Amerika vizem var Cezayir'e vize alabilir miyim?

Ö. Faruk Şendur 25/07/16, 14:37
Sayın Cezayir vize merkezi ve okuyucularına Cezayir vizesi alacaktım. Amerikan ve Türk vatandaşıyım. Vizeye ihtiyacım var mı? Yok mu? Amerika'ya Cezayir vizesi istenmiyorsa uçak biletimi alıp gitmek istiyorum.
Vize Merkezi

Cezayir Amerikan ve Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir. Türkiye pasaportunuzla işlem yaparak Cezayir vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Yeşil pasaportunuz veya hususi pasaportunuz varsa 90 güne kadar Cezayir vizesinden muaf olursunuz. Cezayir vizesi için seyehat amacınıza uygun evrakları hazırlamanız gerekecektir. Turistik vize evrakları için buraya tıklayın.

Cezayir turistik vize başvurularında da davetiye ile başvuru yapılması koşulu vardır. Cezayir turistik vize davetiyesi Cezayir'deki seyahat acentesinden temin edilmekte olup davetiye mail olarak edinebilir, fotokopisini başvuru dosyanıza ekleyebilirsiniz. 

Vize Merkezi Cezayir başvurularında deneyimli ekibiyle himet vermektedir. Temsilcilerimizi arayarak güncel evrak listesini talep ettiğinizde gerekli evrak listesi tarafınıza mail ile gönderilecektir.

Cezayir vizesi başvurularında parmak izi işlemi gibi prosedürler olmadığından ve şahsen başvuru yapmanıza da gerek olmadığından Vize Merkezi işlemlerinizi sizin adınıza yürütebilmektedir. Türkiye'nin neresinden olursa olun evraklarını istanbul veya Ankara'daki şubelerimize ulaştırdığınız taktirde başvurunuz ortalam 10 gün içinde sonuçlanır ve pasaportunuz bize bildirdiğiniz adresinize kargo ile gönderilir. 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.