Burundi Fahri Konsolosluğu İstanbul

Burundi Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Burundi vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burundi vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burundi vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burundi vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Burundi konsolosluk işlemleri için Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu'ndan hizmet alabilirler.
 
Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu, Burundi vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Burundi vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkisi dahilinde görev üstlenmektedir.
 
Burundi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu Görevi:
 

Türkiye’de diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen ticari-ekonomik-kültürel projeleri karşılıklı Türkiye ile Burundi arasında geliştirebilmek amacıyla İstanbul Fahri Burundi Konsolosluğu onursal görevini yürütmektedir. Burundi’ye turistik, ticari, çalışma ya da uzun süreli ikamet amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, İstanbul Burundi Fahri Konsolosluğu  ile irtibata geçmeleri halinde  bilgi verilmektedir.
 
Burundi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
Burundi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve çevre illerden yapılmak istenen Burundi vize başvurularını koordine etmek konusunda destek vermektedir. Burundi Konsolosluğu vize müracaatlarının yapılması konusunda şahsen başvuru zorunluluğu getirmemektedir.
 
Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu 2021 Resmi Tatil Günleri:
 
Burundi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu, Burundi Cumhuriyeti Devleti'nin 2021 yılı resmi tatilleri ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 2021 yılı resmi tatillerinde hizmet verememektedir. Burundi vizesi için başvuruda bulunacak veya Burundi konsolosluk işlemleri için müracatta bulunacak kişilerin aşağıdaki tarihleri göz önünde bulundurarak seyahatlerini veya işlemlerini organize etmelidirler.
 
 
Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: ASC Hukuk Harmancı Giz Plaza Kat: 15 34410 Levent - İstanbul Türkiye
 
Telefon Numarası : 212 284 98 82
 
Faks Numarası : 212 284 98 83
 
Elektronik posta adresi: murat.aksu@aschukuk.com

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...