Cape Verde Fahri Konsolosluğu İstanbul

Cape Verde Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Cape Verde vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Cape Verde vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Cape Verde vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Cape Verde vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Cape Verde konsolosluk işlemleri için Cape Verde İstanbul Fahri Konsolosluğu'ndan hizmet alabilirler.
 
Cape Verde İstanbul Fahri Konsolosluğu, Cape Verde vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Cape Verde vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkisi dahilinde görev üstlenmektedir.
 
Cape Verde İstanbul Fahri Konsolosluğu Görevi:
 

Türkiye Cape Verde temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten İstanbul Fahri Cape Verde Konsolosluğu, Türkiye ile Cape Verde arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Fahri Cape Verde Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Cape Verde’ye ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirecek kişilere, Cape Verde vizesi işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
 
Cape Verde İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: Çengelköy, Doktor Dağlar Cd. No:14 34680 Üsküdar/İstanbul
 
Telefon Numarası: 216 318 6767
 
Faks Numarası: 216 318 9362
 
Elektronik posta adresi: istanbul@republicacaboverde.cc    ssiper@republicacaboverde.cc

 

daha fazla göster

Yükleniyor...