Cezayir Çalışma Vizesi

n. kazılıyol 05/08/16, 18:07
Vize Merkezi iyi günler. Cezayir'deki bir firmaya çalışmak için eleman göndermemiz gerekiyor. Firma ile anlaşma imzaladık. Daha önce de Cezayir vize işlemlerimizi sizin üzerinizden yürüttük, memnun kaldık. Tüm işlemleri sizin üzerinizden yürütmek istiyoruz. Hangi evraklar ile başvuru yapabiliriz?
Vize Merkezi

Sayın ilgili merhaba,

Aşağıda Cezayir çalışma vizesi başvuru işlemleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Daha detaylı bilgiler için Çağrı Merkezi yetkililerimizi arayark destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Kurumumuz Cezayir çalışma vize başvuru işlemlerini sizlerin adına yürütebilmektedir. Cezayir çalışma vizesi için gerekli evrak listesini, Cezayir çalışma vizesi başvuru formunu ve Cezayir çalışma vizesi başvuruları için hazırlanması gerekecek diğer sozleşme ve dökümanları e-posta yoluyla sizlerle paylaşacağız. Tarafınıza yönlendirilmiş mailde bulunan evrakları açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırlayın ve size en yakın şubemize ulaştırın. Cezayir çalışma vizesi evraklarınızı Kurumumuza şahsen ulaştırma zorunluluğunuz yoktur. Dilerseniz kargo hizmeti alabilir veya üçüncü bir kişi aracılığıyla evraklarınızı en yakın merkezimize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Cezayir çalışma vizesi başvuruları sırasında hazır bulunmanız gerekmemektedir. Kurumumuz Cezayir çalışma vize başvurularınızı şahsen gelmenize gerek kalmadan gerçekleştirecek ve sonuçlanmasını sağlayacaktır. Yine Cezayir çalışma vize başvuruları için belgelerinizin tercüme ve resmi makamlardan tastik işlemleri kurumumuz tarafından yürütülecektir. Cezayir çalışma vize başvuru işlemleri başvuru tarihi sonrası 5 ila 15 iş günü arasında değişen sürede sonuçlanmaktadır. Cezayir çalışma vizesi başvurularınız bir öngörü olarak belirttiğimiz bu süreden daha erken veya daha uzun sürede suçlanabilir bu ve benzeri durumlarla karşılaşılması halinde ise yetkililerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

Cezayir vizesi başvurularınız için hazırlamış olduğunuz evrakları size en yakın şubemize ulaştırmanız yeterlidir. Vize başvuru işlemlerinizin her aşaması Kurumumuz tarafından yürütülecek olup şahsen gelmenize gerek kalmadan başvuru işlemlerinizi sonuçlandıracağız. 

Önemli! Cezayir çalışma vizesi başvuru işlemlerinize seyahat tarihinizden en geç 30 gün önceden başlamış olmaya özen gösteriniz.

İyi günler dileriz..

 

M. yılmaz 22/04/19, 11:34

Slm ben cezayire çalışmaya gidecem.evliyim oturma izni alıp kaç gün sonra eşimide yanıma alabilirim.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x