Konsolosluk

Burundi Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Burundi vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burundi vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burundi vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burundi vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Burundi Konsolosluğu

Burundi Konsolosluğu Burundi vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Burundi Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Burundi Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Burundi vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Burundi Konsolosluğu ASC Hukuk Harmancı Giz Plaza Kat: 15 34410 Levent - İstanbul adresinde bulunmaktadır. Konsolosluk çalışma saatleri Pazartesinden Perşembeye saat 09:00 ile 17:00 arasındadır. Cuma günleri ise 09:00 ile 14:00 arasındadır. Ancak vize işlemleri için 10:00 ile 16:00 arasında işlemler yapılabilmektedir. Sonuçlar ise 13:00 ile 16:00 arasında olmaktadır.

Eğer Burundi Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almak zorundasınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Burundi vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Burundi vizesi 15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Burundi Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Burundi vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Burundi Konsolosluğuna Burundi vizesi için başvuruda bulunacaksanız Burundi için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Burundi Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Burundi vize başvuruları Burundi Konsolosluğu ve Burundi Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Burundi vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Burundi vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Burundi vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Burundi vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Burundi vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Burundi vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6692