Bulgaristan Turistik vizesi başvurusunu nereden yapmam gerekmektedir?

Ani 02/07/16, 19:59
Bulgaristan turistik vizesi için ne evraklar gerekmektedir? Ayrıca vize merkezi olarak Bulgaristan turistik vizesi için bize ne gibi şartlar altında danışmanlık sağlamaktasınız? Bulgaristan vizesi için illa ki İstanbul'dan mı başvuru yapmak zorundayız?
Vize Merkezi

Merhabalar Aslı Hanım.

Bulgaristan vize ile ilgili sorularınıza şöyle cevap verebiliriz.

Bulgaristan vizesi Bulgaristan Konsoloslukları ve Bulgaristan Büyükelçiliği bölge görev dağılımı yapıldığından ikamet adresinizin bağlı bulunduğu Konsolosluktan başvuru yapılmalıdır.

Ancak bizim İstanbul'da ki ofisimizden başvursanız dahi başka konsolosluğu bağlı yerde ikamet etseniz bile örnek vermek gerekirse İzmir Bulgaristan Vize Merkezi, Bulgaristan Edirne Vize Merkezi, Bulgaristan Ankara Vize Merkezi ofislerimizin de bulunduğunu hatırlatarak sizlere bu bölgelerden de hizmet verebildiğimizi belirtmek isteriz.

Bulgaristan Turistik vizeleri yeni bir uygulama çıkana kadar çok basit başvuru yapılmakta ve kısa bir sürede Bulgaristan Turistik vize sonuçlanmaktadır.

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Banka Hesap Cüzdanı, 2 adet biometrik fotoğraf, Bulgaristan vizesi için otel rezervasyonu gibi evraklar istenmektedir. Bu evrakları tamamlayarak bize ulaştırmanız halinde işlemlere hemen başlandığı taktirde vize çıkış süresi 3 veya 5 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bulgaristan vizesi otel rezervasyonu sürenize göre belirlenir.

(Otel rezervasyonunuzu kurumumuzda yaptırabilir.) (Diğer sorularınız için Bulgaristan Turistik vizesi yetkililerimizden tam kapsamlı detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.)


Saygılarımızla 

Özlem Dağdelen

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.