Burundi Büyükelçiliği Ankara

Burundi Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Burundi vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burundi vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burundi vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burundi vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Ankara ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Burundi vizesi başvurularını Burundi Ankara Büyükelçiliği’ne yapmaları gerekecektir.
 
Burundi Ankara Büyükelçiliği,  Burundi vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Burundi vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 

Burundi Ankara Bütükelçiliği, Türkiye'de ikamet eden Burundi vatandaşları için noterlik işlemleri, evlilik doğum belgesi, ölüm belgesi düzenlenmesi gibi Burundi konsolosluk hizmetleri verilmesi konusunda yetkilidir.
 
Burundi Cumhuriyeti Büyükelçiliği Görev Bölgesi:
Burundi Cumhuriyeti Büyükelçiliği, bölge ayırmaksızın tüm Türkiye'den yapılacak Burundi vize başvurularını kabul etmekle yetkili kurumdur. Burundi Konsolosluğu’na vize müracaatı için şahsen başvuru zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
Burundi Cumhuriyeti Büyükelçiliği Çalışma Saatleri:
 
Pazartesi- Cuma Saat: 09:00 - 17:00
 
Konsolosluk Hizmetleri: Pazartesi – Cuma Saat: 09:00- 13:00
Vize Başvuruları: Pazartesi-Cuma günleri Saat: 10:00 16:00 arasında işleme almaktadır.
 
 
Burundi Konsolosluğu Vize Başvuru Formu
 
Burundi Büyükelçiliği'ne Burundi vize başvurusunda bulunacak kişiler, İngilizce olarak hazırlanmış Burundi Vize Başvuru Formu'nu eksiksiz ve okunaklı bir şekilde doldurulmaları gerekmektedir.
 
 
Burundi Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi
 
Burundi Büyükelçiliği'ne yapılan Burundi vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği İngilizce olarak Burundi vize talep dilekçesi hazırlanmalıdır.
 
 
 
Burundi Ankara Büyükelçiliği Adres: Turan Güneş Blv. No:51/H Sancak Mah.  Çankaya, Ankara
 
Telefon Numarası: 312 442 61 42
 
Faks Numarası: 312 442 61 45
 
Web sitesi: www.ambassadeburunditurkey.org
 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6849