Bulgaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2019

e. kaçmaz 13/03/19, 14:35
Bulgaristan turistik vizesi almak istiyorum. Bulgaristan konsolosluğundan bilgi alamadım başka bir şirkete gitmem gerekiyormuş galiba. Vize işlemleri için hangi evraklar gerekir? Bulgaristan vize merkezi olarak bilgi vermenizi rica eder. Şimdiden teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.
Vize Merkezi

Sayın İlgili Merhaba,
Öncelikle sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bulgaristan vizesi için gerekli evraklar seyahat amacınıza göre değişiklik gösterecektir. Seyahat amacınıza göre 2019 yılı güncel evrak listesini aşağıdaki sayfa linklerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Bulgaristan vizesi için gerekli evraklar mesleksel durumunuza bağlı olarak veya başvuru bölgenize göre de değişebilmektedir. Bulgaristan’a turistik amaçla seyahat edecekseniz gerekli evraklar arasında dikkat edilmesi gereken ilk evrak otel konfirmasyon belgesidir. Bulgaristan turist vize başvurularında Bulgaristan Konsolosluğu hangi otelde ne kadar süreyle kalınacağı beyan edildikten sonra vize vermektedir. Bulgaristan'daki otelden alınan konfirmede (rezervasyonda) hangi tarih aralığında, ülkede kaç gün kalınacağı, ödenen otel ücret miktarı ve rezervasyon numarası yer alır. Ticari ve aile/arkadaş ziyareti vize başvurularında ise davetiye temin edilmesi gerekmektedir. Seyahat sağlık sigortası ve banka hesap dökümü gibi standart belgelerin her tip vize başvuruları için beyanı zorunludur. 

  • Turistik, ticari ve aile/arkadaş ziyareti amaçlı seyahatler için yapılan vize başvurularında Bulgaristan Konsolosluklarının bölge ayrımı yoktur. Bu nedenle ikamet bölgenize en yakın şubemize veya İstanbul merkez ofisimize evraklarınızı iletmeniz halinde işlemlerinize vakit kaybetmeden başlamaktayız. Bulgar vize başvuruları ortalama 3-5 iş günü içerisinde neticelenmektedir.
  • Bulgaristan vize başvurularınız için daha fazla bilgi için Bulgaristan Vize Merkezi temsilcisi ile +90 (212) 970 05 22 numarası üzerinden görüşebilirsiniz. 

Bulgaristan Vize Merkezi

Nejla B.

Evrim N.

 

L. KERMIT 13/03/19, 14:57

Bulgaristan turistik vize evrakları hakkında ve kaç günde Bulgaristan turistik vizesini alacağım bilgisi rica ediyorum. Özel bir şirkette yöneticiyim daha önce Bulgaristan için 10 günlük vize almıştım. Şimdi hızlı Bulgaristan vizesi almak istiyorum. İstanbul konsolosluktan 15 günde çıkıyor. Bulgaristan Konsolosluğu'na kendim giderek sinirlerimi bozarak kendimi daha fazla yıpratamam. Aynı zamanda memnun kalırsam çalıştığım kurumun vize işlemleri için yetkililerinizle iletişime geçmek isterim.

Vize Merkezi 13/03/19, 15:00

Merhaba Lina Hanım, Bulgaristan vize konusunda size sınırsız hizmet severek veririz. Bulgaristan; İstanbul, Bursa, Edirne ve Ankara'dan siz gelmeden vize başvurularınızı gerçekleştirbiliriz. BG vize için gerekli evraklar neler? Bulgar vizesi için kişisel belgeleriniz ( pasaport, fotoğraf, nufüs kayıt örneği, banka hesap cüzdanı ) göndermeniz yeterlidir. Bulgaristan vizenizi kaç günde mi alırsınız? Bulgar vizesini 5 gün içerisinde alabiliriz. Bulgaristan vize ücreti ne kadar mı? bulgaristan vize servis ücretimiz 30 Euro'dur. Ben İstanbul Ofimizden Meral Sadıkoğlu, kurumsal anlaşmalarınız için Kongo2dan İngiltere'ye, Rusya'dan Çin'e , Dubai'den Amerika'ya kadar vize hizmeti verebiliriz. Sizin için de uygun olan bir günde yetkilimle ziyaretinize gelebiliriz.

Ersin 14/03/19, 22:00

Turistik vize başvurusunda bulunacağım. Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli) İki (2) adet Biyometrik Fotoğraf (Güncel, beyaz fon üzeri) Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Güncel, kaşe ve imzalı) Banka Hesap Özeti (Seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılayacak miktarda bakiyenizin olması gerek) haricinde (maaş bordrosu vb. ) gerekli evrak var mıdır? Eşimin akrabalarında kalıcaz.Banka Hesabımda 3.000 TL var. Başvuru formu hangisini doldurmam gerekiyor.Vize için gerekli ücreti nereye yatırmamız gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon