Cape Verde Vize İşlemleri

Cape Verde Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
 
Cape Verde'ye kısa süreli seyahat için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Türkiye’ye en yakın Cape Verde Büyükelçiliği Almanya (Berlin) ve İspanya' da  (Madrid) görev yapmaktadır.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Cape Verde Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Türkiye Cumhuriyeti Bordo Pasaport (umuma mahsus), Yeşil Pasaport (hususi), Gri Pasaport (Hizmet) ve Siyah Pasaport (diplomatik) sahipleri Cape Verde vizesine tabidirler.  Cape Verde'ye seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Cape Verde Konsolosluğu'na vize başvurusunda bulunmaları gereklidir.
 
Cape Verde Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Cape Verde vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Cape Verde Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Türkiye dışında görev yapan Cape Verde Konsolosluklarının iş yoğunluğuna, resmi tatil günlerine bağlı olarak vize işlem süresi uzayabilmektedir. Bu sebepten ötürü Cape Verde vizesi için başvuru yapacak kişilerin mümkün olabilen en erken tarihte (1 ay evvelinden) işlemleri başlatmaları gerektiğni bilmeleri gereklidir.
 
Cape Verde Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Cape Verde Vize Temsilcileri, Cape Verde vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Cape Verde vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Cape Verde'ye uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Cape Verde vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

Cape Verde Vize İşlemleri:

Türkiye Cumhuriyeti Bordo Pasaport (umuma mahsus), Yeşil Pasaport (hususi), Gri Pasaport (Hizmet) ve Siyah Pasaport (diplomatik) sahipleri Cape Verde vizesine tabidirler. Cape Verde vize başvuru işlemlerinde bulunacak T.C. vatandaşlarının, Türkiye dış temsilciliği Cape Verde Konsolosluğu bulunmamasından ötürü Cape Verde vizesi işlem başvurularını Türkiye dışındaki temsilciliklerinden yapmaları gerekmektedir

Cape Verde Konsolosluğu, Cape Verde vizesi için başvuru yapacak kişilerin mümkün olabilen en erken tarihte (1 ay evvelinden) işlemleri başlatmaları gerektiği konusunda uyarıda bulunmaktadır.

Çalışma ve Öğrenim amaçlı Cape Verde vizesinin sonuçlanma süresi her ülkedeki Cape Verde Konsolosluğu’na göre değişebilmektedir. Ancak 2-3 ay ya da daha uzun bir sürede sonuçlanabilmektedir.

Türkiye dışındaki Cape Verde Konsolosluğu’na vize başvurusu öncesinde pasaport geçerlilik süresinin başvurulan tarihten ileriye doğru en az 1 yıl olmasına özen gösterilmelidir. Yıpranmış pasaportla yapılan Cape Verde vize başvurusu, konsolosluk yetkilileri tarafından kabul edilse ve vize verilse bile Cape Verde sınırından geri çevrilme riski bulunmaktadır.

Yükleniyor...
CAPE VERDE VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 27
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 27
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 27
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com