliği vize başvurularını direkt olarak kabul etmemektedir. Dubai vize başvurularınızı Dubai Göçmen Bürosu ile çalışan Vize Merkezi ile yapabilirsiniz.

Online Dubai vizesine nasıl alınır?

Dubai Adana şubemizden Dubai’ye yapılacak seyahatler için online başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Online başvuru forumunda istenen bilgiler detaylı olarak belirtilmelidir.

Ancak başvurudan önce vizenin türüne karar verilmesi gerekmektedir. Vize türü seçildikten sonra gerekli evraklar renkli taratılıp vize başvuru formu doldurulup başvurunun sisteme yüklenmesi gereklidir.

Dubai vizesi için önemli hatırlatmalar

Dubai Göçmenlik Ofisi, Dubai’ye giriş yapılmasının ardından havalimanında göz taramasından geçirmektedir. Dubai vizesi başvurusunun seyahatten en az 10 gün önce yapılması tavsiye edilmektedir.

Dubai vizesinin türüne göre süresinin aşılması durumunda kişi başına 3000 USD para cezası uygulanmaktadır. Dubai vizesinin onaylandıktan sonra uzatılma imkanı bulunmamaktadır. Ancak vizenin zamanı dolduğunda ülkeyi terk etmek ve yeniden bir vize başvurusu yapmak gerekmektedir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize başvuru işlemi online sisteme girişi yapıldıktan sonra 2-3 iş günü yani 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Ancak Cuma ve Cumartesi günleri konsolosluğun tatil günleridir. Başvurunun tatil günlerine gelmesi halinde vizenin sonuçlanma süresi uzamaktadır. Dubai vizesinin onaylanması tamamen konsolosluğun inisiyatifindedir.

Dubai vizesi ücreti

Dubai vizesi ücreti başvurunun işlemlerinin başlatılması için istenir. Konsolosluk tarafından onayı verilmeyen veya reddedilen başvuruların ücreti geri ödenmemektedir. Dubai vize ücreti vizenin türüne, süresine, giriş ve çıkış sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Dubai Vize Merkezi Adana

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Dubai Vizesi Adana G.K. 09/04/20, 10:08
Merhaba, Dubai Vizesine başvuru yapmak istiyorum fakat bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle 21 yaşındayım fakat 25 yaş altı olan bayanların Dubai’ye seyahat edemediklerini duydum bu bilgi doğru mudur? Dubai Vizesi Adana İl’inden yapılıyor mu? Dubai Vizesine başvuru yapabilmem için hangi evraklar gerekli? Adana’dan Dubai Vizesine başvuru yapabilir miyim? Çalıştığım iş yerinden hangi belgeleri istemem gerekiyor? Vize başvurusunda bana yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 20378