Ticari Vize

Brezilya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Brezilya vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Brezilya vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Brezilya vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Brezilya vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Brezilya Ticari Vize Belgeleri

Brezilya’da iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Brezilya ticari vizeler genellikle 8 - 10iş günü içinde sonuçlanmaktadır. 90 günden uzun süreli kalımlarda Brezilya’da iken merkezlerinden de başvuru yapıp ek 90 gün daha izin alabilirsiniz. Ancak ticari durumlar için önceden Konsolosluklar aracılığıyla durumunuzu netleştirmenizde son derece fayda vardır. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Ayrıca aşı konusu ticari durumunuz şehir dışında bir yeri gerektiriyorsa istenmektedir. Şehirler için sarıhumma için bir tehlike yoktur. Ancak ormanlar ve doğa içinde bir yerde bulunacaksanız bu aşıyı yaptırmanız istenecektir.

Brezilya ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 6 ay ve daha uzun bir geçerliliği olmalıdır.)
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Brezilya ticari vize başvuru formu
 4. Brezilya ticari vizesi için dilekçe
 5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 6. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri (kopyaları)
 7. Bankada yeterli miktarda para
 8. Davetiye mektubu (şirketten)
 9. İş türü, meslek bilgileri, konaklama ve yol ücret bilgileri
 10. Konsolosluk izni
 11. Brezilya ticari vizesi ücreti ödenti dekontu
 12. Banka bilgileri (hesap dökümü)
 13. Şirket bilgileri (ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 14. Sarıhumma aşısı (iş ortamı doğada geçiyorsa)
 15. Brezilya’da kalacağı yerin adres bilgileri
 16. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir.

Brezilya vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Brezilya vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Brezilya vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Brezilya vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

BREZİLYA VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Turistik Vize
Ticari Vize
Telefon
x
POI