Konsolosluk

Doğu Timor Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Doğu Timor vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Doğu Timor vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Doğu Timor vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Doğu Timor vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Doğu Timor Konsolosluğu

Doğu Timor Sultanlığının Türkiye’de bir resmi konsolosluğu ya da elçiliği bulunmamaktadır. Vize başvuruları genellikle diğer konsolosluklar ya da yurtdışında Doğu Timor vizesi veren ülkeler üzerinden yapabilirsiniz. Avrupa vatandaşları Belçika ülkesinden ve Türkiye vatandaşları Endonezya konsolosluğu üzerinden başvuru yapabilir.

Bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Doğu Timor vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Doğu Timor vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Doğu Timor vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Doğu Timor vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Doğu Timor vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...