ÇAD VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

H.B 26/02/19, 12:20
Sorum Çad vatandaşı Mohamed Gadet ile ilgili. kendisi bana ticari davetiye gönderdi benim vize için hazırlamam gereken evraklar nelerdir tespit için yardım istirham ediyorum. Av. Halit
Vize Merkezi

Merhaba,

Çad Ankara Büyükelçiliğinden ticari vize başvurusu gelen davetiyeniz üzerinden hazırlamanız gereken evraklar hakkında detaylı bilgilendirme için Vize merkezi danısmanları ile iletişime geçtiğinizde hazırlamanız gereken evrak listesi ve ücret bilgisini temsilcinizde öğrenebilirsiniz. Ankara Çad Büyükelçiliğinden başvuurlarımız yapılmaktadır hazırlamış oldugunu Çad ticari evrak listesini temsilcinize kargo yolu ile veya ofislerimize kendiniz teslim edebilirsiniz. Çad vizesine başvurmak isteyen Umuma mahsus(Bordo), Hususi(yeşil) pasaport sahibi kişiler vizeye tabii tutulmaktadır, ayrıca Çad vizesi için bölge ayrımı yoktur Türkiye'nin her yerinden başvuru kabul edilmektedir.

vize başvurunuz için çalışma durumunuza uygun gerekli evraklar tarafınıza mail ortamında iletilecektir, hazırlamış oldugunuz evraklar uzmanlarımız tarafından inceleyip başvuru için hazır hale getirilecektir. Çad ticari başvurularımz ortalama 15 iş gününde sonuclanmaktadır sonuclandıgında vize merkezi sizin adınıza pasaportunuzu teslim alıp size iade edecektir. kargo yolu ile veya ofislerimizden teslim alabiliyorsunuz.

 

Saygılarımla

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x