Burundi Vize İşlemleri

Burundi Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
Burundi'ye kısa süreli seyahat için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Burundi Ankara Büyükelçiliği'ne yapılması gereken Burundi vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Burundi Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Burundi’ye seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus, Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Burundi vizesine tabidirler. Burundi'ye seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Burundi Büyükelçiliği temsilciliğine vize başvurusunda bulunmaları gereklidir.
 
Burundi Vizesi Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?
Burundi Konsolosluğu vize randevu sistemi ile çalışmamaktadır. Burundi Konsolosluğu vize başvurularını, hafta içi Pazartesi-Cuma günleri Saat: 10:00 16:00 arasında işleme almaktadır
 
Burundi Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Burundi vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !

 
Burundi Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Burundi Konsolosluğu, Burundi vize işlem başvurusu için istenilen evraklarla oluşturulmuş bir dosya ile başvurunun kabul edilmesinin ardından 3-5 iş günü içinde sonuçlandırmaktadır
 
Burundi Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Burundi Vize Temsilcileri, Burundi vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Burundi vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Burundi'ye uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Burundi vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 
Burundi Vize İşlemleri:

Burundi’ye seyahat edecek Umuma Mahsus, Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Burundi vizesine tabidirler. Ankara Burundi Konsolosluğu, vize başvurularını kabul etmekle ve sonuçlandırmakla yetkili tek kurumdur. Ankara Burundi Konsolosluğu, tüm Türkiye’den vize başvurularını kabul ederken, yetkili seyahat acentaları aracılığıyla yapılan Burundi vize işlem başvurularını da işleme almaktadır.
 
Burundi Konsolosluğu, planlanan Burundi seyahatinin dönüş tarihi sonrası geçerliliği en az 6 ay süreli pasaportla vize başvurusunun yapılması konusunda uyarıda bulunmaktadır. Pasaportun 10 yıldan eski olmaması ve Burundi vizesinin basılabilmesi için 2 boş sayfasının bulunması gerektiğini hatırlatır.
 
Burundi'yi ziyaret edecek kişilerin, vize başvurusu öncesinde sarıhumma aşılarını yaptırmaları zorunludur. Başvuru sahipleri, Burundi vize işlem başvurusu sırasında uluslar arası aşı sertifikalarının kopyasını beyan etmelidirler.
 
 

Yükleniyor...
BURUNDİ VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 24
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 24
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 24
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com