Tedavi amaçlı

Bulgaristan'a Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize başvurusu için hazırlanması gereken evraklar 

  1.  Pasaport: Bulgaristan'a Tıbbi Tedavi amaçlı seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerlilik süresi olmalı.  Bulgar vizesi için pasaportta 2 boş sayfa bulunmalı. Var ise; eski pasaportların sunulması önemli.
  2.  Bulgaristan Vize Başvuru Formu: Eksiksiz, okunaklı bir şekilde doldurulmuş ve şahsen imzalanmış olmalı.
  3.  Biometrik Fotoğraf: 2 adet, 35 x 45 mm ölçülerinde, yüz maksimum 36mm ile 32mm ölçülerinde ve son 3 ay içerisinde  çekilmiş olmalı.
  4.  Nüfus Cüzdanı fotokopisi (önlü-arkalı)
  5.  Bulgaristan’daki hastane / doktor tarafından onaylanmış tedavisini ve kalacağı gün sayısını belgeleyen evraklar 
  6.  Seyahat boyunca masrafların nasıl karşılanacağını gösteren belgeler
  7.  Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği: Nüfus Müdürlüğü'nden alınmış. (Kaşeli, imzalı)
  8.  Bulgaritan Tıbbi Tedavi Vizesi Konsolosluk harcı aşağıdaki harç ve ücret bedellerini içerir.
  • Bulgaristan Tıbbi Tedavi Vizesi harcı.
  • Bulgaristan Tıbbi Tedavi Vizesi Randevu ücreti. 
  • Bulgar Tıbbi Tedavi Vizesi Hizmet Bedeli Ücretlerini içerir.  

Bulgaristan Vizesi ile ilgili tüm sorularınız için Vize Merkezi danışmanları ile bölgenize en yakın şube telefonlarından bağlantıya geçebilirsiniz.

 

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com