Erasmuslular

BULGARİSTAN OTURUM VİZESİ- ERASMUS ÖĞENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI

Öğrenci değişim programı kapsamında Bulgaristan’a yapacağınız seyahatler için öğrenci vizesine benzer alınan vize türüdür. Acentamıza aşağıdaki evrakları getirdiğiniz takdirde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz:

  1.   Erasmus programına kabul edildiğinize dair Bulgaristan’dan ilgili okuldan alınmış yazınız(okuldan kaşeli, imzalı)
  2.   Eğitim göreceğiniz süre boyunca kalacak yerinizi belirten Bulgaristan’da ilgili okuldan alınmış yazınız (okuldan kaşeli, imzalı)
  3.   Türkiye’den eğitim görmüş olduğunuz okuldan Erasmus programı ile Bulgaristan’da eğitim göreceğinize dair belge (okuldan kaşeli, imzalı)
  4.   Türkiye’de eğitim gördüğünüz okuldan alınmış öğrenci belgeniz
  5.   Eğitim görecek kişi 18 yaşını doldurmamış ise anne ve babadan muvafakat name
  6.   Aile bireylerinden birinin, eğitim görecek kişinin eğitimi boyunca masraflarını karşılayacağına dair noter tasdikli yaptıracağı taahhütname 
  7.   Sabıka kaydı (Adliyelerden alınır ve Kaymakamlık‘tan apostilletilir.)
  8.   Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüklerinden alınır.)
  9.   Pasaport ( Türkiye’ye dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.)
  10.   2 adet biometrik fotoğraf (Arka fonu beyaz, 3,5x4,5 mm boyutlarında)
  11.   Bulgaristan vize takip belgesi (işlemlerinizin başlayabilmesi için doldurulup imzalanmalı)

Yukarıdaki evrakları tarafımıza ulaştırdığınız taktirde Vize Merkezi, Erasmus vizesiyle ilgili işlemlerinizin takibini yapmaya hazırdır.

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com