Bulgaristan İle İlgili Duyurular

27/03/17, 13:12 Bulgaristan Seçimleri Koalisyonla Sonuçlandı

Devamı...

24/03/17, 12:42 Bulgar vize başvuruları seçimlerden dolayı gecikmeli işlem görecek

Devamı...

08/12/16, 12:50 Bulgaristan Yabancılar Kanunu Değişti

Devamı...

24/11/16, 18:06 Bulgaristan’dan Türkiye’ye Araç Getirme

Devamı...

14/11/16, 09:48 Bulgaristan'ın Yeni Cumhurbaşkanı Rumen Radev

Devamı...

04/11/16, 11:50 Bulgaristan vizesi alımları seçimlerden dolayı gecikiyor

Devamı...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 15 22
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2073
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5068
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com