Turistik Vize

Cape Verde Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Cape Verde vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Cape Verde vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Cape Verde vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Cape Verde vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Cape Verde Turistik Vize Belgeleri

Cape Verde’de eğlence, gezi ve turistik amaçlar için yapacağınız seyahatlerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak vizeye tabisiniz. Cape Verde vizeleri 90 güne kadarki bir süre için verilir ve vize onayı geldikten sonraki 180 gün içinde ülkeye giriş yapılmalıdır. Cape Verde Turistik vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 6 ay geçerli olmalıdır)
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Cape Verde vize başvuru formu
 4. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri
 5. Bankada yeterli miktarda para
 6. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için)
 7. Cape Verde vizesi ücreti ödenti dekontu
 8. Mal ve mülk gibi sahip olduğunuz kıymetlerin tapu, ruhsat vs. belgeleri
 9. Sarıhumma aşısı belgesi
 10. Cape Verde’de kalacağı yerin adres bilgileri
 11. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir.

Cape Verde vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Cape Verde vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Cape Verde vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Cape Verde vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

 

daha fazla göster

CAPE VERDE VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 27
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 27
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 27
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 15 27
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2084
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5082
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com